Skocz do zawartości

Kemping we Francji,Włoszech lub gdzieś tam...z dziećmi.Pomóżcie


Speedy

Rekomendowane odpowiedzi

hmmm ciągle jeszcze się wahamy. Generalnie teraz jeszcze wpadł pomysł , żeby e.w pojechać gdzieś dalej , tak żeby była cieplejsza woda...ale to już wychodzi pod 2kkm...trochę daleko jak na debiut. Najlepiej byłoby (cenowo) jechać w II-giej połowie maja,ale chyba w końcu ruszymy w pierwszych dniach czerwca (pogoda). Chorwacja też ciągle w obwodzie...tyle że tam albo lipa z plażą albo z basenami... koło Dubrovnika ,nie ma jakiegoś campu co by miał to i to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 49
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie wiem dlaczego nie chcesz jechać początkiem lipca, jest juz ciepło nawet bardzo a wyjdzie drożej ok 90€ , przy całości kosztów nie jest to nawet 10% więc nie wiem czy warto ryzykować 1000€ i trafić na deszcze w maju ,wodę w morzu poniżej 20stopni. :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kart rabatowych jeszcze nawet nie doszedłem...na razie mam problem z lokalizacją. Dzięki za tip...zaraz to obejrzę

 

 

 

Typowo po włosku...na ich stronie działa tylko cennik i mapa;)

 

Jeżeli to Ci pomoże, to kupując kartę ACSI, przychodzi Ci do domu katalog z kempingami objętymi działaniem karty.

W ten sposób zawężasz sobie obszar poszukiwań :)

 

PS. Teraz przeczytałem, że już wybrałeś.

Edytowane przez Kajetan1975 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Speedy  > Napisano 25 styczeÅ 2013 - 12:27
   
Wybieramy się pierwszy raz za granicę z budką. Ekipa to 2 x dorośli
i 3 x dzieciaki (5l, 3l, 1r). Chcemy jechac w drugiej połowie maja lub
początek czerwca. Generalnie z braku doświadczenia i mnogości ofert,
ginę przy poszukiwaniu "idealnego" kempingu....a szukamy czegoś takiego:

- blisko (na) plaży

- plaża piaszczysta (dlatego odpadła Chorwacja)

- ciekawa infrastruktura dla dzieci (place zabaw itp)

- nie chce nam się gotować za bardzo

- jesteśmy gotowi zapłacić kilka Eur więcej za na prawdę dobry standard.

Podpowiedzcie proszę jakieś namiary na ciekawe kempingi. Na razie
bazowałem na Vacansolei ...i nie urwało mi głowy. Podejrzewam ,że są
fajniejsze kempingi ,tylko jak je namierzyć?

 

Podpowiadam i polecam nasz ulubiony kemping od wielu lat.

Nasz ostatni wyjazd Włochy 09.2012 < zapraszam do klikania > zdjęcia

Jak będziesz ciekawski i dociekliwy na pewno znajdziesz wszystko czego szukasz.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem fanatykiem jeziora Garda,jestem co roku,do tej pory forowalem Lazise ale odkrylem w Pescheria de La Garda wspanialy Camping ,,Bella Italia".Korzystam z Camping Cheque i place w tym okresie 15€ za dzien,Jest naprawde godny uwagi i dla dzieciakow duzo atrakcji i dla mamy i taty tez.Polecam,wybor nalezy do was.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybieramy się pierwszy raz za granicę z budką. Ekipa to 2 x dorośli i 3 x dzieciaki (5l, 3l, 1r). Chcemy jechac w drugiej połowie maja lub początek czerwca. Generalnie z braku doświadczenia i mnogości ofert, ginę przy poszukiwaniu "idealnego" kempingu....a szukamy czegoś takiego:

- blisko (na) plaży

- plaża piaszczysta (dlatego odpadła Chorwacja)

- ciekawa infrastruktura dla dzieci (place zabaw itp)

- nie chce nam się gotować za bardzo

- jesteśmy gotowi zapłacić kilka Eur więcej za na prawdę dobry standard.

