Skocz do zawartości

Rabka nie ma kempingu ,w takim razie gdzie w Rabce z cepką??


krisio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Temat ten poruszany był pare razy na forum , ale nie znalazłem żadnych namiarów poleconych przez Was. Może polecicie jakąś miejscówke (kwatery,agroturystyka,...) w Rabce gdzie mozna podjechać z cepką.Interesuje mnie tylko i wyłącznie Rabka.

 

Dzięki za informacje!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Temat ten poruszany był pare razy na forum , ale nie znalazłem żadnych namiarów poleconych przez Was. Może polecicie jakąś miejscówke (kwatery,agroturystyka,...) w Rabce gdzie mozna podjechać z cepką.Interesuje mnie tylko i wyłącznie Rabka. Dzięki za informacje!

oj, będzie naprawde ciężko, dwa lata temu szukalismy tam miejsca na majówkę, kręcilismy się i nie znaleźliśmy, i daliśmi sobie luzu z Rabką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, będzie naprawde ciężko, dwa lata temu szukalismy tam miejsca na majówkę, kręcilismy się i nie znaleźliśmy, i daliśmi sobie luzu z Rabką

Tego własnie się obawiam. Najgorsze że chcę tam jechać w piątek wieczorem, więc na szukanie nie będzie czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spróbuj tu: pdwr.pl w zeszłym roku jak byliśmy, stacjonowała na łączce jakaś taka większa toyotka z przedsionkiem. co prawda bez prądu i bez wody. ale myślę że jak się zgodzą, to prąd da radę od nich podciągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

I znalazłeś jakieś miejsce w Rabce na postój przyczepki z prądem i prysznicem? Pytam bo też tam zamierzam z przyczepką jechać po wypoczywać.

Po obdzwonieniu kilkunastu nr. z neta dałem sobie spokój z wyjazdem tam z cepką. NA pewno się tam wybiorę w jakiś dzionek do Chabówki, wtedy poszukam coś osobiscie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Cały czas myślę o wyjeździe z przyczepką do Rabki. Moja lepsza połówka obdzwoniła wszystkie tamtejsze i okoliczne ośrodki i w jednym  jest możliwość kempingowania w przyczepce, i jest on w samej Rabce. Jest tam również możliwość udostępnienia prądu, kuchni i toalety z prysznicem. Pani właścicielka co do ceny jeszcze się nie sprecyzowała, ale myśli o kwocie 40-50zł/doba za wszystko, czyli przyczepka,samochód, ludzie, prąd i węzeł sanitarny. Podobno już tam kiedyś gościła jakaś przyczepka i kilka namiotów. Więc jak ktoś chce się tam wybrać to dzwońcie i pytajcie, no i oczywiście napiszcie co, jak i za ile. Tu link do tego ośrodka http://www.taniepokoje.net.pl/atrakcje

 

Ps. My tam się wybieramy w drugiej połowie lipca.

Edytowane przez SpongeBob (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po obdzwonieniu kilkunastu nr. z neta dałem sobie spokój z wyjazdem tam z cepką. NA pewno się tam wybiorę w jakiś dzionek do Chabówki, wtedy poszukam coś osobiscie.

 

byłem w zeszły weekend w Chabówce i Rabce

na kemping nie trafiłem, ale pewnie na dzikusa by gdzieś stanął, np parking przy wyciągach na maciejowej czy polczakówce ;)

choć z Krk to nie widzę sensu pchać sie tam z budką :hmm:  atrakcji masz max na 1dzień, a przecie z krk to godzina jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem w zeszły weekend w Chabówce i Rabce

na kemping nie trafiłem, ale pewnie na dzikusa by gdzieś stanął, np parking przy wyciągach na maciejowej czy polczakówce ;)

choć z Krk to nie widzę sensu pchać sie tam z budką :hmm:  atrakcji masz max na 1dzień, a przecie z krk to godzina jazdy

Rabka na wekend jest idealna,nie jest daleko i  jeden dzień na Chabówkę plus  ponoć teraz jest tam  piękny deptak :), drugi dzień na łażenie po górach + Rabkoland , no i to korzystne powietrze dla alergików...moim zdaniem jeden dzień to mało,a jeździć tam i spowrotem by mi się nie chciało. Dla dzieciaków :yay::bevil::piaskownica:  , no i dla nas starszaków :piwo:  :serce::biwak:  taki reset po tygodniu ciężkiej pracy  jest dobry ;).

 

Cały czas myślę o wyjeździe z przyczepką do Rabki. Moja lepsza połówka obdzwoniła wszystkie tamtejsze i okoliczne ośrodki i w jednym  jest możliwość kempingowania w przyczepce, i jest on w samej Rabce. Jest tam również możliwość udostępnienia prądu, kuchni i toalety z prysznicem. Pani właścicielka co do ceny jeszcze się nie sprecyzowała, ale myśli o kwocie 40-50zł/doba za wszystko, czyli przyczepka,samochód, ludzie, prąd i węzeł sanitarny. Podobno już tam kiedyś gościła jakaś przyczepka i kilka namiotów. Więc jak ktoś chce się tam wybrać to dzwońcie i pytajcie, no i oczywiście napiszcie co, jak i za ile. Tu link do tego ośrodka http://www.taniepokoje.net.pl/atrakcje

 

Ps. My tam się wybieramy w drugiej połowie lipca.

Dzięki za namiary, na pewno w tym sezonie skorzystamy!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.