Skocz do zawartości

Bezpieczne wakacje 2013


przyczepy-wiola

Rekomendowane odpowiedzi

@Szadok, również dziękuje za przybycie. Ciesze się że jesteś zadowolony, bo to chyba najważniejsze ;)

 

 

 

Witam,

1. Przynajmniej 4-5 dni wcześniej umawiamy przeglądy.

2. Nie wiemy jeszcze co będzie do zrobienia :) Każdą usterkę konsultujemy z właścicielem i wyjaśniamy na czym polega.

3. 90% części układów AL-KO i Knott jest dostępnych na miejscu

 

Zapraszam zatem na przegląd, tym bardziej że przyczepa jest nowym nabytkiem i warto sprawdzić przed wakacjami w jakim jest stanie ;)

 

 

Gorzej, jak się okaże, że cepa nie nadaje się do dalszej jazdy  :hmm:  Macie jakiś dobry hotel w pobliżu ?  :lol:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 102
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 2 tygodnie później...

A więc tak, właśnie jestem po przeglądzie mojej przyczepki w firmie Wiola, chciałem podziękować wszystkim którzy mnie przyjeli

za wspaniałą obsługę :blagac:  oraz pełen profesjonalizm, zaplecze techniczne profesjonalne tak więc można wszystko sprawdzić.

W mojej przyczepce okazało się że całe urządzenie najazdowe okazało się do wymiany, niestety :oslabiony:
 Ale bezpieczeństwo jest najważniejsze i wszystko zostało wymienione na nowe :ok:  :ok:  :ok:

Na cale szczęście cały układ hamulcowy jak i podłoga i rama jest w stanie bardzo dobrym co mnie bardzo cieszy :yay:

Tak więc jeszcze raz wielkie dzięki za wspaniałą obsługę i miłe przyjęcie :bravo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam,

chciałem serdecznie podziękować za profesjonalną obsługę i rzetelne podejście do tematu.

Nie będąc zarejestrowanym użytkownikiem forum, często tu zaglądałem i stąd  dowiedziałem się, że jest możliwość sprawdzenia przyczepy w firmie Wiola.

 

Zadzwoniłem, umówiłem się, Panowie wszystko sprawdzili, pokazali, zrobili co trzeba i poszedłem do biura "zapłacić" i .... jest to powód dla którego zarejestrowałem się na forum.

 

    Firma nie wzięła ani grosza za czynności serwisowe, pomimo tego, że wspominałem o tym, że nie jestem członkiem forum i chętnie zapłacę, bo w głowie mi się nie mieściło, że 2 ludzi rozkręciło i zmontowało ponownie, co tylko było do rozkręcenia w podwoziu mojej przyczepy za darmo na hasło "dowiedziałem się o takiej możliwości z forum". 

Jedyne co chcieli w zamian to abym się podzielił moim doświadczeniem z Wiola-Przyczepy z innymi . Co niniejszym czynię.

 

DZIĘKUJĘ BARDZO i oczywiście polecam.

 

Podziwiam taki sposób zdobywania lojalnych klientów, do grona których napewno się wpisuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM !!!

 

I co tu napisać !!! 

 

  Bardzo  dziękuję za fachową i miłą obsługę !!!  wszystkim  polecam firmę Wiola  w 100%- tach.

Z przeglądu  darmowego jestem bardzo zadowolony  . Wiem że  warto zadbać  o   bezpieczeństwo  własne i innych użytkowników  dróg.

 

Szczególne podziękowanie dla Rafała za fachowe doradztwo w sprawach technicznych !!!

 

 

Pozdrawiam  M.S moriss~

post-6046-0-99261600-1372926519_thumb.jpg

post-6046-0-17589600-1372926621_thumb.jpg

post-6046-0-57049100-1372926669_thumb.jpg

post-6046-0-40813500-1372926752_thumb.jpg

post-6046-0-31924200-1372926825_thumb.jpg

post-6046-0-31169200-1372926898_thumb.jpg

post-6046-0-67066200-1372926931_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

właśnie jestem po przeglądzie mojej przyczepki w firmie Wiola i chciałem podziękować wszystkim za wspaniałą obsługę  oraz pełen profesjonalizm, zaplecze techniczne profesjonalne tak więc można wszystko sprawdzić. Wymienione łożyska, szczęki hamulcowe i amortyzator najazdu, wszystko przesmarowane i sprawdzone. Polecam wszystkim firmę Wiola.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ?? Da się  do Was jeszcze umówić?? Na wyjeździe zaczęło mi coś skrzypieć i trzeszczeć w zaczepie, (lub na haku) na nierównościach, poza tym hamuje nie płynnie, tylko nagle, podobnie z ruszaniem - popuszcza nagle i jakby z oporem... przejechałem tak ok 2000 km, mam nadzieję, że nic się nie stało i wystarczy przesmarować odpowiednie punkty. Chyba, że tak ma być ale wydaje mi się, że tak nie było. Ostatni przegląd miała w Holandii w 2009 roku. Jest naklejka na dyszlu.

