Jump to content

kempingi czynne poza sezonem

CamperDiem
 Share

Recommended Posts

większość kempingów otwiera swoje podwoje w maju i zamyka z końcem sierpnia lub września.

proponuję w tym miejscu wskazanie kempingów czynnych poza sezonem.

w połowie października wybieram się na Półwysep (Hel), podobno kemping www.malemorze.pl jest czynny cały rok, niestety nie odpowiadają na email. czy znacie inny kemping w okolicy czynny w październiku? (gdyby ten jednak nie wypalił)

W sumie to nie masz daleko i w razie co możesz podjechać i zobaczyć.Przynajmniej tak wynika z Twojej lokalizacji.

Ja wybieram się na drugi koniec Polski pod koniec listopada i kempingami sobie głowy nie zaprzątam-jak cos po drodze znajde to dobrze,jak nie to też nie będę narzekał.Może ktoś z forumowiczów mnie "przygarnie" na podwórko na jedną noc? :ok:

daleko nie mam bo jakieś 70-80 km, ale nie chcę z małymi dziećmi szukać miejsca tylko postawić przyczepę i cieszyć się w pełni wolnymi chwilami :ok:

a to chyba oczywiste, że wolę w bezpiecznym miejscu typu kemping, a nie gdzie bądź :ok:

nadal liczę, że ktoś odpisze na temat :ok::ok:

W sumie to nie masz daleko i w razie co możesz podjechać i zobaczyć.Przynajmniej tak wynika z Twojej lokalizacji.

Ja wybieram się na drugi koniec Polski pod koniec listopada i kempingami sobie głowy nie zaprzątam-jak cos po drodze znajde to dobrze,jak nie to też nie będę narzekał.Może ktoś z forumowiczów mnie "przygarnie" na podwórko na jedną noc? :ok:

Ja Przygarnę Cię z całą załogą na ile nocy zechcesz i jeszcze zapewnię atrakcje.

Ja Przygarnę Cię z całą załogą na ile nocy zechcesz i jeszcze zapewnię atrakcje.

Dzięki Baja :ok: Nie myślałem o powrocie przez Grudziądz,ale w sumie ,kto wie ...... :ok:

Proponuję zapoznać się z knigą ECC. Opisane są w niej praktycznie wszystkie kempingi w EU w tym w PL. Podane są również terminy otwarcia i zamknięcia, ceny warunki itd. Bardzo ciekawa pozycja.

czy ECC publikuje te info w necie?

a jeśli idzie o www.malemorze.pl to zadzwoniłem i tam się zatrzymam.

szkoda tylko, że kontakt emailowy nie bardzo im wychodzi :hop1:

Zapraszam na tę stronęwww.ecc-campingfuehrer.de

Z tego co wiem/widzę knigę musi się kupić.

affa, w tym sezonie zwinelismy baze w polowie wrzesnia ale obiecuje, ze od przyszlego bedziemy caloroczni ;-)

Bodek 1968 martwi się:

Może ktoś z forumowiczów mnie "przygarnie" na podwórko na jedną noc?

Podaj miejsca do których udajesz się na południe - może coś się znajdzie.

Spoko-ja się nie martwię-tak tylko napisałem,że jak była by możliwość to czemu nie.A gdzie dokładnie będę jechał to jeszcze nie wiem.Na pewno Szklarska Poręba-chcę zrobić rekonesans kempingu "Pod Klonem",Góry Sowie-Bielawa,może też wyskoczę do Świeradowa,Góry Stołowe-Szczeliniec ,.............reszta to wielka niewiadoma :hop1:

Szklarska Poręba-chcę zrobić rekonesans kempingu "Pod Klonem",Góry Sowie-Bielawa,może też wyskoczę do Świeradowa,Góry Stołowe-Szczeliniec

interesowało by mnie- o ile tam dojedziesz- żebyś określił dokąd komfortowo można dojechać słabym autem z dość dużą przyczepą- tak na oko widząc jak trudne są podjazdy i zjazdy :-]

chcemy wiosną pojechać w Góry Sowie i Stołowe, i zastanawiamy się gdzie bezpiecznie uda nam się dojechać... tak więc o ile będziesz w stanie pomóc to z góry dziękuję :hop1:

• 2 weeks later...

Nie ma sprawy.Na pewno nie będę się pchał na siłę tam gdzie nie będzie takiej możliwości.Staram się realnie podchodzić do napotkanych warunków pogodowych i może się okazać,że moje plany radykalnie się zmienią.Taka niepewność najbardziej mi odpowiada :)

• 1 month later...

Właśnie wróciliśmy z urlopu,ale dokładniejszy opis oraz odpowiedzi na Twoje pytania podam jutro w nowym temacie,żeby nie zaśmiecać tego.Musimy trochę odpocząć :)

Affa podaj jakie masz auto i w jakim terminie chcesz jechać bo to ma duże znaczenie jeśli chodzi o góry.