Skocz do zawartości

Wyprawa do Chorwacji 2013 zestawem powyżej 3,5T jakie koszty za winiety i pobyt.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuję wyjazd do Chorwacji 20 lipca na kemping Punta Povile. Czy może ktoś z was ma informację na temat drogi którą najlepiej się wybrać oraz jakie koszta za winiety i pobyt na tym kempingu ? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Planuję wyjazd do Chorwacji 20 lipca na kemping Punta Povile. Czy może ktoś z was ma informację na temat drogi którą najlepiej się wybrać oraz jakie koszta za winiety i pobyt na tym kempingu

@maxmaj napisał:

Planuję wyjazd do Chorwacji 20 lipca na kemping Punta Povile.

Czy może ktoś z was ma informację na temat drogi...

GoogleMaps sugerują trzy trasy < patrz panel obok mapy, najedż kursorem

Nasz ostatni wyjazd < zapraszam do klikania dowiesz się więcej

... i pobyt na tym kempingu ?

kemping Punta Povile < zerknij

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !

 

Proszę bez złośliwości. Są na świecie ludzie, którzy dużo podróżują i wiele widziały, to jest całkiem normalne i nie powinno budzić zdziwienia.

A gdzie tu zlosliwosc - dla mnie raczej pozytywne zaskoczenie, ze kolega ired, po raz kolejny zasypal nas garstka informacji, na temat miejsca o ktorym wlasnie piszemy - zreszta z kolega iredem koresponduje od czasu do czasu, wiec nie potrzebuje mu zadnych zlosliwosci sprzedawac jeszcze. Poza tym, gdyby to byla zlosliwosc, na pewno jakiegos emotikonka odpowiedniego bym dolozyl, a to bylo normalne pytanie, moze chcialbym pojechac w jakies miejsce, ze go jeszcze nie bylo  :ee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A gdzie tu zlosliwosc - dla mnie raczej pozytywne zaskoczenie, ze kolega ired, po raz kolejny zasypal nas garstka informacji, na temat miejsca o ktorym wlasnie piszemy - zreszta z kolega iredem koresponduje od czasu do czasu, wiec nie potrzebuje mu zadnych zlosliwosci sprzedawac jeszcze. Poza tym, gdyby to byla zlosliwosc, na pewno jakiegos emotikonka odpowiedniego bym dolozyl, a to bylo normalne pytanie, moze chcialbym pojechac w jakies miejsce, ze go jeszcze nie bylo  :ee:

@mafik napisał:

A gdzie tu zlosliwosc - dla mnie raczej pozytywne zaskoczenie < NO COMMENTS

 

Poza tym, gdyby to byla zlosliwosc,

na pewno jakiegos emotikonka odpowiedniego bym dolozyl, < emotikon używa młodzież w wieku chrystusowym

 

...a to bylo normalne pytanie, moze chcialbym pojechac w jakies miejsce,

ze go jeszcze nie bylo < podaj ades pocztowy,

wyślę dyskietkę z naszej podróży do Ameryki Południowej

 

@mafik rozumiem Twój sarkazm, tylko bez urazy.

Bląkasz się po forum jak zagubione dziecko we mgle nie umiesz znależć miejsca na urop, mimo mojej pomocy.

Najlepiej będzie jak zostaniesz w domu, lużniej będzie na drogach i kempingach.

Pozdrawiam serdecznie mimo wszystko, niestosowne wybryki to przywilej młodych gniewnych.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

@ired:

 

Ale ja jestem młody gniweny w wieku chrystusowym !!!

Co do błąkania się po forum - coż - nie każdy jest starym wyjadaczem jak Ty, każdy kiedyś musi rozpocząć swoją przygode, a to z karawaningiem, a to z motocyklem, itd...

Luzniej na drogach - jak czytam Twoje relacje i informacje o predkosci przelotowej, to zastanawiam się, czy chciałbym jechać z Tobą w kolumnie - obawiam się, że mój rozsądek i samochód nie wytrzymalby Twojego tempa.

Chyba bezpieczniej bedzie zeczywiscie, jak zostane w domu, a na pewno będę unikał tego samego kierunku co Ty, w tym samym czasie :)

Twoja pomoc jest niezmiernie przydatna i z miłą chęcią planując tegoroczne wakacje zaglądam do informacji, które udzielasz na forum, odnosnie kempingów. 

Edytowane przez mafik (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.