Skocz do zawartości

Dawidknaus - porada w sprawie przczepy pilnie potrzebna


dawidknaus

Rekomendowane odpowiedzi

witam zna ktoś,lub oglądał ten egzemplarz,czy lepiej odpuścić, wszelkie sugestie mile widzane

http://otomoto.pl/ho...5-T3331145.html

 

Brrr... jak widzę "Auto handel..." to aż mi w brzuchu burczy.

Upiękniacze/ściemniacze - żadnemu nie ufam i omijam nawet teoretyczne okazje.

Niech się w tym przypadku mylę... Choć raz....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potrzebuje szybkiej odpowiedzi ,ktos oglądał ten egzemplarz,lub może podjechać,z okolicy i looknąć,do wtorku mam czas,we wtorek uderzam po tą budke a mam 300km,dziękuje

http://otomoto.pl/ho...5-T3460695.html

WojtEwa konkretnie o tą budke chodzi

30.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta linkowana poniżej jest bliżej i wydaje mi się że pomimo uszkodzonych okien jest ciekawszą propozycją .Aukcja zakończona ,ale przyczepa raczej nie sprzedana , od właściciela.

http://allegro.pl/hobby-prestige-495-zarejestrowana-w-polsce-4-5os-i2856121860.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to marny czas na zakupy, ewentualnego "smrodku" nie poczujesz a i w łapki zimno co potęguje chęć pochopnego podjęcia decyzji .

Napiszę bardziej dosadnie. To najgorszy czas na zakup starszej przyczepy.

Ciężko coś wyczuć, jeszcze gorzej wymacać coś miękkiego. W zasadzie jeśli wilgotne to zamarznięte. Nawet jeśli w dzień będzie mały plusik, to po nocnym mrozie w środku nie rozmarznie i nie zmięknie. Nie wspomnę o jakichś oględzinach spodu itd. W sumie same niedogodności. Osobiście całkowicie bym odradzał zakup zimowy. Zgodnie z zasadą " co nagle to po diable". Chociaż każdy decyduje za siebie. Tyle tylko, że dlaczego mamy być mądrzy po szkodzie a nie przed. Wiem doskonale jak to bywa być na coś napalonym i chcieć już to mieć, wtedy jakoś rozsądek nie idzie w parze z rozumem. Sądze, że w tym okresie nawet ktoś bardzo doświadczony będzie miał problem z dobrą diagnozą. Nowicjusz ma jeszcze większe szanse na kupno kichy. Dlaczego nie poczekać do wiosny????

Edytowane przez marko6 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napalony aż tak nie jestem,poprostu teraz jest jedyny czas kiedy moge,na wiosne ,lato jesień,nie wchodzi w rachube,długo by tłumaczyć,leżeć w śniegu sie nieboje,a jak sie trafi remoncik sama przyjemność,bynajmiej wiem co mam,jdą juz wyremontowałem,a był to pohopny zakup,choć też nie żałuje,spędzonych chwil,teraz przerabiam ją na gastronomiczną,z pełnym wyposażeniem,także robota nie jest mi obca,i nie boje sie podjąć remontu,ale dziękuje za wszelaką pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.