Skocz do zawartości

komisy w Krakowie


Bidziak75

Rekomendowane odpowiedzi

hej,

chciałabym kupić przyczepę dla 2 osób... małą, zgrabną i czystą np. niewiadów

jest to nasz pierwszy zakup i nie będę ukrywać nie mam większego pojęcia w tym temacie

Dlatego proszę Was o pomoc

gdzie się udać? do którego komisu?

czy możecie polecić uczciwych sprzedawców, którzy nie będą starali się wcisnąć najgorszego grata tylko doradzą, powiedzą co i jak?

Jestem z Krakowa, ale mobilna więc mogę podjechać w

Będę wdzięczna za pomoc

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo przyczep jest w komisie jak wyjeżdża się z Krakowa na Skawinę po prawej stronie. Nie bardzo teraz kojarzę dokładnie w którym to miejscu, czy to jeszcze Kraków, czy już Skawina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

chciałabym kupić przyczepę dla 2 osób... małą, zgrabną i czystą np. niewiadów

jest to nasz pierwszy zakup i nie będę ukrywać nie mam większego pojęcia w tym temacie

Dlatego proszę Was o pomoc

gdzie się udać? do którego komisu?

czy możecie polecić uczciwych sprzedawców, którzy nie będą starali się wcisnąć najgorszego grata tylko doradzą, powiedzą co i jak?

Jestem z Krakowa, ale mobilna więc mogę podjechać w

Będę wdzięczna za pomoc

 

Hej Bidziak,

proponuję ci przejechać się do Bierunia. W Bieruniu masz 3 firmy zajmujące się sprzedażą zarówno nowych jak i używanych przyczep.

Center-Camp, Klaja i S-Camp. Wszystkie na głównej ulicy w odległości 1 km od siebie. To jedno z największych zagłębi zakupowych przyczep w naszym kraju.

Pooglądasz sobie różne modele, zobaczysz czym one się różnią, a przede wszystkim jaki wystrój ci się wizualnie w środku podoba.

 

Przed wizytą polecam dogłębną lekturę naszego forum - znajdziesz tu większość potrzebnych rzeczy, zarówno przed zakupem jak i przy pierwszych wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy dobrze razdzą, jednak z tego co wiem tm Niewidówki nie znajdziesz :] , za to można zobaczyć inne ciekawe, napewno zyskasz tam wiele więcej wiedzy o przyczepach ....... i o swoich potrzebach .... :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekaj i poszukaj. Może ktos z forum bedzie sprzedawał. Ja kupiłem od kolegi z forum Hobby 380 .Malutka dla dwóch trzech osób. Przywiozłem ją w piatek i teraz kosmetyka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj.

Przy ulicy Mogilskiej, zaraz za KWP jest wypożyczalnia/komis przyczep i lawet. Na placu widziałem przejeżdzając kilka niewiadówek i jakiś zachodni wynalazek.

Myślę że do tego miejsca można by zacząć podróże po kraju za budką. Ja za swoją dojechałem aż do Wągrowca za Poznaniem więc lekko nie jest ale uszy do góry... wiosna idzie!

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie..

w sobotę ruszamy na Mogilską i do Bierunia.

pooglądamy, podotykamy i może po powrocie będę więcej wiedziała o tym czego właściwie chcę :hmm:

 

już wiem, że nie mam co marzyć o pięknej dużej przyczepie bo nasz holownik to malutki Fiacik Bravo 1,9 120KM diselek

ale kocham go miłością szaloną i nie zamienię go do śmierci technicznej ( a że 3latek to jeszcze nas pociągnie na niejednę wyprawę :] )

 

a no właśnie.. poza niewiadowem jaką jeszcze mogę pociągnąć przyczepę??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie..

w sobotę ruszamy na Mogilską i do Bierunia.

pooglądamy, podotykamy i może po powrocie będę więcej wiedziała o tym czego właściwie chcę :hmm:

 

już wiem, że nie mam co marzyć o pięknej dużej przyczepie bo nasz holownik to malutki Fiacik Bravo 1,9 120KM diselek

ale kocham go miłością szaloną i nie zamienię go do śmierci technicznej ( a że 3latek to jeszcze nas pociągnie na niejednę wyprawę :] )

 

a no właśnie.. poza niewiadowem jaką jeszcze mogę pociągnąć przyczepę??