 

Nie dałem rady przed wakacjami, ale lepiej późno niż wcale :)

 

Czy jest możliwość umówienia się na sobotę? jeżeli przyjedziemy w dwa zestawy z B-B to czy również jest szansa na sobotę?

 

Dziękuję i pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki ?? Da się  do Was jeszcze umówić?? Na wyjeździe zaczęło mi coś skrzypieć i trzeszczeć w zaczepie, (lub na haku) na nierównościach, poza tym hamuje nie płynnie, tylko nagle, podobnie z ruszaniem - popuszcza nagle i jakby z oporem... przejechałem tak ok 2000 km, mam nadzieję, że nic się nie stało i wystarczy przesmarować odpowiednie punkty. Chyba, że tak ma być ale wydaje mi się, że tak nie było. Ostatni przegląd miała w Holandii w 2009 roku. Jest naklejka na dyszlu.

 

Nie dałem rady przed wakacjami, ale lepiej późno niż wcale :)

 

Czy jest możliwość umówienia się na sobotę? jeżeli przyjedziemy w dwa zestawy z B-B to czy również jest szansa na sobotę?

 

Dziękuję i pozdrawiam

Kajtek

A mówiłem żebyś jechał ze mną :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mówiłem żebyś jechał ze mną :>

 

A mówiłem, że nie dam rady  :ee: . Złośliwiec się znalazł. Ty tu nie filozuj, bo się rozmyślę z tymi Węgrami za rok  :>  :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

W końcu i ja się wybrałem, co prawda już po wyjeździe ale trasa ujawniła kilka problemów, w tym koszmarne skrzypienie zaczepu i hamowanie zero-jedynkowe, czyli nic, nic a potem nagle staje dęba. A przy ruszaniu trzeba było użyć sporej siły, żeby rozblokować hamulec. Ponadto bywały problemy ze zdjęciem stabilizatora z kuli haka.

 

Chyba nie muszę mówić, żę wszystkie te problemy zostały usunięta i cepa działa jak nowa  :yay:  :yay:  Do wymiany był jedynie amortyzator w urządzeniu najazdowym. Cena rozsądna jak za oryginał ALKO. Tym bardziej, że miałem założony zamiennik. Widocznie poprzedni właściciel - Holender, chciał zaoszczędzić kilka Euro. Ale nie ma też co na niego narzekać, bo okazało się, że wiele elementów układu jezdnego jest nowych, np. szczęki hamulcowe.

 

Panowie z Wioli wszystko pięknie wyregulowali, przesmarowali i ustawili. I -  co mnie wyjątkowo ujęło jako inżyniera - wszystkie śruby zostały założone nowe, wraz z podkładkami i nakrętkami samo kontrującymi. I nic za to nie dopłaciłem !!!! Panowie - SZACUN  :blagac:

 

Proszę o przekazanie podziękowań i pozdrowień Panu Technikowi, który zajmował się mają cepą. Prawdziwy Fachowiec, przez duże "ef" Mało już takich... dziękuję za cierpliwość, rady i czas poświęcony na tłumaczenie "jak to panie działa"  :puk:

 

Dziękuję za cierpliwość, przy moich próbach "handlowania się" przy ustalaniu ceny amortyzatora. Ale jak się nie spróbuje... pocieszcie się, że ja to też mam na co dzień... może trochę się odegrałem za swoich klientów... :>

 

Na pewno, w wyznaczonym przez Was terminie, pojawię się na kolejny przegląd. I na pewno będę namawiał innych. Daodam jeszcze, że na moim dyszlu wylądowala profesjonalna naklejka przeglądowa, z datą wyznaczającą termin kolejnej wizyty.

 

I na koniec tradycyjna porcja zdjęć. jakość może nie powala ale to tylko telefon. Nie wymagajmy zbyt wiele :)

 

post-9355-0-48023000-1375902474_thumb.jpgpost-9355-0-25374600-1375902479_thumb.jpgpost-9355-0-66210800-1375902484_thumb.jpgpost-9355-0-45781600-1375902490_thumb.jpgpost-9355-0-85475700-1375902495_thumb.jpgpost-9355-0-41210100-1375902501_thumb.jpgpost-9355-0-71083500-1375902508_thumb.jpg

 

Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam z Bielska-Białej.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.