Skocz do zawartości

Moja przygoda z caravaningiem. Ostromecko.


PingwinLegnica

Rekomendowane odpowiedzi

A może właściciele mieli już takich klientów, którzy dzwonili, zamawiali, a potem "zapominali" przyjechać odebrać przyczepę. 

Przecież kolega Pingwin mógł jechać, wybrać przyczepę, omówić wszystkie kwestie, zostawić zaliczkę i w umówionym terminie odebrać przyczepę. Podejrzewam że obyłoby się bez problemów

Jeżeli właściciel firmy przygotowałby przyczepkę jak należy, umył by ją ( na pewno by go nie ubyło od tego) a przede wszystkim doradził

klientowi co można zrobić przed wyjazdem a co już na miejscu oraz przede wszystkim był punktualny oraz UCZCIWY to nie było by tego tematu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli właściciel firmy przygotowałby przyczepkę jak należy, umył by ją ( na pewno by go nie ubyło od tego) a przede wszystkim doradził

klientowi co można zrobić przed wyjazdem a co już na miejscu oraz przede wszystkim był punktualny oraz UCZCIWY to nie było by tego tematu.

Na początku kwietnia mycie przyczep dla samego mycia bo klient "zapomniał" przyjechać - lekko bez sensu, ale to tylko moje zdanie

A jeśli chodzi o uczciwość to poznaliśmy opowieść tylko jednej strony, ciekawe co druga miałaby do powiedzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku kwietnia mycie przyczep dla samego mycia bo klient "zapomniał" przyjechać - lekko bez sensu, ale to tylko moje zdanie

A jeśli chodzi o uczciwość to poznaliśmy opowieść tylko jednej strony, ciekawe co druga miałaby do powiedzenia ;)

Dlatego cała ta dyskusja nie ma sensu i do niczego nie prowadzi :oslabiony:  a tym bardziej jeżeli padają teksty takie jak napisał kolega maciej68,

który z góry założył że autor tematu coś ściemnia lub robi antyreklamę.

 
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.