Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

to chyba o mnie chodzi :]..... generalnie chęci nadal są i mam nadzieje że możliwości też. Odnośnie szczegółów to co ? "płatność" niby na miejscu ale jednak przelewem  ? :piwo: :piwo: czy dla zdrowia całości i bezpieczeństwa płacić w Radegastach ??

 

od której 30.04 mógłbym zajechać ?

 

Jaka płatność?? Ktoś kiedyś gdzieś coś mówił o płatności??

 

Masz przyjechać i tyle. 

 

A może wymyślimy jeszcze co innego...zaistniały pewne okoliczności o których wie tylko Batek... ale o tym sza...bo się rozniesie :>  :>  :>

 

 

:lol:  :lol:  :lol:                                        maly-piesek.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

to chyba o mnie chodzi :]..... generalnie chęci nadal są i mam nadzieje że możliwości też. Odnośnie szczegółów to co ? "płatność" niby na miejscu ale jednak przelewem  ? :piwo: :piwo: czy dla zdrowia całości i bezpieczeństwa płacić w Radegastach ??

 

od której 30.04 mógłbym zajechać ?

 

 

Jaka płatność?? Ktoś kiedyś gdzieś coś mówił o płatności??

           maly-piesek.gif

Masz przyjechać i tyle.

Tak przy okazji, to jeśli jeszcze ktoś jest chętny na nocleg z 30 na 1 to prosiłbym stopniowo się już zgłaszać, żebym mógł to jakoś zaplanować 

Jest jeszcze tak pomysł malutkiego, jednonocnego rozpoczęcia sezonu w Rajczy. Taki tyci 05ludzik.gif

Czy byliby chętni? Pojawiły się pewne znajomości i coś mógłbym zorganizować za free albo za symbolicznego Radegasta

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę na porządne przewietrzenie i przemrożenie  przyczepek ( w celach pozbycia się np roztoczy) zapraszamy na świąta do Wetliny (koło Cisnej)(Bieszczady) - atrakcje: śnieg, pogoda, droga krzyżowa na Tarnicę, dobry humor uczestników.

Mam nadzieję że odwaznych nie brakuje :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę na porządne przewietrzenie i przemrożenie  przyczepek ( w celach pozbycia się np roztoczy) zapraszamy na świąta do Wetliny (koło Cisnej)(Bieszczady) - atrakcje: śnieg, pogoda, droga krzyżowa na Tarnicę, dobry humor uczestników.

Mam nadzieję że odwaznych nie brakuje :]

 

 

Trochę za daleko, a moja jak by usłyszała o zimowym wyjeździe z cepą...11wir.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę za daleko, a moja jak by usłyszała o zimowym wyjeździe z cepą...11wir.gif

a gdzie tam dalego 4 godzinki z hakiem i jesteśmy na miejscu :niewiem: . A wyjazd nie zimowy tylko wiosenny podobno od 21 marca mamy wiosnę :biwak:  :mikolaj:

Edytowane przez Jozin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedno pytanie do wszystkich.

 

Mam dostęp do gościa, który wędzi wędliny. Kupujemy od niego od lat - często bierzemy np. kabanosy na wakacje.

 

Czy są chętni na zakup na majówkę. Cena za kg. kabanosa to chyba 22 albo 24 zł. Gość mówi, że dodatkowe np. 10 -15 kg nie zrobi mu różnicy tylko musi wiedzieć wcześniej :)

 

Twierdzi, że przymierza się też do kiełbasy grillowej - ma być tania :) Teraz robi taką normalną swojską ale kosztuje też koło 20 zeta za kg...

 

Wędzenie jest teraz przed Świętami (we czwartek) a potem w weekend za trzy tygodnie, czyli akurat przed naszym wyjazdem.

 

Czy jesteście zainteresowani.  :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś ma ochotę na porządne przewietrzenie i przemrożenie  przyczepek ( w celach pozbycia się np roztoczy) zapraszamy na świąta do Wetliny (koło Cisnej)(Bieszczady) - atrakcje: śnieg, pogoda, droga krzyżowa na Tarnicę, dobry humor uczestników.

Mam nadzieję że odwaznych nie brakuje :]

Może wartało by założyć nowy wątek" Wielkanoc w Wetlinie -Bieszczady " to udało by się skusić kilka osób chociaż mało czasu.Z drugiej strony szybkie,niespodziewane i nagłe decyzje zawsze okazują się udane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może wartało by założyć nowy wątek" Wielkanoc w Wetlinie -Bieszczady " to udało by się skusić kilka osób chociaż mało czasu.Z drugiej strony szybkie,niespodziewane i nagłe decyzje zawsze okazują się udane.

można by

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.