Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

50 km ale nie w jeden dzień?bo był bym pełen podziwu dla kondycji,ale z drugiej strony młodość ma swoje przywileje :]

Szedłem ze Zwardonia na Magórkę przez Baranią ,Skrzyczne,Błatnią ,Szymdzielnie i Bielsko ale zajeło mi to  trzy dni i chyba 75 km.Piękne tereny tylko drzewostan mocno wymłucony prze kornika.

W jeden dzień  :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Wiedziałem, że tak będzie.. Mam dwie prace i nie dostanę urlopu tym razem. Może następny wypad się uda, chciałbym w końcu wybrać się gdzieś dalej. Co do pytania o Lębork to tak, to ten na pomorzu :)

Jak ktoś łapie dwie sroki za ogon  :lol2: No cóż szkoda, mogłoby być ciekawie :) Do następnego razu zatem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czapki z głów :brawo: :brawo: :brawo:

muszę zacząć trenować żeby poprawić kondycję i odrzucić doping :piwo:

Tobie trenig nie potrzebny ,trzeba Ci jakieś obcążenie do plecaka włożyć to może ktoś za Tobą nadąrzy.Najlepiej ze dwa czteropaki.

Edytowane przez Jozin (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tu jakaś ekipa alpinistów się szykuje :)  Będziecie zakładać bazy i obozy pośrednie :biwak: ?  :lol2: A Szerpów już wynajęliście ??

Szerpowie niepotrzebni jakoś z tymi czteropakami damy radę,a co do obozu ta oczywiście będzie założony u Pani Janeckovej :miga:

Jożin chyba powinniśmy poprosić o zaktualizowanie listy bo u mnie jest zapisane 2 osoby dorosłe a wygląda na to,że pojedziemy w 4+1( 4 lata) z tego co usłyszałem pokątnie Tobie też się powiększyła ekipa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wracając do wizyty w muzeum tarty w drodze powrotnej i problemów z parkingiem, zaznaczyłem trzy parkingi

na których można zostawić przyczepki, z czego ten trzeci to nie wiem czy to jakaś firma czy sklep :hmm:

Ale z pozostałych dwóch nie jest daleko aby dojść do muzeum, a naszych zestawów nie będzie aż tak dużo

aby ktoś robił nam problemy z zaparkowaniem na te 2-3 godzinki  :niewiem: . Poza tym fajnie będzie razem podjechać

do tego muzeum cepa12.gif

 

 

post-7306-0-80732500-1363098571_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szerpowie niepotrzebni jakoś z tymi czteropakami damy radę,a co do obozu ta oczywiście będzie założony u Pani Janeckovej :miga:

Jożin chyba powinniśmy poprosić o zaktualizowanie listy bo u mnie jest zapisane 2 osoby dorosłe a wygląda na to,że pojedziemy w 4+1( 4 lata) z tego co usłyszałem pokątnie Tobie też się powiększyła ekipa?

Nie wiem jak z tym powiększeniem ekipy bo Iwona jeszcze się nie określiła :niewiem: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą tylko ja nie potrafię wędkować-ktoś musi je złowić :hehe: :hehe: :hehe: a tak na poważnie to jest to maszt do flagi.(patęcik podpatrzony na zlocie) :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będą tylko ja nie potrafię wędkować-ktoś musi je złowić :hehe: :hehe: :hehe: a tak na poważnie to jest to maszt do flagi.(patęcik podpatrzony na zlocie) :thank:

Gdzie i za ile ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.