Skocz do zawartości

Centralne Południe Polski - Milówka Rajcza, Węgirska Górka


Daniel DJR

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie!!!

Jak każdy z nas zadaje czasem bzdurne pytania :] ! gdzie się Udać :slina: na wymżone wakacje! i tym razem sam mam problem :look: ! zastanawiałem się nad Kotliną Kłodzką ED i Artur- baza wiedzy!!! :hmm:  :fuck:  , ale zastanawia mnie czy poniżej Milówki lub Rajczy Są jakieś pola Biwkowe? 

O Brennej wiem (lubię to miejsce) , Wisłe znam , a chciałbym poznać miejsca których nie ma w internecie!!!

Chodzi mi o chłopa który ma chęć dorobienia do ciężkiego życia "bez Fiskusa"!

A ten zakątek polski też jest uroczy!

Podzielcie się opinią oraz wiedzą!!! :yes:

Liczę na wasze sugestie , które ułatwią wybór .

Nie liczę na Super Wygody - Nie poto mam przyczepę FUL WYPAS żeby żebrać na polu biwakowym o komfoty - Gwiazdki UMYSŁ zamulają :miga: .

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chcesz oficjalne pole biwakowe, czy chłopa który ci na lewo udostępni kawałek obejścia? Kury i kaczki w cenie :laugh:

Jeżeli chodzi o pole biwakowe, to coś widziałem na początku Glinki zaraz na Ujsołami po prawej stronie na takim ostrym zakrecie w lewo. W Rajczy musisz jechać na przejście graniczne w Glince.

 

http://goo.gl/maps/SJDWi

 

W Ujsołach jest też mały ośrodek wypoczynkowy, przy którym kiedyś widziałem cepy:

 

http://goo.gl/maps/0L5uD

 

Jeżeli chodzi o chłopa na lewo, to musiałbym pogadać ale pewnie da się załatwić. Kwestia ceny... :niewiem:

 

A jeśli wytargasz sobie cepę po lesie to możesz stanąć koło mojej "daczy" w Rajczy :>

 

http://goo.gl/maps/WTtpS

 

Pozdrawiam

Kajtek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moich doświadczeń często jedziemy w ciemno ,wybieramy miejsce ,dojeżdżamy i szukamy takiego miejsce tuż przed lasem ewentualnie trzeba zajść do gospodarza i porozmawiać czy można gdzieś w pobliżu jego domostwa zatrzymać się zestawem -z reguły otrzymujemy pozwolenie.Można  poszukać na stronie Nadleśnictwa danego terenu pul biwakowych a jest ich coraz więcej i są atrakcyjnie wyposażone w krąg ogniskowy,stoły,ławki i pomieszczenia zadaszone-co prawda ja jeszcze nie szukałem z takich miejsc i nie korzystałem ale takie namiary przekazał mi w rozmowie pracownik Państwowych Lasów więc warto spróbować.

pozdrawiam Irek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie!!!

Jak każdy z nas zadaje czasem bzdurne pytania :] ! gdzie się Udać :slina: na wymżone wakacje! i tym razem sam mam problem :look: ! zastanawiałem się nad Kotliną Kłodzką ED i Artur- baza wiedzy!!! :hmm:  :fuck:  , ale zastanawia mnie czy poniżej Milówki lub Rajczy Są jakieś pola Biwkowe? 

O Brennej wiem (lubię to miejsce) , Wisłe znam , a chciałbym poznać miejsca których nie ma w internecie!!!

Chodzi mi o chłopa który ma chęć dorobienia do ciężkiego życia "bez Fiskusa"!

A ten zakątek polski też jest uroczy!

Podzielcie się opinią oraz wiedzą!!! :yes:

Liczę na wasze sugestie , które ułatwią wybór .

Nie liczę na Super Wygody - Nie poto mam przyczepę FUL WYPAS żeby żebrać na polu biwakowym o komfoty - Gwiazdki UMYSŁ zamulają :miga: .

Pozdrawiam

@Daniel DJR

...ale zastanawia mnie czy poniżej Milówki lub Rajczy Są jakieś pola Biwkowe?...

 

Faktycznie w tym rejonie jest cienizna < ale jak oddalisz...

... ilość rośnie i wszystkie czekają na Ciebie: cytat >  przyczepę FUL WYPAS

 

Pozdrawiam,

PS

Jest to moja ulubiona mapa z kempingami.

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel,wprawdzie to nie poniżej MIlówki ale gdyby cię interesowała inna część Beskidu Żywieckiego to polecam Korbielów

http://forum.karawaning.pl/topic/11375-065-korbielow/

tam możesz wykorzystać full wypas twojej przyczepy bo poza wyznaczonym miejscem do biwakowania nie ma nic :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyżej Rycerki Górnej w Rycerce Kolonii (przy drodze na Wielką Raczę) jest pole namiotowe nawet z fajnym zadaszeniem. Nieopodal dwie chaty moich serdecznych przyjaciół - zawsze możesz, jak tam będą, powołać się na mnie.   Niezłe trasy na Wielką Raczę, Przegibek. W ogóle to bardzo malowniczy zakątek  - warto go zwiedzić

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edi czy to jest to miejsce?

Na mapie wygląda, że na uboczu?

A jaki dojazd?

Tak o to miejsce chodzi, tam również ludzie zostawiają samochody idąc na Raczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest wiadomość z pierwszej ręki: http://soblowka.net/ . Właściciel mówi, że przyczepy i kampery też chętnie przyjmie. Jest duże zadaszenie ze stołami i miejsce na ognisko  Istnieje możliwość wycieczek z przewodnikiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.