Skocz do zawartości

Debrzańskie malowanie jajek BRACIOM KUJAWSKO POMORSKIM 30.03-01.04.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Uzgodniłem z MaciekZal ,że skontaktuję się z kierownikiem w Debrznie i dowiem się co on na to.

W związku z tym ,że zdobyłem kontakt telefoniczny do Debrzna ,zanim zadzwonię chciałbym prosić o konkretne deklaracje.

Głupio by było , gdybyśmy się umówili na pobyt i nie przyjechali.

Temat jest aktualny do niedzieli włącznie. W poniedziałek o ile będą chętni to porozmawiam z kierownikiem kampingu.

Dla przypomnienia opis miejsca  /niestety brak tam świetlicy/    jest w temacie III Tymarkowe... .

Dla przypomnienia pomysłodawcą wyjazdu jest Aron , a ja jedynie go wspieram.

Dziękuję misiek2 za pomoc my jesteśmy cały czas za karawaning to rodzina a święta powinno się spędzać w gronie rodzinnym

 

Uzgodniłem z MaciekZal ,że skontaktuję się z kierownikiem w Debrznie i dowiem się co on na to.

W związku z tym ,że zdobyłem kontakt telefoniczny do Debrzna ,zanim zadzwonię chciałbym prosić o konkretne deklaracje.

Głupio by było , gdybyśmy się umówili na pobyt i nie przyjechali.

Temat jest aktualny do niedzieli włącznie. W poniedziałek o ile będą chętni to porozmawiam z kierownikiem kampingu.

Dla przypomnienia opis miejsca  /niestety brak tam świetlicy/    jest w temacie III Tymarkowe... .

Dla przypomnienia pomysłodawcą wyjazdu jest Aron , a ja jedynie go wspieram.

Dziękuję misiek2 za wsparcie my jesteśmy cały czas za karawaning to rodzina a święta powinno się spędzać w gronie rodzinnym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 202
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Cześć

Debrzno jako miejsce spotkania ma wielką zaletę - jest za darmo .

Brak Swietlicy czy innego pomieszczenia przy złej pogodzie jest ważny .

Mamy jeszcze miesiąc do świąt , więc możemy poszukać innego - alternatywnego  miejsca .

Pisałem przed spotkaniem w Stopce do Ośrodka w Rzewnicy i wczoraj dostałem odpowiedź . Koszt pobytu dla mojego zestawu to 35 zł .

Zadzwoniłem do właściciela . Powiedział , że gdybyśmy chcieli to jest w stanie uruchomić ośrodek na wielkanoc ( rozmowa bez zobowiązań ) .

Jest jeszcze Przechlewo , o którym pisał Mariusz . A może macie pomysł na działający kemping z większym pomieszceniem .

W każdym razie my jesteśmy za spotkaniem , bez względu na miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Debrzno jako miejsce spotkania ma wielką zaletę - jest za darmo .

Brak Swietlicy czy innego pomieszczenia przy złej pogodzie jest ważny .

Mamy jeszcze miesiąc do świąt , więc możemy poszukać innego - alternatywnego  miejsca .

Pisałem przed spotkaniem w Stopce do Ośrodka w Rzewnicy i wczoraj dostałem odpowiedź . Koszt pobytu dla mojego zestawu to 35 zł .

Zadzwoniłem do właściciela . Powiedział , że gdybyśmy chcieli to jest w stanie uruchomić ośrodek na wielkanoc ( rozmowa bez zobowiązań ) .

Jest jeszcze Przechlewo , o którym pisał Mariusz . A może macie pomysł na działający kemping z większym pomieszceniem .

W każdym razie my jesteśmy za spotkaniem , bez względu na miejsce .

Maćku my też jesteśmy za ,faktycznie lepiej zorganizować śniadanie w świetlicy bo pogoda może być różna.Co do nazwy to Debrzańskie malowanie jajek może się odbyć i w Przechlewie albo w Rzewnicy jestśmy otwarci na każdą propozycję .Troszkę czasu jeszcze mamy

Tak mnie teraz naszło ,że są jeszcze Okoniny -poprzedni zlot panowy,tam była świetlica.

