Skocz do zawartości

Debrzańskie malowanie jajek BRACIOM KUJAWSKO POMORSKIM 30.03-01.04.2013


Rekomendowane odpowiedzi

myślałem o wzięciu piecyka albo nagrzewnicy na gaz ,ale skoro tylu nas będzie to nagrzejemy sobą przedsionek i będzie cieplusio

 

Weź piec . My damy radę . ale jadą też kobitki i  dzieciaki ,

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Witam zakręconych inaczej.

 

Właśnie jestem po rozmowie  z  "Debrznem " i jest zgoda na nasz pobyt nawet w Wielkanoc. 

 

Warunek jest jeden :  konieczne potwierdzenie ok. 2 tygodni przed planowanym przyjazdem.

 

Warunki takie jak na "panowym" tzn. do dyspozycji pawilon z  W C /kto był to wie -czysto i ciepło /.

 

No to teraz  ZAPISY???

 

No to prosimy o dopisanie

 

 

Lista

 

 

 

aron- 2+2

 

Werusie - 2+2

 

maciekzal - 2+1

 

Parzusie - 2+1

 

Witki 2+2 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak my wszyscy :tuptup:  Tito-cieszymy się :yay:  ,że dałaś się namówić i też będziesz z nami :bukiet:

Mnie by miało zabraknąć znowu?? nie ma takiej opcji;)) już trochę mnie omineło wyjazdów i tego napewno nie odpuszcze;))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jak tam przygotowania do Debrzeńskiego malowania jajek-mam nadzieję że nie wymiękacie i pogoda was nie wystraszyła.Ja mam taką cichą nadzieję ,że Wielkanoc będzie ciepła i już nie mogę doczekać się wyjazdu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My jesteśmy zwarci i gotowi J A J K A do malowania przygotowane i też już nie możemy się doczekać do wyjazdu z cepką .Mamy tylko nadzieję ,że nie będę musiał zrzucać tego przeklętego śniegu z dachu!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też podtrzymujemy naszą decyzje o wyjeździe na Debrzańskie malowanie JAJCÓW.

Asia nawet obiecała że mnie przy jajcach wycałuje  :yay:  ale podkreśla że tylko mnie   :ee:  .

A tak na poważnie to jesteśmy na 100% z wami przywieziemy pogodę  15 na plusie , także mamy nadzieje że reszta nie wymięka .

Od Asi : Czy załogi mają jakieś menu na wspólne Świąteczne śniadanie ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też podtrzymujemy naszą decyzje o wyjeździe na Debrzańskie malowanie JAJCÓW.

Asia nawet obiecała że mnie przy jajcach wycałuje  :yay:  ale podkreśla że tylko mnie   :ee:  .

A tak na poważnie to jesteśmy na 100% z wami przywieziemy pogodę  15 na plusie , także mamy nadzieje że reszta nie wymięka .

Od Asi : Czy załogi mają jakieś menu na wspólne Świąteczne śniadanie ? 

A jajka nie starczą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pogoda robi sobie jaja z naszego malowania jaj . Pewnie zamiast śmigusa będziemy się rzucać śnieżkami .

A tak na poważnie ,myślę że warto byłoby pomyśleć nad zmianą lokalizacji , na taką gdzie jest jakaś sala . ( Heniu wykrakał , że może być cienko ) .

Irek spóźnione ,  wszystkiego dobrego . A wahać się nie ma co - będzie test zimowy zamiast wiosennego .

Edytowane przez maciekzal (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Pogoda robi sobie jaja z naszego malowania jaj . Pewnie zamiast śmigusa będziemy się rzucać śnieżkami .

A tak na poważnie ,myślę że warto byłoby pomyśleć nad zmianą lokalizacji , na taką gdzie jest jakaś sala . ( Heniu wykrakał , że może być cienko ) .

Irek spóźnione ,  wszystkiego dobrego . A wahać się nie ma co - będzie test zimowy zamiast wiosennego .

Nic nie wykrakał - będzie SUPER wiosna po 22 marca. Jakby co to przywiozę ze sobą - wracam pod koniec miesiąca i MUSI być ciepełko Tutaj były zaspy po same szyby w autach i przez 2 dni nikt nie pracował, ale teraz jest już plus 10,także do Was dotrze CIEPEŁKO z zachodu 

Edytowane przez misiek2 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.