Skocz do zawartości

wyspa pag -koszty dojazdu


Rekomendowane odpowiedzi

Dziekuje

czy takim zestawem dojade ? ( czy sie zmieszcze )

 

Dziekuje

czy takim zestawem dojade ? ( czy sie zmieszcze )

@jubi-tom napisał:

czy takim zestawem dojade ? ( czy sie zmieszcze )

 

Trasa dojazd z A do punktu B most < sprawdż czy się zmieścisz

Obracaj kursorem załączony obrazek.

Pozdrawiam z Chorwacji.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje

http://www.camping-simuni.hr/en/destination

myślałem o tym miejscu - może ktoś był tam  i ma cos do dodania , biore pod uwagę fajną plażę dla dzieci oraz windsurfing

 

szczerze ? bardzo odradzam

 

byliśmy jedną noc w dwie ekipy z dzieckiem + jedna bez - i nad ranem od razu jednogłośnie zdecydowaliśmy się uciekać.

 

stanęliśmy jak najdalej od dyskoteki (ok godziny 18-19 dotarliśmy - jeszcze nie grała) - ok 20 do 23 zaczął się horror - dyskoteka niesie się przez kemping tak, że przeszkadza w rozmowach, o spaniu dzieci nie było mowy.  Starsi Niemcy widząc nasze szybkie pakowanie (aby przed 10 się ulotnić) powiedzieli, że wczorajsza dyskoteka była najcichsza o tygodnia. Do tego na plaży był "koci żwirek" jak mawia moja żona, który wchodził dzieciakom wszędzie.

 

Bardzo zraziliśmy się w zeszłym roku do Pagu, na którym jeszcze mieliśmy ciasną zawrotkę na 2 zestawy - w poszukiwaniu innego kempingu (okazało się że jechaliśmy dobrze, ale było dla nas za ciasno).... Niby mięliśmy tam nigdy nie jechać - a jednak dotarliśmy w tym roku - na koniec wczasów (9 kemping... :) ) - i zostaliśmy na Straśko w Novaliji - bardzo nam się spodobały place zabaw, knajpki, cisza, plaża z otoczaków i ogółem parcele i cały teren - polecam ten kemping - do tego cena niższa niż na Simuni.

 

jedynie pamiętaj o zdemontowaniu rowerów albo rolek - przy szukaniu parceli, inaczej będziesz mnie przeklinał za ten kemping całe życie. (myśmy poszli na nogach w południe - będzie tego w 2 strony prawie 2 km...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasko bardzo fajny camping, ogromny każdy znajdzie zakątek dla siebie. Mało dyskotekowy, jest jedna knajpa z grjkami ale bardzo dyskretna. Piękne zachodu słońca na plaży. Dojazd bezproblemowy nawet największymi zestawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za porade

ten pierwszy kemping odrazu  wydał mi się wielkim kołchozem , a o dyskotece to nawet nie pomyślałem , a strasko wygląda na bardziej rodzinny

 jeszcze jedna sprawa  dot autostrad - bo w zeszłym roku jak jechałem na sam dół chorwacji to koszty samych dróg były spore  ( a za pierwsze bramki płaciłem jak za tira)

Czy próbowaliście omijać te drogie autostrady np drogą nr 1 ?? . Będę jechać tylko z wiednia  więc mam tylko 630 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja Ci nie pomogę z omijaniem. A płaciłeś dużo - bo masz wysoki holownik - w Chorwacji po przekroczeniu chyba 2 m wysokości płacisz wyższą kategorię. 

 

odnośnie kempingów - wydaje mi się, że Straśko jest większy od Simuni bo ma chyba 1800 parceli - a nie pamiętam jak to było na Simuni - ale pamiętam, że parcela ledwo dawała radę pomieścić cepę z autem - a na Straśko w tym roku staliśmy - Kamper, auto, cepa, namiot ;]  (na 2 noce)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjeżdżaj do bramek gdzie kasuje obsługa na autostradzie. Automat mnie też źle sklasyfikował ! Miałem tak w zeszłym roku, wezwałem obsługę i to skorygowali. Teraz wybieram bramki z człowiekiem :) tam też można płacić kartą.

 

Straśko jest duuuży ale w dobrym tego słowa znaczeniu nudny. Nie ma tam bezmyślnej dyskoteki i jarmarku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Teraz wybieram bramki z człowiekiem :) tam też można płacić kartą.

 

 

@witus napisał:

Teraz wybieram bramki z człowiekiem tam też można płacić kartą.

 

Jednak w drodze powrotnej w punkcie A < zerknij

GPS: N45,716546, E15,862852

... trzymaj się prawej, kierunek B opłata tylko kartą.

W tym miejscu zazwyczaj jest długa kolejka do zapłaty gotówką lub kartą.

Zjeżdżając w prawo omijasz kolejkę, po chwili jesteś po wszystkim.

Pozdrawiam z Chorwacji < zerknij

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.