Skocz do zawartości

Do oceny Coachman 520/4 1991


Marsinoino

Rekomendowane odpowiedzi

generalnie nie polecam jeżeli mają mają mniej niż 400mg/min wyrzutu Ozonu oraz około 3L powietrza na minutę.

 

Ceny są różne, jak chcesz to zapodaj jakieś linki na PW, lub ja coś mogę poszukać (ale to jak będę w domu i nie zapomnę. Niestety pamięć mam krótką a codziennie coś robię z cepką aby przygotować na wyjazd do Przybrodzina). Ale dla swoich potrzeb myślę, że do 200zł da się coś znaleźć :).

Wtedy to Cię nawet czas nie ogranicza i czym dłużej ozonowana to tylko dla niej lepiej :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 47
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

OK, wieczorkiem postaram się coś przykładowego podrzucić (ale pamiętaj to do Ciebie należy decyzja jaki i u kogo kupisz :)).

 

P.S. Jeżeli będziesz szukał sam to możesz pominąć takie które mają funkcję "jonizatora" chyba, że będziesz miał go gdzieś włączonego cały czas. Inaczej jest to zbędny bajer w takim urządzeniu. Samo w sobie jest OK ale to pewnie wiesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłem coś takiego od Pana z Chin za 90 zł na ebayu !

 

Product Name:Household Ozone Cabin

 

• Model:M-J20

 

• Nominal voltage:220V/50HZ

 

• Consumed power :2W

 

• product dimension:104*90*50mm

 

• Net weight:180g

 

• Temperature for use :-10-50 Degree C

 

• Active area:25m2

 

• Ozone output:50-500mg/H

 

• Ozone concentration:<=0.04ppm

 

• Noise Volume:<45DB

 

post-13875-1367231505,93_thumb.jpg

 

post-13875-1367231519,96_thumb.jpg

 

Czy to się nada ??? Ma na Max do 500mg/H

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dane ma ok ale nie chce mi sie wierzyc, ze to ma taka moc wytworcza. jest poprostu za male. Generalnie poszukaj na allegro pod haslem "generator ozonu" przefiltrowalem sie po cenie i pierwsze pozycje w cenach 119-130zl juz powinny byc ok. linka.nie podrzuce bo pisze z telefonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz racje Chińczyk pisze że od 50-500 mg/h ale u innego sprzedawcy ten sam ma już tylko 50mg/h, wezmę chyba taki 600mg/h, wymiary ma dość duże !

Co sądzisz ???

 

http://www.ebay.co.uk/itm/320724176610?redirect=mobile

 

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o ten już wygląda nieźle :). Tylko coś się tak uparł na ten ebay.

Widzę, że jesteś z PL a chcesz płacić za przesyłkę UK?

Dodatkowo w tych cenach na alle znajdziesz bez problemu już z przesyłkę nie wspominając o ewentualnej prostszej procedurze reklamacyjnej w razie "W".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedzę w UK, tutaj kupiłem tego złoma i tutaj muszę go doprowadzić do stanu używalności zanim zjadę w czerwcu nią do Polski, tak żeby mnie Niemiec nie rozstrzelał na autostradzie !!!

Nic tańszego i tak wydajniejszego nie znalazłem !

To by było jakieś 180 zł na nasze !!!

Ten gość i tak ma to przecenione !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tego nie wiedzialem, ze jestes w UK. Przeczytalem w profilu ze Inowroclaw, autko na polskich blachach itd.. To ten ozonator powinien wystarczyc a dodatkowo do auta i w domu jak znalazl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę że się przyda ! Zamawiam na 100% bo mam synka 2.5 roku nie chciałbym żeby wdychał świństwa, dobrze że to jest jakieś rozwiązanie tego problemu, po sezonie rozbiorę podłogę i będzie remont !!! Tym czasem jest się jak poratować !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czarna wtyczka jest wpięta w sterownik, ale gdzie wpiąć drugi koniec ???!!! Myślisz o tym sterowniku ?!attachicon.gifImageUploadedByTapatalk1367226695.577655.jpg

Tak, to ten sterownik. 

Upewnij się czy Twój bojler jest tylko na prad czy też na gaz. 

Jeśli jest na gaz, to ten kabel łączy sterownik z wykonawcą - czyli iskrownik, zawór palnika itp. 

Podejrzewam, że bojler gazowy był ale go nie ma. Został zastąpiony elektrycznym. Jeśli tak, to ten kabel i sterownik nie przyda się do niczego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak narazie same złe wieści :)Ale wydaje mi się ze on jest jednak dwufunkcyjny, bo niedaleko był zawór od gazu i tak jak widać na fotkach tam jest iskrownik i rurka od gazu wchodzi do bojlera !!!post-13875-1367240247,69_thumb.jpgTutaj prawie sie załapał ma zdjęciu po lewej na środku jest zawór !post-13875-1367240315,15_thumb.jpg

 

Wiem czego brakuje małego dynksa jak widzicie na fotce !!! Tylko co to jest, jak sie nazywa i do czego to ma służyć ???post-13875-1367241143,55_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

post-13875-1367241952,74_thumb.jpg

 

A z tego co tu jest napisane to jest immersion czyli jakiś czujnik zanurzenia ??? Co kolwiek by to miało znaczyć !!!

 

Znalazłem coś takiego na ebayu

 

post-13875-1367242080,68_thumb.jpg

 

Chociaż nie przypomina tego powyżej ???!!!

 

Jedyne 350 zł

 

Masakra

Edytowane przez Marsinoino (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam, trzeba było tylko fotki przewertować na ebayu

 

post-13875-1367242990,58_thumb.jpg

 

70 zł

 

Ponawiam pytanie czy można jakoś to sprawdzić czy np grzałka elektryczna grzeje, czy jest sens to naprawiać bo może taniej by wyszło jak bym kupił drugi taki za 200-300 stawki i wtedy z dwóch składać jeden ???!!!

Mógłbym bezpośrednio podać jej 220v czy spale to ??? Żeby sprawdzić czy grzeje ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.