Sprawdź to w dowodzie rejestracyjnym. Jest sporo dużych przyczepek o małym DMC. np moja 4 osobowa ma z dyszlem 6 metrów i jej DMC to 900 kg.

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie..

w sobotę ruszamy na Mogilską i do Bierunia.

pooglądamy, podotykamy i może po powrocie będę więcej wiedziała o tym czego właściwie chcę :hmm:

 

już wiem, że nie mam co marzyć o pięknej dużej przyczepie bo nasz holownik to malutki Fiacik Bravo 1,9 120KM diselek

ale kocham go miłością szaloną i nie zamienię go do śmierci technicznej ( a że 3latek to jeszcze nas pociągnie na niejednę wyprawę :] )

 

a no właśnie.. poza niewiadowem jaką jeszcze mogę pociągnąć przyczepę??

 

Życzymy "naukowo" udanej podróży.

W dowodzie rejestracyjnym sprawdź rubrykę O1 - to jest Dopuszczalna Masa Całkowita przyczepy jaką teoretycznie możecie ciągnąć (wg katalogu 1300 kg, ale może być tam mniej wpisane).

W miarę bezproblemowa wielkość DMC przy Waszym holowniku będzie oscylowała pewnie w granicach 900-1000 kg DMC.

Wszystko prawach jazdy oraz o warunkach technicznych znajdziesz w artykule na naszym portalu www.karawaning.pl, a tu link do artykułu.

 

Zastanów się czy chcecie dla 2 osób salonkę (tzn. przyczepę z jednym rozkładanym łóżkiem z przodu) czy może przyda się Wam dodatkowy stolik - nie trzeba wtedy codziennie ścielić łóżka.

Ale to akurat zobaczycie sobie "na żywo".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

byliśmy w Bieruniu we wszystkich trzech komisach.. Powiem tak, szału nie ma:)

Może dlatego, że szukamy małej przyczepy, w większych bardziej można poprzebierać

Na dzień dzisiejszy spodobała nam się jedna

http://klaja.pl/index.php?s=296733&o=katalog_wpisy&id_kat=5&id_wpisu=297704

cena na placu jest wyższa niż w necie..:)

jedyne co dało mi do myślenie

- na ścianach przy suficie i na suficie okleina jest lekko pomarszczona trzyma się podłoża, nie ma zacieków

- na zewnętrz gumy wchodzące w profil są popękane, ale to chyba normalne zużycie

podobno można je kupić na metry i wymienić.

Sprzętów nie sprawdzaliśmy, ale miły Pan sprzedawca potwierdził, że możemy się umówić na sprawdzanie,

wówczas wyjadą z przyczepą na plac i wszystko podepną.

 

Poza tym podobała mi się bo była czysta i normalnie w niej pachniało,

nie wilgocią ani nie środkami czyszczącymi czy zapachami jak wc.

 

a co Wy na nią powiecie?

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwsze pojęcie o przyczepkach już nabyte.

O tej przyczepce był już niedawno temat na naszym forum. Poczytajcie go dokładnie.

 

Ten Beyerland nie posiada ogrzewania, co w naszych realiach pogodowych dość znacznie zawęża sezon. Oczywiście można założyć ogrzewanie Truma, ale to już są dosyć spore wydatki. Inne grzanie jest dosyć problematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znalazłam w necie taką przyczepkę

http://moto.allegro.pl/przyczepa-kempingowa-delta-350-i3068098854.html

 

tylko nigdzie nie mogę znaleźć danych technicznych

 

To WC kasetowe to w ramach żartu. Nie ma klapy serwisowej nigdzie. Może być WC przenośne, a to już nie to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.