 

Podpowiedzcie proszę jakieś namiary na ciekawe kempingi. Na razie bazowałem na Vacansolei ...i nie urwało mi głowy. Podejrzewam ,że są fajniejsze kempingi ,tylko jak je namierzyć?

W zeszłym roku byliśmy we Francji w Dunkierce, kemping pięknie wyposażony(tak jak poszukujesz-full).

Bezpośrednio z kempingu wyjście na plażę piaszczystą (cudowne odpływy i przypływy),furtka na kod i brama wjazdowa , .

Strzeżony, można zjeść obiad na miejscu, zaplecze wspaniałe,, miasto urocze i ciekawe, port wart obejrzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suuppeer kemping ,,Bella Italia" nie jest tani  :look: ale warto , my byliśmy 10 dni w okresie 1-11.08 2010r. chłopak nie wychodziłby z basenów chyba 8, blisko do Gardalandu 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Wybieramy się pierwszy raz za granicę z budką. Ekipa to 2 x dorośli i 3 x dzieciaki (5l, 3l, 1r). Chcemy jechac w drugiej połowie maja lub początek czerwca. Generalnie z braku doświadczenia i mnogości ofert, ginę przy poszukiwaniu "idealnego" kempingu....a szukamy czegoś takiego:

- blisko (na) plaży

- plaża piaszczysta (dlatego odpadła Chorwacja)

- ciekawa infrastruktura dla dzieci (place zabaw itp)

- nie chce nam się gotować za bardzo

- jesteśmy gotowi zapłacić kilka Eur więcej za na prawdę dobry standard.

 

Podpowiedzcie proszę jakieś namiary na ciekawe kempingi. Na razie bazowałem na Vacansolei ...i nie urwało mi głowy. Podejrzewam ,że są fajniejsze kempingi ,tylko jak je namierzyć?

siemka,

sprobuj www.yellohvillage.co.uk

co prawda po angielsku ale ponoc dobre i sprawdzone,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

angielski akurat nie problem;)

W tym roku wybraliśmy w końcu okolice Wenecji (pierwszy wyjazd- mniejszy dystans)

 

Dunkierka wiem ,że śliczna,ale zimna woda raczej.. no chyba ,że szczyt sezonu,ale tego na razie staramy się uniknąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ > Speedy napisał:

W tym roku wybraliśmy w końcu okolice Wenecji (pierwszy wyjazd- mniejszy dystans)

 

My też długo z kolegą zastanawialiśmy się nad wyjazdem z nieswoimi dziećmi do Włoch. Dwie załogi auto+przyczepa. Cztery osoby dorosłe i trójka dzieci. Cała logistyka spadła na mnie ponieważ wielokrotnie byliśmy na kempingu Pra delle Torri. Po przyjeżdzie na kemping okazało sie że kemping jest wypełniony, brak miejsc. Jedno miejsce/parcelę ja tam zawsze znajduję swoim sposobem. Znalezienie dwóch miejsc obok siebie było nierealne.
Zawróciliśmy i pojechaliśmy do sąsiedniego kempingu Marelago. Na tym kempingu szybko znalazłem dwa miejsca obok siebie. Na tych miejscach stali Niemcy, opuszczali kemping za ~2h.


W recepcji zgłosiłem co znalazłem miejsca 108 i 109 < zerknij na plan

 

Po małych perturbacjach wpuszczono nas (oba zestawy) na jedno miejsce. Po zwolnieniu miejsc przez Niemców ustawiliśmy się na 108 i 109 z myślą że będziemy tu tylko kilka nocek i wracamy do Pra delle Torri.

Po zapoznaniu się z kempingiem nasze dzieciaki zaakceptowały ten kemping.
Po naradzie zapadła decyzja że tu zostajemy.

 

Esencja podróży < na trzy zachody słońca

 

Gdzie co jest znajdziesz klikając na wszystkie moje oznaczenia na mapie.

Dowiesz się klikając gdzie byliśmy na wycieczce z nasza dzieciarnią i jak tam dojechaliśmy.

 

Pozdrawiam,

Edytowane przez ired (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.