Skocz do zawartości

Qek Junior - Rozalie


kit

Rekomendowane odpowiedzi

Nie chciałem już nic w tym tygodniu robić przy budce ale przyjechał :pupa: -trój zwany też Adamem1988 i męczył bym zabrał się za podłoge o której wspominałem że jest kiepska :pad:  tak bręczał że dla świetego spokoju wziełem sie i załatwiłem sprawe ;)

 

 

Pod wymiane poszła połówka obniżenia podłogi W oryginale była to sklejka a pod nią laminat Z powodu wgniecenia progu przy drzwiach zaciekało no i efekty widoczne :oslabiony:  potem ktoś to ratował deskami :nono:  wywaliłem co się dało, wyklepałem próg, oczyściłem wszystko itd i jako nową podłoge użyłem blachy stalowej 6mm :]  szybciej teraz rama zgnije nim będę miał problem z podłogą :D ... i zyskałem 3cm wysokości w środku :hehe: 

post-1137-0-15079200-1371151020_thumb.jpg

post-1137-0-85093200-1371151126_thumb.jpg

post-1137-0-45478300-1371151235_thumb.jpg

post-1137-0-18281400-1371151351_thumb.jpg

post-1137-0-29358600-1371151459_thumb.jpg

post-1137-0-07338100-1371151561_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 192
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Kit-ek ( Tomek) super mieć takiego :pupa: ,bo to jest prawdziwy kompan.Nie dośc że zawraca gitare to jeszcze pomoże w naprawie.Ja mam tez takiego ,i jestem dumny że go poznałem,bo takich nie często się spotyka. :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kurde żeby pomógł :bzik:  Irek, on tylko przyjechał nawymyślał i pojechał :nono:  a ja musiałem sam walczyć :foch:

 

 

edit; ... no nie przepraszam :blagac:  chciał jechać po tarczki do gumówki :ee:

Edytowane przez kit (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl nad poliwęglanem zamiast plexi. Ta druga nieprzyjemnie pęka czasami (miałem tak w pewnym zbiorniku), a PC jest o niebo lepszy, a tylko półtora do dwóch razy droższy.

Witam.

Kupowałem ostatnio poliwęglan i za metr2 zapłaciłem 120 zł. Pleksa była ok. 14 zł tańsza. Przestrzegam przed jednym, poliwęglan fatalnie sie kleił !!!!

Pozdrawiam.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Kupowałem ostatnio poliwęglan i za metr2 zapłaciłem 120 zł. Pleksa była ok. 14 zł tańsza. Przestrzegam przed jednym, poliwęglan fatalnie sie kleił !!!!

Pozdrawiam.

Kolego nieco bzdurą  zawiało w Twojej przestrodze.

 Każdy materiał ma swe spoiwo. Drewna nie skleisz klejem do szkła , szkła klejem do drewna . 

Jeśli miałeś problem z klejeniem poliwęglanu litego to po prostu nie kleiłeś tym czym powinieneś . A wiem co mówię bo stale kleje poliwęglan np takie elementy jak tu

http://forum.karawaning.pl/topic/13589-remont-łodzi/#entry319200 

 

98% to właśnie poliwęglan

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nieco bzdurą  zawiało w Twojej przestrodze.

 Każdy materiał ma swe spoiwo. Drewna nie skleisz klejem do szkła , szkła klejem do drewna . 

Jeśli miałeś problem z klejeniem poliwęglanu litego to po prostu nie kleiłeś tym czym powinieneś . A wiem co mówię bo stale kleje poliwęglan np takie elementy jak tu

http://forum.karawaning.pl/topic/13589-remont-łodzi/#entry319200 

 

98% to właśnie poliwęglan

 

 

Witam.

 

Nie mówiłem, że się nie da tylko jest cieżko. W takim razie czym skleił byś polwęglan z szybką od przyczepyżeby to jeszcze szczelność trzymało po całości. Właśnie tak zrobiłem reperaturkę od wewnątrz na szybie czołowej.

 

Z resztą przepraszam za bzdury, widać daleko mi jeszcze do grona nieomylnych...

 

Pozdrawiam i nie będę psuł więcej tego wątku.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Nasz Qek narazie stoi i czeka na dalsze modyfikacje a my podróżujemy mikroVitkiem, może na przyszły rok uda sie go przygotować do kilku tysieczno kilometrowej podróży  :hmm: 

 

 

W ostatnim tygodniu na europejskich drogach spotkałem 3 Qeki Juniory i jednego Aero

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.