Skocz do zawartości

V Wietrzenie Przyczep i Kamperów 1- 5 Maj Loch Ness


Rekomendowane odpowiedzi

Ale to jest wątek spotkania w Gackach i nie widzę potrzeby tworzenia zapisów na kabaninę. Jeśli ktoś ma ochotę na gulasz to sobie  ugotuje. Natomiast jeśli bedzie pogoda to może wyskoczę na kajaki. Tym razem może uda się zaliczyć odcinek Nidy powyżej Pińczowa, mam swietny namiar na wypozyczalnię kajaków.

 

Nasza ekipa stawia na listy. :lol2:  Ale każdy działa jak chce i ważne aby się udało i było wesoło. :yay: A patrząc na skład jaki sie u Was szykuje - nudy nie będzie. :pub: Na pewno Mesert wymyśli jakąś wycieczkę edukacyjno-historyczną...

 

Z Langoszowym pozdrowieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ale to jest wątek spotkania w Gackach i nie widzę potrzeby tworzenia zapisów na kabaninę. Jeśli ktoś ma ochotę na gulasz to sobie  ugotuje. Natomiast jeśli bedzie pogoda to może wyskoczę na kajaki. Tym razem może uda się zaliczyć odcinek Nidy powyżej Pińczowa, mam swietny namiar na wypozyczalnię kajaków.

 

A może zdradzi kolega jakieś namiary na ta wypozyczalnię....? Takie informacje to przydatna rzecz :skromny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Informuje że mój pierwszy wyjazd z przyczepą będzie własnie do Loch Ness na weekend majowy, mam nadzieję że moja cepka dojedzie :D  Nasza załoga to Ania, Piotr i Karol (14 lat). Dodatkowo nasi przyjaciele z Grodziska Mazowieckiego swoim kamperem. Skład: Monika, Paweł , Ola (8lat) Wojtek (15lat) i Czuczu (nie wiem ile lat ale nie wygląda na starego, to York, upierdliwy i szczeka :) JAk nie będzie można z nim wytrzymac to pójdzie do zamrażalnika albo na haczyk i do wody. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

my też się piszemy ekipa david karolina + maja (3 lata) już się nie mogę doczekać :piwo:

mesert powiedz mi czy Jacek albo Józek będą orientujesz się może 

a no i jeszcze nasi znajomi będą zaraz dam im znać to się  zapiszą  do  :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla informacji podam iż dziś zadzwoniłem z ciekawości na kemping bo wiem że miejsca trzeba rezerwować  . Właściciel stwierdził ze nic nie wie o osobach zapisujących się tu w wątku na forum . Stwierdził że rezerwacje na miejsca i zapisy przyjmowane są na stronie 

 

http://campinglochness.blog.onet.pl  

 

Informuję o tym bo jest to ważne dla osób które nie były nigdy na tym kempingu nie wiedzą iż są tam preferowane rezerwacje .

Dokładniej to trzeba pytać telefonicznie lub pisać .Namiary są na podanej stronie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że to dla wszystkich oczywiste, tutaj na stronie mieliśmy się dowiedzieć ile załóg mniej więcej pojedzie, bo jak widzicie, w tych dniach jest kilka zlotów w różnych miejscach, nie chciałby chyba nikt być na zlocie sam  z  rybkami w stawie :jump:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że to dla wszystkich oczywiste, tutaj na stronie mieliśmy się dowiedzieć ile załóg mniej więcej pojedzie, bo jak widzicie, w tych dniach jest kilka zlotów w różnych miejscach, nie chciałby chyba nikt być na zlocie sam  z  rybkami w stawie :jump:

O frekwencję się nie martw, sam tam nie bedziesz. Co roku na majówkę jest pełne obłożenie. Dobrze Lesiu że zadzwoniłes do Artura, myślałem że jest na bieżąco z tym wątkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem,że to dla wszystkich oczywiste, tutaj na stronie mieliśmy się dowiedzieć ile załóg mniej więcej pojedzie, bo jak widzicie, w tych dniach jest kilka zlotów w różnych miejscach, nie chciałby chyba nikt być na zlocie sam  z  rybkami w stawie :jump:

Zapraszamy na Langosze :jesc: u nas jest już tyle list :yay: że sam się powoli gubię  :hej: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.