Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Nie znalazłem powitalni, dlatego korzystając z okazji pisania pierwszego postu - witam wszystkich na tym forum  :skromny:

Od niedawna mamy kampera ( mamy czyli ja, żona i syn 6 lat ). Nie mieliśmy jeszcze okazji być w Chorwacji. Z racji że od środy 15 sierpnia do 25 będziemy mieli możliwość urwać się z pracy postanowiliśmy że jedziemy. Wyjazd krótki, więc myślę aby możliwie najbliżej. Przeczytałem cały wątek ( i wieele innych ) i ostatecznie myślę o Campingu San Marino Lopar. Proszę o Waszą opinię ?

Wcześniej myślałem po przeczytaniu Waszych postów o Prapratno, jednak to sporo dalej.

Czy kolega ired może mi '' wyrysować '' na mapie google najlepszą trasę z Dąbrowy Górniczej do San Marino ? Z góry dziękuję, u mnie z tym kiepsko a patrząc na Twoje doświadczenie w tym temacie chylę czoła  :yes:

Ogólnie zależy mi aby dojechać jak najszybciej i tak by szafki po drodze nie odpadły.

 

Jeszcze raz dziękuję za ewentualne porady i pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie znalazłem powitalni, dlatego korzystając z okazji pisania pierwszego postu - witam wszystkich na tym forum  :skromny:

Od niedawna mamy kampera ( mamy czyli ja, żona i syn 6 lat ). Nie mieliśmy jeszcze okazji być w Chorwacji. Z racji że od środy 15 sierpnia do 25 będziemy mieli możliwość urwać się z pracy postanowiliśmy że jedziemy. Wyjazd krótki, więc myślę aby możliwie najbliżej. Przeczytałem cały wątek ( i wieele innych ) i ostatecznie myślę o Campingu San Marino Lopar. Proszę o Waszą opinię ?

Wcześniej myślałem po przeczytaniu Waszych postów o Prapratno, jednak to sporo dalej.

Czy kolega ired może mi '' wyrysować '' na mapie google najlepszą trasę z Dąbrowy Górniczej do San Marino ? Z góry dziękuję, u mnie z tym kiepsko a patrząc na Twoje doświadczenie w tym temacie chylę czoła  :yes:

Ogólnie zależy mi aby dojechać jak najszybciej i tak by szafki po drodze nie odpadły.

 

Jeszcze raz dziękuję za ewentualne porady i pomoc.

 

jak szafki mają zostać na miejscu to jedź tak - http://goo.gl/maps/pkgeR

 

trasę masz do miejscowości Lopar, jak CI sprzętu nie szkoda to możesz jechać przez Czechy lub Węgry

 

fajny odcinek będziesz miał od autostrady do Senj - nie ma tam przepaści, ale jest kilka fajnych agrawek - ale skoro ja 12m zestawem tam przejechałem to kamper też da radę. Szerokości - pamiętaj  o winiecie na Słowację, Austrię i Słowenię

Edytowane przez maarec (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o sam camping San Marino to czy uważacie że to dobry wybór dla rodziny z dzieckiem ?

Może ktoś wybiera się tam w tym czasie kiedy my ?  :skromny:

 

Ponoć w tym roku znacząco wygolili drzewa i jest problem z cieniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Jeśli chodzi o sam camping San Marino to czy uważacie że to dobry wybór dla rodziny z dzieckiem ?

Może ktoś wybiera się tam w tym czasie kiedy my ?  :skromny:

 

Ponoć w tym roku znacząco wygolili drzewa i jest problem z cieniem.

 

Przecież była tam cała ekipa w tym roku z Forum. Poczytaj na wątku "Wakacje Chorwacja 2013".  Mają najświeższe info :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie znalazłem powitalni, dlatego korzystając z okazji pisania pierwszego postu - witam wszystkich na tym forum  :skromny:

Od niedawna mamy kampera ( mamy czyli ja, żona i syn 6 lat ). Nie mieliśmy jeszcze okazji być w Chorwacji. Z racji że od środy 15 sierpnia do 25 będziemy mieli możliwość urwać się z pracy postanowiliśmy że jedziemy. Wyjazd krótki, więc myślę aby możliwie najbliżej. Przeczytałem cały wątek ( i wieele innych ) i ostatecznie myślę o Campingu San Marino Lopar. Proszę o Waszą opinię ?

Wcześniej myślałem po przeczytaniu Waszych postów o Prapratno, jednak to sporo dalej.

Czy kolega ired może mi '' wyrysować '' na mapie google najlepszą trasę z Dąbrowy Górniczej do San Marino ? Z góry dziękuję, u mnie z tym kiepsko a patrząc na Twoje doświadczenie w tym temacie chylę czoła  :yes:

Ogólnie zależy mi aby dojechać jak najszybciej i tak by szafki po drodze nie odpadły.

 

Jeszcze raz dziękuję za ewentualne porady i pomoc.

