Skocz do zawartości

Fazana na Istri czyli kolejne wakacje w Chorwacji


Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, witajcie.

 

Krotkie lecz treściwe pytanko Znacie może jakiś fajny i spokojny kemping w Fazanie dla rodzinki typu 2+2. Wiele dobrego słyszałem o tej mejscowości. Nie można też jej odmówić strategicznego położenia do cowieczornych wypadów, jakie zamierzam po tym regionie organizować. Planowany pobyt to ok. 10 dni lipca br..

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.puntizela.hr/

Briuni ex Puntizella - w okolicy fort punta Christo i inne atrakcje :)

ceny bardzo przystępne, duże parcele częściowo zacienione częściowo patelnia,

na miejscu market i atrakcje wodne.

byliśmy w zeszłym roku po raz drugi i nie żałujemy cały czas się kemping rozwija .

Godny polecenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za 2+2 doliczyłem się ponad 42 euro czy to tanio?

 

Brawo za matematykę.. ja podliczając w sezonie doliczyłem się około 33 euro..

Pierzasty to jest moje odczucie ale Twój post nawet nie wskazał kempingu a zrobił krytykę... :niewiem:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

całkiem niedaleko, w Rovinj, masz Camp Porton Biondi:

http://www.portonbiondi.com

 

nie jest to standard typu "Niemiecka Fabryka Turystyczna", więc nie ma basenów, animacji, restauracji, czy innych takich,

ale w zamian masz 50m do morza (od bramy), 30min spacerkiem do centrum Rovinj, pod koniec sierpnia ok 20 EUR za zestaw,

 

i jeszcze jedno: strażnik policia.gif na bramie nie nosi broni palnej, co zdarzyło mi się widzieć np. w "NFT" Camp Valdaliso

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W zeszłym roku kilkanaście załóg uczestniczyło w I Rajdzie z naszego forum właśnie na Istrię. Ze względów strategicznych zmieniliśmy kemping z Amarin w Rovinju na kemping Stoja w Puli.

Więcej poczytasz sobie w relacjach z I Rajdu.

W każdym bądź razie kemping Stoja w Puli na pewno polecamy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo za matematykę.. ja podliczając w sezonie doliczyłem się około 33 euro..

Pierzasty to jest moje odczucie ale Twój post nawet nie wskazał kempingu a zrobił krytykę... :niewiem:

 

W moim pytaniu zawierał się właśnie podtekst- czy dobrze policzyłem, bo napisałeś, że ceny b. przystępne... Tu wychodzi nie tyle matematyka, co nieznajomość sposobu naliczania cen na tym kempingu (przynajmniej nie do końca przeze mnie pojęte). Dokładniej chodzi mi o to , że mnie również zainteresował ten kemping, bo biję się z myślami (Ua, Ro, czy CRO w tym roku)

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W moim pytaniu zawierał się właśnie podtekst- czy dobrze policzyłem... Tu wychodzi nie tyle matematyka, co nieznajomość sposobu naliczania cen na tym kempingu (nie do końca przeze mnie pojęte). Dokładniej chodzi mi o to , że mnie również zainteresował ten kemping, bo biję się z myślami (Ua, Ro, czy CRO w tym roku)

 

tak.. masz racje tam liczą specyficznie <ok> trzeba znać ich kruczki. zwracam honor.

np. taniej opłaca się wziąć parcele bez struji i doliczyć albo dogadać się na osobnym paragonie :) (struja to prąd) i pociągnąć prąd 6m dalej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc cena jaką napisałeś jest ok, a jeśli tak, to wezmę pod uwagę ten kemp. gdybym planował Cro. A nawiasem to czy na tym kempingu jest co do opłat tak: Osoba dorosła, dziecko, parcela? :niewiem:

 

Aaa i opłaty klimatycznej się dopatrzyłam, ale czy ją naliczają?

 

Ba jeśli woda jest błękitna i ta cena (33euro za 2+2 ), to jadę w ciemno, bo małżonka coś ostatni sceptycznie mówi o wyjeździe na Ukrainę.

