Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

cepka już jest pod domem, jutro z rana szybkie mycie sprawdzenie wody po zimie, pakowanie zamontowanie cb i w drogę 

jak się uda to w sobotę 5-6 rano wyjazd

Ja pewnie też koło 5 w sobotę, ale przez gród jadę...

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do organizatorów. Ponieważ zlot trwa kilka dni i program jest bogaty, warto byłoby, aby gdzieś w jakimś miejscu był jego spis wywieszony. Może wisieć nawet w kilku miejscach. Mam tu na myśli prostą formę planu zlotu. Coś w tym stylu:

 

1 maja (środa)

10.00  - wycieczka rowerowa dookoła jeziora.

12.00 - turniej szachowy

17.00 - biesiada przy ognisku z gitarami

20.00 - oglądanie walki bokserskiej Gołota - Kliczko (w świetlicy)

 

2 maja (czwartek)

9.00 - wycieczka piesza szlakiem Janosika

12.00 - wyścigi kajakowe o beczkę piwa ufundowaną przez Fingera

15.00 - wycieczka rowerowa do Gniezna

18.00 - pasowanie

22.00 - pokaz slajdów z wyprawy jaką Rysiaczek odbył w ubiegłym roku przyczepą na Kamczatkę

 

3 maja (piątek)

9.00 - zwiedzanie zamków (wycieczka autokarowa)

11.00 - mecze siatkówki plażowej

13.00 - wycieczka rowerowa - również dla najmłodszych

itd.

 

Taki prosty plan można druknąć na zwykłej drukarce.

Jeżeli ktoś potrafi program zebrać, to ja chętnie druknę i dowiozę we wtorek rano (bo tak planujemy dojechać - jak nic nie gruchnie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam propozycję do organizatorów. Ponieważ zlot trwa kilka dni i program jest bogaty, warto byłoby, aby gdzieś w jakimś miejscu był jego spis wywieszony. Może wisieć nawet w kilku miejscach. Mam tu na myśli prostą formę planu zlotu. Coś w tym stylu:

 

1 maja (środa)

10.00  - wycieczka rowerowa dookoła jeziora.

12.00 - turniej szachowy

17.00 - biesiada przy ognisku z gitarami

20.00 - oglądanie walki bokserskiej Gołota - Kliczko (w świetlicy)

 

2 maja (czwartek)

9.00 - wycieczka piesza szlakiem Janosika

12.00 - wyścigi kajakowe o beczkę piwa ufundowaną przez Fingera

15.00 - wycieczka rowerowa do Gniezna

18.00 - pasowanie

22.00 - pokaz slajdów z wyprawy jaką Rysiaczek odbył w ubiegłym roku przyczepą na Kamczatkę

 

3 maja (piątek)

9.00 - zwiedzanie zamków (wycieczka autokarowa)

11.00 - mecze siatkówki plażowej

13.00 - wycieczka rowerowa - również dla najmłodszych

itd.

 

Taki prosty plan można druknąć na zwykłej drukarce.

Jeżeli ktoś potrafi program zebrać, to ja chętnie druknę i dowiozę we wtorek rano (bo tak planujemy dojechać - jak nic nie gruchnie)

Fajne by to było, ale czy jest jakiś plan?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Andrzej, a ja sobie myślę że jedziemy tak dla funu, ma być luz blues! To nie praca ani szkoła. Każdy ma robić co chce.

O najważniejszych tematach, tych oficjalnych jak nalewki, kolejka, siatkówka, będziemy darli się przez kołchoźniki. Zabieram 2400 watt, więc na jakimś skrawku kempingu będzie nas słychać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajny tekst odnośnie planowania majówki :)

 

Niezależnie od lingwistycznych sporów wszyscy są zgodni co do tego, jak majówkę należy świętować. Zawsze w grupie, zawsze poza miastem. Jedyną dozwoloną aktywnością, poza piciem alkoholu i leżeniem w trawie, jest kupowanie alkoholu, przynoszenie alkoholu, leżenie w trawie na boku, leżenie w trawie do góry nogami i wołanie o pomoc.

Niestety dobra zabawa ma to do siebie, że zawsze ktoś chce ją popsuć. I tym razem nie chodzi o policję czy o ochronę w Lidlu, ale o ludzi, którzy z super wyluzowanych ziomków bardzo często zamieniają się na wyjazdach w coś pomiędzy roztoczem a biegunką. Dlatego ku przestrodze przedstawiamy cztery najczęstsze zagrożenia na majówce, wobec których należy zachować szczególną ostrożność.

 

 

całość tutaj:

http://www.logo24.pl/Logo24/1,111693,13802848,Make_Life_Harder__poradnik_na_majowke.html

 

*oczywiście nie jest to wypowiedź związana z pomysłem Terenowca który nam jako nowicjuszom ułatwiłby ogarnięcie zlotu :)

Edytowane przez banicja (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że będzie szczekaczka, przez którą niektóre pozycje będą ogłaszane. To super sprawa. Pamiętam, że Wirek w Sławie tak robił, i dzięki temu, jak ktoś z czegoś organizowanego chciał skorzystać, to miał świetne przypomnienie.

W tym momencie, za sprawą głośników, mój pomysł nie jest już tak niezbędny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli jak jedziesz bo za bardzo nie mam pojecia ktora to droga

Zahaczam o inną imprezę  http://forum.karawaning.pl/topic/12332-ii-spotkanie-w-grodzie-rycerskim-kbyczyny/

 

, więc w przybrodzinie będę dopiero w poniedziałek,  jak coś to dawajcie z nami

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.