Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A Ty koniecznie chcesz się taplać w błotku, mając do dyspozycji setki km pięknego, czystego wybrzeża ??  :hmm:  :hmm:   :)

 

Tam jest ani ładnie ani nie ma czystej wody... jedyną ciekawostką przyrodniczą są klify na końcu Viru. Jak chcesz w tamtym kawałku Cro to poszukaj campu troszkę poniżej Zadaru i na Vir zrób sobie wycieczkę :)

 

Polecam np. wyspę Murter.

 

Kajtek

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Ninu można zatrzymać się na parę dni żeby zwiedzić Pag, Zadar ale też raczej polecam  Rivierę Makarską. Widoki bez porównania, więc warto zrobić tych ,,parę" kilometrów więcej

@jacek 65 napisał:

W okolicach Ninu... >>>  lokalizacja   >>>  plaża  >>>  Nin

...można zatrzymać się na parę dni żeby zwiedzić Pag >

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla każdego coś miłego - jeżeli chodzi o fotkę z plaży zapodaną przez kolegę Ired -a mam wrażenie, że widzę na niej błotnistą Chorwacką, plażę - mnie przynajmniej ta fotka odstrasza.

 

jeżeli dotrę kiedyś na Pag - z przyjemnością zajrzę na plażę obok miejscowości Metajna - http://goo.gl/maps/P8Kmr - "kawałek dalej" piechotą - lub drogą morską (również podobno można iść nie koniecznie płynąć) jest kolejna piękna plaża - http://goo.gl/maps/T0EL9 - fotki można pooglądać właśnie na google maps.

 

ja osobiście nie zakochałem się w Pag-u, może to przez to, że dotarliśmy na niego na 2 tydzień wczasów - a pierwszy był na Peljesacu.

 

nie polecam też z dziećmi udawać się na kemping Simuni - nas dyskoteka i błotnisto-żwirowa "plaża" wygoniła po 1 nocy.... wartej prawie 200zł w czerwcu

 

P.S fotki z tych plaż, jak i pomysł ich zwiedzenia znalazłem na pewnym monotmenatycznym forum turystycznym.... o Chorwacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taaak, fotka rzeczywiście może odstraszyć...Pag robi wrażenie ale tylko chwilowo. Zupełnie odmienny krajobraz, księżycowy, z ubogą roślinnością.Jest parę punktów widokowych, gdzie warto wjechać, pooglądać i to tyle. Ela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukam błotnej plaży takiej jak ta Balatońska

day07_08.jpg

 

Dlatego pytam o Nin :)

 

Makarska jest ładna ale Omis z "kupą" Polaków już mi zbrzydł :P

 

Z Nin może być ciekawą baza do zwiedzenia i wysp i Paklenicy i Zadaru :)

 

 

PS

Takie małe wyjaśnienie - chorwację od Dubrownika po Zadar mam zwiedzoną i to dość dokładnie bo rowerem z namiotem. Więc nie macie co mnie nakłaniać :P

Teraz szukam miejsca gdzie 4-latek z toną łopatek, widerek itp będzie czuł się jak ryba w wodzie.

Po śmierdzących błotach Balatonu wiem że gorzej być nie może :P

A jedyny minus balatonu to brak atrkacji w okolicy - all zwiedzone w zeszłym roku :D

Postaram się w przyszłym tygodniu podzielić relacją na forum.

Edytowane przez Kluchojady (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak szukam błotnej plaży takiej jak ta Balatońska

day07_08.jpg

 

Dlatego pytam o Nin :)

 

Makarska jest ładna ale Omis z "kupą" Polaków już mi zbrzydł :P

 

Z Nin może być ciekawą baza do zwiedzenia i wysp i Paklenicy i Zadaru :)

 

 

Aaa, to zmienia postać rzeczy :) Na Virze jest jeden kamping

 

http://www.dalmacija-camp.com/po/Preise_POL.html

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.