Edytowane przez Pierzasty (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Rovinj to TYLKO Amarin :)

 

http://www.campingro...s/Amarin_Rovinj

 

nio własnie, rolleyes.gif to jest ten typ, który mnie osobiście nie przekonuje,

ja tam nie lubię jak mi każą przyczepę "do sznurka" ustawiać, żebym kompozycji do zdjęcia folderowego nie zepsuł mlot.gif

nie lubię animacji pod tytułem "Sport Und Gimnastik" czy posiłków wydawanych wg harmonogramu, nie lubię przy wjeździe deklarować długości pobytu, itd...

a propagandowe napisy nad bramami wjazdowymi, zawsze kojarzą mi się z pewnym innym napisem po niemiecku nad inną bardzo znaną bramą wink.gif

dużo bardziej cenię sobie spontaniczność i odrobinę "twórczego chaosu"

 

 

ale to tylko moja subiektywna opinia, a Świat po to właśnie jest kolorowy, żeby każdy wybrał coś dla siebie

Amarin też oglądałem osobiście, ale wybrałem klimat Porton Biondi

 

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nio własnie, rolleyes.gif to jest ten typ, który mnie osobiście nie przekonuje,

ja tam nie lubię jak mi każą przyczepę "do sznurka" ustawiać, żebym kompozycji do zdjęcia folderowego nie zepsuł mlot.gif

nie lubię animacji pod tytułem "Sport Und Gimnastik" czy posiłków wydawanych wg harmonogramu, nie lubię przy wjeździe deklarować długości pobytu, itd...

a propagandowe napisy nad bramami wjazdowymi, zawsze kojarzą mi się z pewnym innym napisem po niemiecku nad inną bardzo znaną bramą wink.gif

dużo bardziej cenię sobie spontaniczność i odrobinę "twórczego chaosu"

 

 

ale to tylko moja subiektywna opinia, a Świat po to właśnie jest kolorowy, żeby każdy wybrał coś dla siebie

Amarin też oglądałem osobiście, ale wybrałem klimat Porton Biondi

 

pozdr

 

Nikt mi nie kazał ustawiać przyczepy pod sznurek, nie miałem żadnych posiłków wydawanych o określonej godzinie (co Ty na koloniach tam byłeś czy co ?icon_eek.gif ) animacje wieczorne były bardzo fajne, można było potańczyć, dzieci miały małe przedszkole, żona o poranku i po południu fitness w basenie. Na żadnym kampie nie było to tak ekstra zorganizowane jak tam.

Długość deklarowałem ale orientacyjnie i nikt mi nie robił problemów jak chciałem zostać dłużej, krócej też nie bo się pytałem przy wjeździe. Kemping bardzo chwalony przez Austriaków i Niemców za bezpieczeństwo. I rzeczywiście, kiedyś przez przypadek zostawiłem na całą noc samochód z otwartym oknem i kluczykami w stacyjce. Zorientowałem się dopiero jak zacząłem ich szukać...nadal nim jeżdżę :)

 

napisu propagandowego w ogóle nie zauważyłem...

 

Ale, widocznie nie każdemu pasuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

 

Dziękuję wszystkim za podpowiedzi. Szperając po necie znalazłem kemping Pineta w Fazanie. Wydaje się ciekawy jednak nigdzie nie znalazłem cennika lub go przegapiłem.

Jeśli ktoś tam był, proszę o opinię i małą relację z pobytu.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Commander (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Witam wszystkich serdecznie.

 

Zbliżają się oczekiwane przez wszystkich (a najbardziej przez rodziców) wakacje.

Czy ktoś z szanownego grona chciałby coś dorzucić z tematu Istrii na której jeszcze nie byliśmy. Miałem całą zimę a decyzja do dziś nie podjęta.

Sporo osób poleca Amarin. Owszem fajnie to wygląda ale z tego co czytałem to przyjazdy/wyjazdy w środy i soboty a w sezonie pobyt min. 7 dni. Biorąc pod uwagę trasę jaką planuję to troszkę z tym kiepsko. I jeszcze jedno płacimy w euro czy kunach. A może da się kartą...

Proszę o wsparcie zwłaszcza ze wskazaniem na spokojne kempingi.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.