Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

Wędka a właściwie bat bo nie posiada przelotek - jeśli o nią chodzi to została zakupiona w Sławkowie na targu  jest z carbonu i ma długość 6 metrów  cała przyjemność kosztowała 30 PLN ,cena wydawała mi się przystępna więc kupiłem.

Pozostaje teraz opracować przymocowanie flagi i masztu do przyczepy i zadowolenie gwarantowane :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ja skonstruowałem coś a'la głębokie wąskie kwadratowe pudełko  o boku 3x3 , z jednej strony przyspawałem ucięte wiertło "6" (pasuje idealnie w szynę montażową od bagażnika na rowery) a jako "system" trzymania całości przy przyczepie wykożystałem przyssawkę od starego trzymadła nawigacji :-)

Do środka wkładam kij od miotły z przymocowaną u góry flagą :-)

Edytowane przez Tombr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny patęcik tylko nie wiem czy u mnie zda egzamin-ten mój teleskop jest z carbonu(może być trudno zablokować ściskami takimi jak Ty masz) no i wysokość 6 metrów (ale z dwóch najcieńszych elementów chyba zrezygnuję ale nadal pozostaje 4 metry wysokości i nie wiem czy taka krótka rureczka trzymająca wystarczy)

Ociepli się odwinę cepkę i zacznę kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie. Ja tez mam teleskop z carbonu, czy cokolwiek to tam jest i ściskanie nie wchodzi w grę :) Ja to po prostu mocuje wzdłuż najwyższej rurki w przedsionku/daszku w poziomie i mam flagę przy wejściu :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Towarzystwo. Tak trochę mi zeszło, bo to trzeba spasowa kilka spraw... Ale w końcu udało się dograć i chcielibyśmy przyjechać razem z Wami. Byłoby nas 2 dorosłych + pies. Czy przyjmiecie taki zestaw? Przyjedziemy najprawdopodobniej 1-go do południa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witamy :) Im więcej Bayerlandów tym lepiej  :>  :hehe:  Liste uaktualnię po południu w domu  :-]

A może spotkamy się po drodze, lub spróbujecie dotrzeć na punkt zborny pod Auchan w B-B,  01.05. godz. 10.00 ?

 

Opowiedzcie się jeszcze co do naklejek :)

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki? Bardzo chętnie. Będzie porzebna 1 szt. Co do punktu zbornego - to prawdę powiedzawszy ciężko ocenić. Jak rano wstaniemy i się szybko zbierzemy, to pewnie dotrzemy na punkt zborny o czasie, ale może się zdarzyć, że dzień poprzedni będzie na tyle bogaty w atrakcje, że z rana trzeba będzie jednak odpocząć. Nie chcę na dzień dzisiejszy decydować. Zresztą do wyjazdu jeszcze jest na tyle daleko, że można zdecydować w ostatniej chwili :-) Wiem na pewno, że w czwartek żona będzie zajęta do wieczora, a bez głównego organizatora mogą wystąpić niespodziewane efekty :-) Będziemy śledzić rozwój sytuacji i jak już okrzepniemy z planami, to się odezwiemy :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Przyjedziemy najprawdopodobniej 1-go do południa.

 

 

  Wiem na pewno, że w czwartek żona będzie zajęta do wieczora, 

Michalc3, kolego widzę tu małą nieścisłość, chyba, że te intensywne, zajęcia z żoną planujesz na naszym spotkaniu :hmm: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo mi się popiórkało. Żona ma swoje stałe zajęcia we wtorki i czwartki i jakoś mi się tak piórknęło, że to będzie w czwartek. Oczywiście, że chodzi o wtorek, a w środę jedziemy. Sorki za pokręcenie :) Zajęcia w czwartek są odwołane ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki, jeżeli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. :blagac:


1. TOM3653 - 4szt.
2. maarec - 2szt.

3. parapo50- 2szt

4. Kajetan1975 - 2 szt.
5. seba1 - 1szt  

6. Marko6 2 szt

7. bartosz_b - 1szt

8. gazirek - 2szt

9. Jozin - 2szt

10. abjan - 2szt

11. darek126N - 2szt

12. Michalc3 - 1szt.


Listę będę odświeżał co jakiś czas dla przypomnienia i dla ewentualnych nowych uczestników aby wiedzieli o naklejkach.

 


 

 

post-7306-0-76697600-1363268664_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z obietnicą :)

 

Aktualna lista chętnych na spotkanie:

 

1. Kajetan1975-2+1 (7lat)
2. Marko6 ?
3. Bartosz_b- 2+1 (3lata)
4. Darek126N- 2+1 (14 lat)
5. Maarec- 2+1 (3 lata)
6. Tombr- 2+2 (3 i 5 lat)
7. Witus- 2+2 (14 i 4 lata)
8. Seba1- 2
9. Abjan  - 2
10. Parapo50 – 2 + pies
11. TOM3653 – 2+1 (14 lat)
12. Gazirek – 2
13. JOŻIN – 2+1 (9 lat)
14. Michalc3 – 2+ pies

 

Jeżeli ktoś ma inny skład niż na liście - proszę o poprawę :)

 

Michalc3 - dzięki za pozytywny fluid na wątku, bo już jakąś depresją czasem ciągnęło  :bravo:



Czyżby nie wszyscy chcieli naklejki  ?? Więcej chętnych na wyjazd niż na liście naklejkowej  ??   :hmm:

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.