Skocz do zawartości

Duża przyczepa za około 10 tyś zł


BladyWiesiek

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

 

Planuję za 3-4 miesiące zakup dużej przyczepy 5-6 osobowej. Mój budżet to około 10 tyś zł, ale jeśli jest za niski to mogę go podwyższyć, chcę kupić coś czym będzie można bezpiecznie poruszać się po drogach.

 

Od przyczepy oczekuje łazienki z wc, kuchenki, ogrzewania, ciepłej wody i lodówki. Chciałbym też mieć możliwość używania małego TV LCD i laptopa dowolną ilość czasu bez dostępu do sieci elektrycznej. Czy można to załatwić baterią słoneczną zamieszczoną na dachu? Jeśli tak to ile kosztuje taki zestaw?

 

Niedługo zapisuje się na prawo jazdy kat. b+e [b już posiadam]. Dla osób, które zdawały egzamin praktyczny to czy było trudno go zdać? Jak się jeździ z 6-7 metrową przyczepą? Ciągnąć będę ją suv'em 2,5t DMC.

 

Co powiecie na takie przyczepki [akurat tych nie kupie bo nie mam jeszcze prawka, pytam tylko orientacyjnie, czy takie przyczepy są OK]:

 

http://moto.allegro.pl/abi-sunstar-94-nowoczesna-i-zadbana-5-os-2syp-i2954403679.html

http://moto.allegro.pl/abi-envoy-94-nowoczesna-i-zadbana-5-os-2syp-i2966371151.html

http://moto.allegro.pl/duza-przyczepa-avondale-grampian-5-os-2sypialnie-i2966371396.html

 

Z góry dziękuję za wszelkie rady!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie nie jest trudny praktyczny egzamin na b+e, po placyku jeździsz tam gdzie jeździ się na egzaminie na kat c, takze jest dość szeroko. W ruchu miejskim wiadomo - trzeba uważać na linie ciągłe i krawężniki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Budka dla 2+2 lub 3+1 osób. Jedno dziecko więcej i będzie męczarnia. Resztka produkcyjna 1993roku, potem było kilka zmian w środku, jakimś cudem załapała się na 94.

Body produkowane chyba do 97r.

2. Tu więcej spania, ale nadal nie mam pojęcia, jak gość zrobił z niej 1994r ???!!! :niewiem:

3. Meble mają dużo typowych wyłuszczeń. Skromniejsza, brak przydatnych żaluzji/rolet. Rok produkcji 89/90

.

Aaaa mam go !!!!!!!!

Uwaga może być wałek!!!

Kwit o nazwie National Caravan Council Certificate ma wklejone inne dane.

Widać na zdjęciach poddruk pod naklejką. Wklejam fotkę do oceny bo mam wątpliwości.

post-2083-0-56337800-1359403346_thumb.jpg

post-2083-0-15768600-1359403384_thumb.jpg

Edytowane przez WojtEwa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VIN zamazał. Na 100% przewał na roku :sciana: No ale w angielce to standard :blagac: Wyślij zapytanie o numer VINu, zobaczymy czy Ci go poda.

 

Sama wklejka nic nie znaczy. Łatwiej nadrukować naklejkę i ją potem wkleić w książkę serwisową. Częsta praktyka np. przy samochodach ciężarowych. Pod tą wlepką mogą być puste pola :smirk:

Edytowane przez Gewehr (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzecia zalinkowana budka .

 

Sprzedawca napisał tak :

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Stan techniczny:

 

 

 

Avondale Grampian to niewątpliwie doskonale wyposażony i luksusowy model. Cechuje się bardzo popularnym ukladem wnętrza pozwalającym na wygodne spędzanie urlopu duzej 5 osobowej rodzinie. Przyczepa jest w dobrym stanie jak na swoj wiek. Wnętrze jest przyzwoicie utrzymane, meble oraz tapicerka są zadbane. Wszystkie sciany, dach oraz podloga solidne. Środek jest pachnący, bez żadnych przykrych zapachów.

 

Wszystkie sprzęty będące na wyposażeniu były sprawdzone i są w 100% sprawne. Oświetlenie zewnętrzne oraz hamulec najazdowy sprawdzony i sprawny w 100%.

 

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Bardzo solidne te ściany :hehe:

post-208-0-68638000-1359405479_thumb.jpg

Edytowane przez Maras (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Budka dla 2+2 lub 3+1 osób. Jedno dziecko więcej i będzie męczarnia. Resztka produkcyjna 1993roku, potem było kilka zmian w środku, jakimś cudem załapała się na 94.

Body produkowane chyba do 97r.

2. Tu więcej spania, ale nadal nie mam pojęcia, jak gość zrobił z niej 1994r ???!!! :niewiem:

3. Meble mają dużo typowych wyłuszczeń. Skromniejsza, brak przydatnych żaluzji/rolet. Rok produkcji 89/90

.

Aaaa mam go !!!!!!!!

Uwaga może być wałek!!!

Kwit o nazwie National Caravan Council Certificate ma wklejone inne dane.

Widać na zdjęciach poddruk pod naklejką. Wklejam fotkę do oceny bo mam wątpliwości.

 

WojtEwa a nie jest tak, że obydwie aukcje są tego samego użytkownika Jurek-52 i w aukcji Envoya wkleił zdjęcie dokumentów Sunstara??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego może Cię zainteresuje...

 

Hobby Prestige 560 1994 tylko że to od handlarza

 

Hobby DE LUXE 530 2004

 

Nie wiemy skąd jesteś więc też nie wiadomo w jakim rejonie kraju szukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hobby Prestige 560 1994 tylko że to od handlarza

"handlarz" ???? raczej "grabarz" .Do Człuchowa nie jedź choćbyś miał 500 metrów , bo zrezygnujesz z zakupu.

 

Hobby DE LUXE 530 2004

w Angielkach odmładzają rocznik ale w tym przypadku padł rekord , dobrze że nie napisał - Rocznik 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyjrzyjcie sie - ten Grampian ma dlugi numer VIN nabity na szybach wiec musi byc z minimum 1992 roku. Co do fotek z dokumentami to widac ze to sa zupelnie dwa inne komplety (rozne instrukcje obslugi np. piekarnika) Co do Envoya to ten model (z pojedyncza klapa na przodzie) wyszedl wlasnie w 1994 roku (body bylo produkowane do 1999 roku z pewnymi zmianami kosmetycznymi w srodku w 1996 roku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://otomoto.pl/inny-angielskie-T3390489.html , Byłem ze znajomym 3 tygodnie temu u tego handlarza obejrzeć SCORPIO za 6,5tyś . Na podwórku miał dwuosiówkę 6-7 metrów w roczniku około 97-99 za 13 tyś z przedsionkiem . Układ wnętrza - jedynka na tylnej ścianie , piętrowe łóżko dla dzieci po środku przyczepy (typowe dla anglików, z możliwością demontażu piętra) oraz dwa spania wzdłuż na przodzie przyczepy z których można zrobić jedno duże łóżko. Oczywiście wyposażenie jak w angliku . Z zewnątrz nie bita , podłodze się nie przyglądałem ( raczej zdrowa ) , wymontowana lodówka ( w naprawie ) i zdemontowana obudowa piecyka (też pewno go naprawia). Zadzwoń do człowieka nich ci dośle zdjęcia bo w ogłoszeniach jej nie widziałem a ma niezłą cenę jak na ten rocznik . W tej po którą jechaliśmy nie było tabliczki a więc zachowaj dużą ostrożność gdybyś się zdecydował na zakup.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.