Skocz do zawartości

V Wietrzenie Przyczep i Kamperów 1- 5 Maj Loch Ness


Rekomendowane odpowiedzi

Najprawdopodobniej w sobotę rano wystartuję do Gacek, z tego co widzę to sam tam stał nie będę. Wieczorem trzeba jakiegos grilla zainaugurować.

Tylko zachowuj się przyzwoicie w cepce, do mojego przyjazdu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Z tymi sektorami teraz jak w Chorwacji na polu kempingowym :] .My zamykaliśmy sezon w Gackach w tym roku otwarliśmy w Bieszczadach a na weekend majowy na Langosze :yay: .    

Pozdrowienia dla wszystkich odpoczywających w Gackach oraz fantastycznej atmosfery  :piwo:  i słonecznej pogody.

 

Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Z tymi sektorami teraz jak w Chorwacji na polu kempingowym .

 

 

Kilka lat już do Gacek jeżdżę, jak pamiętam zawsze wcześniej ustalałem miejsce postoju telefonicznie . Mnie akurat to się podoba –nie jadę w ciemno, zero stresu  . Jeżeli jedzie kilka przyczep to przy wcześniejszym zgłoszeniu jest pewność że będzie się stało obok siebie .

Dla mnie taka  metoda rezerwacji świadczy o tym iż właściciel szanuje klienta i chce mu zapewnić przyzwoity wypoczynek a nie tylko kasę zarobić.

Gdy się przyzwyczaić do takich warunków to naprawdę można przeżyć szok jadąc na niektóre zloty :)  Sam tego doświadczyłem zajeżdżając i widząc otaśmowane pół kempingu i parcele trzymane dla ”swoich” .Ale to inny temat .

Przyczepka przygotowana do sezonu z niecierpliwością czekamy na wyjazd .

Pozdrawiamy wszystkich i 1 maja dołączymy  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkowicie się zgadzam na pierwszym miejscu zadowolenie,satysfakcja i dobry odpoczynek osoby odpoczywającej gdziekolwiek by się nie było.

Jaki ,,odpoczynek,,? :]  Odpoczywam to dopiero po powrocie ze zlotu. Wracam z tych spotkań zmarniony jak gęś, zarwane noce, struny głosowe nadwyrężone o wątrobie nie wspomnę. Aleee, trzeba jechać dla zdrowia psychicznego :ok:  Jutro z rana startuję, trzeba będzie gdzies po drodze zakupic kabaninę i coś do kabaniny.

W kwestii tych  parceli- pomysł rezerwacji wg. mnie średnio się tu sprawdza a to dlatego , że nie ma oddzielonych boksów, te miejscówki sa  róznej wielkości , nie każda buda się mieści. Chcąc się bawić w parcele  musi byc  wytyczona przez srodek alejka dojazdowa, boksy podobnej wielkosci. Ale z drugiej strony patrząc, może ja się nie znam.....

Edytowane przez mesert (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki ,,odpoczynek,,? :]  Odpoczywam to dopiero po powrocie ze zlotu. Wracam z tych spotkań zmarniony jak gęś, zarwane noce, struny głosowe nadwyrężone o wątrobie nie wspomnę. Aleee, trzeba jechać dla zdrowia psychicznego :ok:  Jutro z rana startuję, trzeba będzie gdzies po drodze zakupic kabaninę i coś do kabaniny.

W kwestii tych  parceli- pomysł rezerwacji wg. mnie średnio się tu sprawdza a to dlatego , że nie ma oddzielonych boksów, te miejscówki sa  róznej wielkości , nie każda buda się mieści. Chcąc się bawić w parcele  musi byc  wytyczona przez srodek alejka dojazdowa, boksy podobnej wielkosci. Ale z drugiej strony patrząc, może ja się nie znam.....

No cóż,wątroba -nie ma wyjścia musi wytrzymać,ja też wyjazdy odsypiam po powrocie,3-4 dni średnia snu 4 h. Parcele może i dobry pomysł,właściwie jest to uporządkowane,ale ....to tylko sugestia jedna toaleta i prysznic w środku pola to może tam być tłok w sezonie.Ale wszystko idzie w dobrym kierunku więc...nam być może uda się w tym roku zagościć w Gackach-spodobało się nam pole w zeszłym roku na zamknięcie sezonu.

JESZCZE RAZ WSZYSTKICH POZDRAWIAMY I ŻYCZYMY MIŁEGO ODPOCZYNKU

 

Irek i Holek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie !!

Jestem szwagrem HONDASA i po wielu namowach w tym roku daliśmy się namówić na przyjazd do Loch Ness.

Pomomo niezbyt sprzyjającej aury było SUPEROWO. Czwartkowy wieczór wspominać będziemy bardzo długo. Muzyka w wykonaniu Hondasa Grajka niosłą się po jeziorze niemal do rana. Było wesoło i FAJOWSKO.

Na dowód tego podsyłam parę fotek.

 

Pozdrawiamy

Szwagier Hondasa Grajka z żoną.

 

post-13968-0-48457700-1367768147_thumb.jpg  -  Ja jestem tylko zwykłym grajkiem ...

post-13968-0-39934500-1367768150_thumb.jpg   -  Żal och jak żal odjeżdżać ...

post-13968-0-39492000-1367768155_thumb.jpg   -   Halo tu Hondaś - Jak mnie sychać ?

 

 

post-13968-0-66892800-1367768141_thumb.jpg

post-13968-0-05596100-1367768143_thumb.jpg

post-13968-0-54678300-1367768144_thumb.jpg

post-13968-0-15100700-1367768146_thumb.jpg

post-13968-0-23783500-1367768152_thumb.jpg

post-13968-0-87286700-1367768153_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.