Skocz do zawartości

Karta rabatowa Orlen


fish

Rekomendowane odpowiedzi

Widziałem że na innych forach związanych z motoryzacją, użytkownik mający działalność gospodarczą wyrabia  kartę na stacji Orlenu dla siebie i innych zainteresowanych użytkowników danego forum. Taka karta daje kilka groszy zniżki na litrze paliwa , co w skali roku daje sporą sumkę zaoszczędzonej gotówki, którą można przeznaczyć na wspólne  :piwko: . Może by na naszym gruncie zaszczepić tak zacną świecką tradycje.. Co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej podpiąć się pod już działającą "grupę". więcej tankowanego paliwa = większe rabaty.

ja korzystam z uprzejmości klubu fiesty http://www.fiestaklubpolska.pl/forum/viewtopic.php?p=479055#479055

 

w tej chwili to 8gr znizki na litrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabaty zawsze są mile widziane. Nie liczmy jednak na to, że owe 8gr/litr wspomogą budżet urlopowy - bez przesady. 

Orlen za 8gr ma klienta na którym zarabia 80gr (przykład) , lepiej to niż klienta nie mieć, prawda?

Ale...

Nagonką było by chyba na każdej stacji : Dla zaprzęgów kempingowych/kamperów za każde wlane  np.100zł =kawa dla kierowcy gratis.

Ja tą kawę z Orlenu bardzo lubię. 

Albo... obsługa kasety kibelka czy zrzut wody szarej i pobór czystej gratis.

No... nie zachęcałoby?

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabaty zawsze są mile widziane. Nie liczmy jednak na to, że owe 8gr/litr wspomogą budżet urlopowy - bez przesady. 

Orlen za 8gr ma klienta na którym zarabia 80gr (przykład) , lepiej to niż klienta nie mieć, prawda?

Ale...

Nagonką było by chyba na każdej stacji : Dla zaprzęgów kempingowych/kamperów za każde wlane  np.100zł =kawa dla kierowcy gratis.

Ja tą kawę z Orlenu bardzo lubię. 

Albo... obsługa kasety kibelka czy zrzut wody szarej i pobór czystej gratis.

No... nie zachęcałoby?

WojEwa pomyśl - mieć 8 gr i nie mieć 8 gr to razem 16 gr - prawda że faje to wygląda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie zgadzam się z Tobą WojtEwa że nie generuje to odczuwalnych oszczędności. W ubiegłym roku wydałem na paliwo do 2 samochodów (LPG) łącznie ok.12 000 zł (zbierałem rachunki z ciekawości). Dzieląc to przez cenę paliwa i odejmując od otrzymancych litrów owce 8 groszy dla przykładu otrzymałem kwotę ok. 450 zł. Sądzę że ta kwota w zupełności wystarczy na pokrycie róznicy w spalaniu auta z przyczepką na haku podczas wakacyjnych wojaży. Więc reasumująć jazdę z przyczepką miałbym w wakacje za darmo. Ciekawe prawda?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno ale...

moge sie mylic ale przynajmniej tak bylo dotychczas przy niektorych kartach - rabat na lpg nie obowiazywal wcale albo bylo to tylko 1/2 rabatu jaki jest na PB / ON

 

Commander sam widzisz jaka jest oszczednosc  - wydajesz na paliwo poniekad fortune a w zamian dostajesz jałmużne...

wiecej mozna zaoszczedzic  porownujac i tankujac ceny na "tanszych" stacjach

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mieć a nie mieć te 450 zł. - na wakacyjny wyjazd na paliwo starczy

 

Pod warunkiem gromadzenia tych grosików aż tyle się nazbiera.

Nie wyobrażam sobie z każdego tankowania owe grosiki do skarbonki wrzucać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedno ale...

moge sie mylic ale przynajmniej tak bylo dotychczas przy niektorych kartach - rabat na lpg nie obowiazywal wcale albo bylo to tylko 1/2 rabatu jaki jest na PB / ON

 

Commander sam widzisz jaka jest oszczednosc  - wydajesz na paliwo poniekad fortune a w zamian dostajesz jałmużne...

wiecej mozna zaoszczedzic  porownujac i tankujac ceny na "tanszych" stacjach

Cześć wszyskim. 

 

Bodzio, posiadanie karty rabatowej to nie cyrograf. Jak nie jest korzystnie to nie tankujesz i kropka. Tak się akurat składa, że w Krakowie, w mojej - południowej części miasta na Orlenie paliwo jest najtańsze. Ale mam dla Was wskazówkę o której być może wiecie. Trzeba się skupić na prawdziwych stacjach Orlenu a nie ajencyjnych, gdzie cena jest faktycznie wyższa. Wszystko wyczytacie z paragonu. Musi być wydrukowane stacja numer xxxxx, a nie sp. z o o. 

Na trzech stacjach w mojej okolicy gaz jest wszędzie po 2,53. Aż miło się robi kiedy za 112 zł huknę 500 km.

Od kilku miesięcy LPG dawniej dyskryminowane uczestniczy we wszystkich promocjach.

 

Jeśli chodzi o "grosiki" to kwestia oszczędności ma znaczenie chyba bardziej psychiczne niz skarbonkowe. Ale kwota tak czy siak wyszła.

Pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie na LPG jest rabat 8 groszy. Mam pod nosem stację Orlenu, może tam LPG nie jest najtańszy ale po rabacie 8 groszy to już będzie. Może to jest  jakaś oszałamiająca kwota ale jak mówi stare polskie przysłowie: ziarnko do ziarnka aż zbierze się... na flaszkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.