Skocz do zawartości

Jeszcze o fotoradarach


ed

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

W zeszłym roku do mojej córy nad morze przyjechała ciotka. Potem przyjechała druga wymieniając się opieką nad dzieckiem. Dzięki nim dzieciak siedział nad morzem trzy tygodnie dłużej. Długo po wakacjach dowiedziałem się, że obie panie dostały po 4 mandaty z fotoradarów. Żadne z przekroczeń prędkości nie było wyższe niż 11km/h.

A zatem w tym roku moja córcia będzie na wakacjach tylko 2 tygodnie, tyle ila ja dostanę urlopu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yay:

W ostatniej ANGORZE był ciekawy artykuł o fotoradarach w Szwecji i w Norwegii. Panie i Panowie : może być jeszcze gorzej niż jest !!

 

Sporo podróżowałem po Szwecji i nie narzekam. Ruch o 70% mniejszy i można podróżować z prędkością wg. znaków. Spalanie jest wtedy nie porównywalne do naszego, a i tak jesteśmy wszędzie szybciej. Tam mamy dostosowane drogi do natężenia ruchu. U nas jest wręcz odwrotnie. Najpierw korek, potem gonienie straconego czasu. Tu jest problem, nie w fotoradarach i ograniczeniach. Żeby nie było, ze Szwecji przywiozłem swój rekord Vmax swoim autem 238km/h :yay:  wg, licznika i GPS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Żeby nie było, ze Szwecji przywiozłem swój rekord Vmax swoim autem 238km/h :yay:  wg, licznika i GPS.

 

 

Dobrze że nie wg, koronera. - lekarza ostatniego kontaktu.

Edytowane przez pasjonat (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bardzo widzę możliwość aby karać w ciemno osobę w DR, co mają zrobić firmy leasingowe

Ponoć we Francji tak jest. A jak właścicielowi zależy na pieniądzach to niech się domaga zwrotu od sprawcy wykroczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u nas 90 % aut firmowych to w leasingu w kredycie się nie bardzo opłaca ( to moje zdanie )

może zrobią u nas porządek z autami firmowymi, dla mnie to kula u nogi bo musisz ciągle o tym aucie pamiętać, a tak pojedziesz taxi, polecisz samolotem po co Ci auto służbowe o którym musisz pamiętać, skup się na pracy a nie pamiętaniu o aucie służbowym i miejscu jego parkowania.

Mam wrażenie że często pracodawcy dają auto jako dodatkowy bonus a tak naprawdę to oszczędność dla pracodawcy a dla pracownika dodatkowe zajęcie.

Przedstawiciel handlowy nie musi szukac miejca do zaparkowania,taxi zatrzyma się pod punktem a więc nie marnuje czasu na parkowanie, w czasie jazdy taxi skupia się i mysli o rozmowie z kontrahentem a nie patrzy na drogę, masz autem słuzbowym coś dostarczyć do klienta są firmy kurierskie.

wcześniej czy pózniej to ktoś unormuję polskie chore postrzeganie aut słuzbowych, firmowych czy jak by je zwał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe :hmm:

Warto przeczytać.

 

"Mandaty z fotoradarów powinny trafić do kosza ?"

 

http://moto.wp.pl/kat,55194,title,Mandaty-z-fotoradarow-powinny-trafic-do-kosza,wid,15349758,wiadomosc.html

 

:banan:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.