Skocz do zawartości

Luźne rozmowy na temat XIII Zlotu.


100pa

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 364
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ponieważ wątek o Przybrodzinie zamknięty, a zamierzamy przyjechać w piątek 26.04, stąd piszę w tym wątku. Rozumiem, że bez problemu w tym terminie możemy zjawić się na campingu i wszystko będzie czynne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ wątek o Przybrodzinie zamknięty, a zamierzamy przyjechać w piątek 26.04, stąd piszę w tym wątku. Rozumiem, że bez problemu w tym terminie możemy zjawić się na campingu i wszystko będzie czynne

Witamy my też wybieramy się z Podkarpacia ale trochę pózniej bo 28.04  ale zahaczymy o licheń i zamierzamy dotrzeć  póznym wieczorem na miejsce i miło nam bedzie się spotkać,pozdrawiamy Lidka i Andrzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamierzamy przyjechać w piątek 26.04, 

 

Ktoś z nas też powinien już być w piątek.

Gdyby się jednak tak zdarzyło, że będziecie wcześniej, prosimy o zapoznanie się z poniższą mapką  :ok:

 

post-1984-0-86857700-1366572832_thumb.png

 

Wjazd na pole w miejscu czerwonej strzałki.

Żółta linia wyznacza granicę kempingu.

Na różowo zaznaczono sanitariaty.

Zielony kolor ukazuje umiejscowienie administracji kempingu i pokoi do wynajęcia.

Niebieskim kolorem zaznaczono tor kolejki wąskotorowej.

Kolorem pomarańczowym zaznaczono miejsce, w którym będzie ognisko, a także będą odbywały się imprezy typu: pasowanie, karaoke, tańce itd...

Czerwony kolor wyznacza miejsce zarezerwowane dla organizatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

To nasz pierwszy zlot, dlatego mam kilka pytań natury organizacyjnej.

 

  1. Jak wygląda kwestia ustawiania przyczep na takim zlocie, czy właściciel pola jakoś to koordynuje, ustala kto gdzie i jak staje, czy każdy sam sobie wybiera miejsce i sposób ustawienia przyczepy/kampera?

  2. Camping w Przybrodzinie trochę znam, zapewne będzie wypełniony w 100%, jak wygląda kwestia rozłożenia przedsionka do przyczepy, będzie taka możliwość – miejsca wystarczy?

  3. Mam zamiar zjawić się 1 maja wcześnie z rana około 8:00, nie będzie problemu z wjazdem na teren i rozłożeniem zestawu?

Pozdrawiam

terrino

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za miejscami zaznaczonymi na mapie jest wolna amerykanka, Oczywiście nie możemy Ci zagwarantować że 1 maja będzie miejsce na przedsionek. Większość na Zlotach ich nie rozkłada, więc i miejsca mniej zajmuje, ale jak będzie teraz tego nie wiem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przygotowalem wstepnie przyczepe do wyjazdu....iiii??? okazalo sie ze po jesieni mam zaaajeeebisty zaciek na lewej scianie. Poszlo od lewego naroznika...buuuuuuu!!!! robilem prawy naroznik. Teraz bedzie czas na prawy chyba :(((( zerwalem wszystko na dachu...sie okazalo ze plastik pekl na laczeniu sciany z przodem...ale zaspawalem na goraco plastik...zalalem litrem sikaflexu i zobaczymy. Wyjezdzamy 29go rano wiec kolo poludnia bedziemy....ale juz mnie cholera ciska. Zamiast wypoczywac bede sie wsciekal czy mi woda przy pierwszym deszczu nie bedzie cieknac po scianie znowu ehhhhhh....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaramy się abyś przyjął odpowiednią dawkę środka zobojętniającego i podtrzymywać odpowiednie stężenie przez cały okres zlotu. Wściekać się będziesz mógł dopiero po wyjeździe ze zlotu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zika 11 mma nadzieję, żę się spotkamy na miejscu- Chrysler Grand Voyager na łańcuckich numerach, wiele takich nie będzie :swieca:

witam miło będzie  się spotkać i nie tylko  :pub: ,kiedy ruszacie na zlot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No... dzisiaj nabyłem nowe opony... założone na felgi .. jutro na kilka godzin do pracy ... zamontowanie kółek... i w piątek około 14 start... ;)

Edytowane przez doubleseven (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.