Skocz do zawartości

I Langoszowe Spotkanie Forumowiczów - Camping Machuzky, Czechy 01-05.05.2013


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Długo zastanawiałem się nad tym, czy pisać czy nie. Jest jedna kwestia, która mnie martwi. Czytając widzę zapał, radość i nadzieje na wspaniałe spędzenie majówki na łonie przyrody. Kajtek pisze że zaczeły się kwasy i marudzenie więc i ja zdecydowałem się na wtrącenie troszkę dziegciu do tego miodu majowego. W zeszły roku majówkę spędziliśmy w przyczepie w Międzybrodziu i wspominamy piękną słoneczną pogodę, jazdę na rowerach dookoła jeziora, pływanie na żaglówce i piękne wieczory z niebem gwieździstym, nie mówiąc o widoku z rana na zieleń lasu za jeziorem i błękitną wodę w jeziorze oglądaną z okien przyczepy zaraz po przebudzeniu., Ale wspominam też i piękną majówkę parę lat temu w Zakopanem i Orawicy z noclegiem w namiocie. Na Morskie Oko szło się w głębokich śnieżnych koleinach, a w nocy były przymrozki. Śnieg był mokry i ciężki i tu zbliżam się do tego co mnie martwi. Kamping położony jest na wysokości prawie 700m. Jest to parking dla narciarzy. Martwi mnie to, że nie można wykluczyć, że tam jeszcze będzie śnieg, a raczej wielka kałuża. :blagac:  Przepraszam koledzy, ale musiałem to napisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 Martwi mnie to, że nie można wykluczyć, że tam jeszcze będzie śnieg, a raczej wielka kałuża. :blagac:  Przepraszam koledzy, ale musiałem to napisać.

Kurcze masz rację, powiem więcej, w tym coś jest. Może być, że przy wybitnie niesprzyjających warunkach pogodowych, liczba zestawów skurczy się jak kostka lodu w ciepłej koli. Myślę, że trzeba by zabezpieczyć wykonawcę nalepek. Na jego miejscu nie byłbym zachwycony perspektywą zostania z np.20 nieodebranych nalepek. Proponuję nr. konta i kto wpłaci to je dostanie a kto nie pojedzie to trudno. Sprawę gulaszu pozostawiłbym Kajtkowi otwartą na jakiś tydzień przed. Myślę, że tydzień na zakupy woła wystarczy. Myślę też, ze tydzien przed wyjazdem pozwoli na w miarę wiarygodną prognozę pogody i konkretną decyzję każdej ekipy związaną z wyjazdem. Mam też nadzieję, że w kwietniu liczba chętnych urośnie. Jeśli chodzi o mnie to nawet jak będzie tylko połowa zdecydowanych, to będę w tej połowie. Oczywiście potrafę też zrozumieć czyjąś rezygnację przy kiepskich warunkach, myślę, że jednak do tego nie dojdzie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można sobie monitorować na bieżąco:

 

http://www.skiarealmachuzky.cz/component/content/article/88

 

Może teraz dla odmiany zaczniemy sobie pisać co kogo martwi i jakie mogą być problemy. Dojdziemy do tego, że nikt więcej się nie zapisze a my w połowie miesiąca zrezygnujemy z wyjazdu w ogóle... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przyznam szczerze, że mnie się jakoś smutno zrobiło, bo okazuje się, że każdy ma jakieś "ale". A jeszcze dzisiaj rano było tak wesoło... :pad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie i tyle :D będzie lało to zamiast adidasków ubierze się kalosze albo klapki i będziemy brodzić w kałuży :-) i będzie śmiesznie. Jakby miało być czysto, schludnie i bez przygody to jechalibyśmy do hotelu***** z all incl. a tu chodzi o przygodę. Ja jadę bankowo, wolę spędzić miło majówkę w fajnym towarzystwie nawet jak będzie mi przez 5 dni kapać na głowę niż siedzieć w domu i wymyślać co robić. A wogóle to nie wiem o czym rozprawiamy, Kajtek zamówił przecież pogodę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie i tyle :D będzie lało to zamiast adidasków ubierze się kalosze albo klapki i będziemy brodzić w kałuży :-) i będzie śmiesznie. Jakby miało być czysto, schludnie i bez przygody to jechalibyśmy do hotelu***** z all incl. a tu chodzi o przygodę. Ja jadę bankowo, wolę spędzić miło majówkę w fajnym towarzystwie nawet jak będzie mi przez 5 dni kapać na głowę niż siedzieć w domu i wymyślać co robić. A wogóle to nie wiem o czym rozprawiamy, Kajtek zamówił przecież pogodę :D