Edytowane przez aron (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoniny nie macie co brać pod uwagę. Czynne od 1 maja do 31 października. Ta świetlica to bar, który w sezonie jest normalnie czynny, a nam go wtedy udostępnili tylko dlatego, bo o nas zapomnieli i odłączyli wodę do toalety na polu. W barze była toaleta i tylko to właściwie było powodem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Okoniny nie macie co brać pod uwagę. Czynne od 1 maja do 31 października. Ta świetlica to bar, który w sezonie jest normalnie czynny, a nam go wtedy udostępnili tylko dlatego, bo o nas zapomnieli i odłączyli wodę do toalety na polu. W barze była toaleta i tylko to właściwie było powodem. 

Mariusz , może masz inny pomysł ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie żebym się wcinał,ale po kiego szukać sali ,świetlicy jesli werusie mają przedsionek 5,10 długi i 2,5 szeroki ,to żeby tylu chętnych było co tam się może pomieścić.Na moje Debrzno było by najlepszym punktem,pod względem cenowym haha i sanitariaty.Jesli tam padnie decyzja ,także rozważymy decyzje nad wyjazdem na święta.A jak co to mam pawilon ogrodowy 3x3x2,5m i tam można zrobić punkta dowodzenia i spożywania malowane jajka.

Edytowane przez irek w (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Nie żebym się wcinał,ale po kiego szukać sali ,świetlicy jesli werusie mają przedsionek 5,10 długi i 2,5 szeroki ,to żeby tylu chętnych było co tam się może pomieścić.Na moje Debrzno było by najlepszym punktem,pod względem cenowym haha i sanitariaty.Jesli tam padnie decyzja ,także rozważymy decyzje nad wyjazdem na święta.A jak co to mam pawilon ogrodowy 3x3x2,5m i tam można zrobić punkta dowodzenia i spożywania malowane jajka.

Irku uważam ,że nie wypada nam się wpraszać do nowego przedsionka Werusiów (sam też o tym myślałem ale nie mialem odwagi napisać na forum)

Jeżeli Werusie się zgodzą to pomożemy go rozstawić -fotel wezmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy wszystkich. Myśleliśmy, że to oczywiste , że śniadanie Wilekanocne i nie tylko odbywać się bedzie w nasz nowym przedsionku.Pomoc przy rozkładaniu mile widziana ,ale nie fotelowa ,,HI hI".

Tak jak irek twierdzimy ,że przy takiej ilości załóg przedsionek wystarczy i Debrzno jest dobrym miejscem. :yes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy,  po drobnych, ale burzliwych rozmowach z rodzinami chyba będziemy z Wami. Na tą chwilę piszemy się na wyjazd do Debrzna  ale jak będziemy to dopiero w sobotę po południu. W końcu Święta trzeba spędzać w rodzinie:))))) ( jak by trzeba powiększyć Werusiową świetlice to możemy dołożyć nasz przedsionek pod warunkiem że koledzy nam pomogą rozłożyć :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witamy załogę Witków po długim śnie zimowym i już cieszymy się na wspólne spotkanie. Jeśli chodzi o pomoc przy rozkładaniu przedsionków to obawiamy się że trzeba będzie liczyć tylko na własne siły,a nie na loże szyderców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zakręconych inaczej.

 

Właśnie jestem po rozmowie  z  "Debrznem " i jest zgoda na nasz pobyt nawet w Wielkanoc. 

 

Warunek jest jeden :  konieczne potwierdzenie ok. 2 tygodni przed planowanym przyjazdem.

 

Warunki takie jak na "panowym" tzn. do dyspozycji pawilon z  W C /kto był to wie -czysto i ciepło /.

 

No to teraz  ZAPISY???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.