@Simbud1 napisał:

... Od niedawna mamy kampera ( mamy czyli ja, żona i syn 6 lat ).... < Postojna Jama w sam raz dla synka

...Czy kolega ired może mi '' wyrysować '' na mapie google najlepszą trasę

z Dąbrowy Górniczej do San Marino ?... < to jest najmniejszy problem

...Proszę o Waszą opinię ?... < moja opinia i podpowiedż

 

Proponuję taką trasę  A-B-C-D-E < zerknij, przybliż każdy punkt

Od A do punktu B = Postojna Jama < trasa na 1 dzień, klikaj i czytaj

Proponuję nocleg na kempingu Pivka Jama < zerknij znajdziesz w panelu obok mapy, kliknij

 

Następnego dnia wyjazd i zwiedzanie Postojnej Jamy.

Po zwiedzaniu wyjazd z punktu B do punktu C=Lopar=San Marino

To jest Wasze docelowe miejsce.

 

Po południu wyjazd do punktu D=Plitwickie Jeziora a dokładniej na kemping Korana < na nocleg.

Jak oddalisz znajdziesz Plitwickie Jeziora.

Na tym kempingu kupujesz bilety wstępu na zwiedzanie Plitwickich Jezior.

Busik wahadło kursuje chyba co 0,5h w cenie biletu.

 

Po zwiedzaniu wracacie na kemping Korana zostajecie na noc lub jedziecie do punktu E = Dąbrowa Górnicza

 

I co Wy na to?

 

Pozdrawiam,

PS

Zachęcam do przemyślenia mojej propozycji. Poklikaj na mapach gotowcah, dowiesz się więcej.

Macie 2 super miejsca do zwiedzenia za jednym wyjazdem.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie kombinowałem co by tu zaplanować abym nie musiał się tylko smażyć na plaży  :skromny:

Jedynie jak klikam na '' Proponuję taką trasę A-B-C-D-E < zerknij, przybliż każdy punkt'' otwiera mi się tylko lokalizacja campingu a nie trasa. Pewnie coś źle klikam ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, właśnie kombinowałem co by tu zaplanować abym nie musiał się tylko smażyć na plaży  :skromny:

Jedynie jak klikam na '' Proponuję taką trasę A-B-C-D-E < zerknij, przybliż każdy punkt'' otwiera mi się tylko lokalizacja campingu a nie trasa. Pewnie coś źle klikam ?

@Simbus1

Mój post #7 wszystko otwiera się poprawnie...

...ale wklejam ponownie:

Proponuję taką trasę  A-B-C-D-E < zerknij, przybliż każdy punkt

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież była tam cała ekipa w tym roku z Forum. Poczytaj na wątku "Wakacje Chorwacja 2013".  Mają najświeższe info :)

 

Przeczytałem 20 kilka stron tego wątku i info na temat San Marino jak na lekarstwo :)

Albo coś przeoczyłem co przy tych temperaturach jest prawdopodobne  :oslabiony:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odpuść postojną a odwiedź na to konto szkocjańskie jaskinie około 30 km dale, byłem i tu i tu, moim zdaniem postojna to wyciaganie kasy - nic w tej jaskini mnie nie zachwyciło ale to moje zdanie

 

 

kemping Pivka Jama słowenia- nocleg tuż obok poszukaj predjama - zamek w skale warto zobaczyć

 

kemping Korana i plitvickie - jak będziesz jechał od plitvickich to przed koranem jakiś 1 km po lewej stronie ( koran po prawej ) jest też kemping, tańszy z ciepła wodą, prysznicami itd

plitwickie myślę że najlepiej oglądać zaczynając od strony parkingu co jest drewniany mostek nad ulicą, parking 70 Kn za cały dzień, wchodzisz na jeziora, płyniesz statkiem, znowu marsz i później wracasz takim samochodzikiem z wagonikami prawie pod ten parking. Nam zwiedzianie plitvickich zajęło do 5 godz.

start parking nr 1, przechodzisz do P3, płyniesz statkiem do P2, i marsz do ST3 powrót - juz Cię przywożą :) do ST1 i stąd 10 min spacerkiem na parking nr 1.

 

aha przy szkocjańskich jaskiniach też jest kemping jakieś 3 km dalej przy parkingu są znaki

 

.

 

.

 

.

post-9045-0-26941300-1376064325_thumb.jpg

post-9045-0-76749900-1376064844_thumb.jpg

post-9045-0-64049000-1376065226_thumb.jpg

post-9045-0-62820000-1376065296_thumb.jpg

post-9045-0-94891000-1376065356_thumb.jpg

post-9045-0-65036500-1376065392_thumb.jpg

post-9045-0-73390400-1376065420_thumb.jpg

post-9045-0-16562700-1376065522_thumb.jpg

Edytowane przez Marc_Mari (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem 20 kilka stron tego wątku i info na temat San Marino jak na lekarstwo :)

Albo coś przeoczyłem co przy tych temperaturach jest prawdopodobne  :oslabiony:

Witam , Kajetan pomylił wątki ,to tutaj pisaliśmy Kto do Chorwacji ale nie na Istrię po rozdaniu .Tam masz wszystko o San Marino ,jak coś nie wiesz to pytaj . :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.