Mnie też sie tak wydaje i z takim założeniem przystępowałem do tematu. Jak będzie tak będzie...W Jurkowie sobota była bajeczna a w niedziele z trudem wyciągaliśmy cepy z błota. I jakoś wszyscy wspominają wyjazd pozytywnie. W Wiśle w sobotę do południe lało... Chyba sie za bardzo zapęltliśmy. :bzik:

 

Drogi Moderatorze! To juz chyba lepsze były te podejrzane zdjęcia :lol2:

 

Gulasz będzie na pewno. Czy ktoś ma np. dostęp do jakiegoś nielegalnego uboju  :]  albo coś w w tym guście? Ja znam tylko gościa który wędzi, ewentualnie sam mogę uwędzić szyneczkę :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kajtek tej wersji będziemy się trzymać. Gulasz, szynka, dereniówka, było pisane o cytrynówce, langosze, Holka na polu. Czego chcieć więcej???

Też jestem przekonany, że będzie dobrze. Napiszę więcej, bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chłopaki - pękacie?

na pamiętnej majówce w Sławie na poczatku sie biegało w krotkim rękawku...

przedostatniego dnia z rana wszystkich przywitał szron...  

a wracało sie w obfitych opadach śniegu  :]  ...

 

i jakoś wszyscy zdrowi dotarli

 

tam możecie mieć problem jeśli chodzi w dojazd czy powrót jak pogoda wywinie zwrot o 180 stopni  

...zabrac ciuch na kazdy wariant pogodowy, ocieplane kalosze i gites :yes:

 

im bardziej pogoda Was zaskoczy tym bardziej dynamiczne bedzie spotkanie i wieksze wrazenia po powrocie

 

na majówce w zeszłym roku w Miłkowie tez była super ekstra pogoda i prawie 25 stopni...

a za 3 godzinki chodzilem dookoła i szukałem ewentualnych strat w sprzęcie i zbierałem z ziemi lód do drinków

 

sorki za jakos ale filmowane suszarką :)

w ujeciu prze okno dachowe widac jak fajnie grad skacze po cepie

 

staliśmy ze Szwedkiem w srodku bagnistego jeziorka 

 

a nastepnego dnia znow super pogoda...

Edytowane przez bodzioklb (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naklejki, jeżeli kogoś pominąłem to proszę o kontakt. :blagac:



1. TOM3653 - 4szt.


2. maarec - 2szt.


3. parapo50- 2szt

4. Kajetan1975 - 2 szt.

5. seba1 - 1szt  


6. Marko6 2 szt


7. bartosz_b - 1szt


8. gazirek - 2szt


9. Jozin - 2szt


10. abjan - 2szt


11. darek126N - 2szt

Listę będę odświeżał co jakiś czas dla przypomnienia i dla ewentualnych nowych uczestników aby wiedzieli


o naklejkach.

 

Jak nie będzie chętnych to naklejki sprzedam a kasa pójdzie na Owsiaka  :]   :]   :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co chłopaki - pękacie?

Nikt tu nie mówi o pękaniu. Docieramy się tylko. A może mieliśmy mały kryzys wieku średniego  :>

 

A poza tym, to:  Cooo Ty wieeeesz o gradobiiiiciu... :> :

 

post-9355-0-32376000-1362687192_thumb.jpg

 

post-9355-0-69225500-1362687231_thumb.jpg

 

post-9355-0-88396300-1362687257_thumb.jpg

 

post-9355-0-00152900-1362687291_thumb.jpg

 

 

A na drugi dzień było tak: 

 

post-9355-0-85220200-1362687325_thumb.jpg

 

Gwoli wyjaśnienia, to majówka u mnie w chacie, w Rajczy w zeszłym roku. Biorę w ciemno taką pogodę jak wtedy była, na tegoroczną majówkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.