Skocz do zawartości

Zamki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuję pewnego typu zamku lecz nie mogę go znaleźć. Może poda mi ktoś nazwe tego typu zamka lub jakiś link do niego gdyż pilnie takie potrzebuje. Potrzebuje także uchwytki do tego typu zamka lecz ich także nie mogę znaleźć. Wiem że są na pewno w sprzedaży gdyż w zeszłym roku było wiele aukcji któe te żeczy oferowały a w tym roku nic...

 

Zdjęcie zamka

post-11047-0-23534000-1362515059_thumb.jpg

Drugie

post-11047-0-74554500-1362515163_thumb.jpg

A także zdjęcie uchwytka

post-11047-0-40082900-1362515212_thumb.jpg

I drugie

post-11047-0-58301800-1362515453_thumb.jpg

 

Bardzo mi zależy na znalezieniu tych rzeczy więc prosze o pomoc.

 

Chciałem jeszcze dodać że zamki to Hafele 245.40

Znalazłem je tylko tutaj na angielskiej stronce http://dowel.co.uk/caracatch-black-12mm-p-980237.html

Edytowane przez forch (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://moto.allegro.pl/zamek-wciskany-mini-do-drzwiczek-mebli-mayer-i3048148253.html 

 

Oczywiście to nie orginalny zamek, ale może przy niewielkiej przeróbce będzie pasował



http://moto.allegro.pl/zamek-wciskany-mini-do-drzwiczek-mebli-mayer-i3048148253.html 

 

Oczywiście to nie orginalny zamek, ale może przy niewielkiej przeróbce będzie pasował



Coś mi nie weszło. Na allegro są zamki meblowe podobnego typu, oczywiście to nie orginały, ale przy drobnej przeróbce powinno pasować

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Od jakiegoś czasu poszukuję pewnego typu zamku lecz nie mogę go znaleźć. Może poda mi ktoś nazwe tego typu zamka lub jakiś link do niego gdyż pilnie takie potrzebuje. Potrzebuje także uchwytki do tego typu zamka lecz ich także nie mogę znaleźć. Wiem że są na pewno w sprzedaży gdyż w zeszłym roku było wiele aukcji któe te żeczy oferowały a w tym roku nic...

 

Zdjęcie zamka

attachicon.gif20130305590.jpg

Drugie

attachicon.gif20130305595.jpg

A także zdjęcie uchwytka

attachicon.gif20130305594.jpg

I drugie

attachicon.gif20130305593.jpg

 

Bardzo mi zależy na znalezieniu tych rzeczy więc prosze o pomoc.

 

Chciałem jeszcze dodać że zamki to Hafele 245.40

Znalazłem je tylko tutaj na angielskiej stronce http://dowel.co.uk/caracatch-black-12mm-p-980237.html

Kompletnie nie łapię o co chodzi autorowi tego postu :hmm: .Na  początku pisze ,że nie może znależć konkretnego zamka ,nie zna jego nazwy  a po chwili pisze ,że znalazł !!  nawet link zapodał :look: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kompletnie nie łapię o co chodzi autorowi tego postu :hmm: .Na  początku pisze ,że nie może znależć konkretnego zamka ,nie zna jego nazwy  a po chwili pisze ,że znalazł !!  nawet link zapodał :look: .

Chodzi mi o to że znalazłem takie zamki tylko w angielskim sklepie a nie będe przecież specialnie sprowadzał kilku zamków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zdemontuj jeden lub fotki w rękę i odwiedź jakąś hurtownię artykułów meblarskich. Takiego samego zamka nie znajdą ale moga zaproponować coś baardzo podobnego co będziesz mógł zainstalować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.