Skocz do zawartości

Nasza pierwsza przyczepka HOBBY 420 92r


Bialy

Rekomendowane odpowiedzi

;Była gwiazdka były prezenty więc i coś do przyczepki się znalazło pod choinką , całkiem nowe używane kliny do poziomowania post-9139-0-56565000-1356635116_thumb.jpg post-9139-0-60361500-1356635191_thumb.jpg , do kompletu mam jescze daszek przeciw słoneczny ( póki co zdjęć nie mam ale napewno będą na wiosne ) , oraz taki oto wzór wykładzinypost-9139-0-42640000-1356635234_thumb.jpg wzorem nowszych przyczep dotnę sobie z niej dywany na podłogę które w każdej chwili będzie można wyjąć i wytrzepać . Mam nadzieję że taki zabieg sprawi iż w przyczepie zrobi się bardziej przytulnie . Pozdrawiam wszystkich i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Ten wycinek wykładziny to jest akurat skrawek tego co kupiłem , wykładzina jest nowa i ma właśnie taki kolor tylko na zdjęciu światło tak pada że wygląda jak przybrudzona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;Była gwiazdka były prezenty więc i coś do przyczepki się znalazło pod choinką , całkiem nowe używane kliny do poziomowania post-9139-0-56565000-1356635116_thumb.jpg post-9139-0-60361500-1356635191_thumb.jpg , do kompletu mam jescze daszek przeciw słoneczny ( póki co zdjęć nie mam ale napewno będą na wiosne ) , oraz taki oto wzór wykładzinypost-9139-0-42640000-1356635234_thumb.jpg wzorem nowszych przyczep dotnę sobie z niej dywany na podłogę które w każdej chwili będzie można wyjąć i wytrzepać . Mam nadzieję że taki zabieg sprawi iż w przyczepie zrobi się bardziej przytulnie . Pozdrawiam wszystkich i Życzę Szczęśliwego Nowego Roku

 

Mikołaj więc był kumaty,wiedział czego potrzebujesz do szczęścia.Kliny fajniutkie,ja mam własnej produkcji tyle,że moje ogarniają dwie funkcje.Pierwsza to poziomowanie cepki,a druga to użyć ich można do samoobrony w razie czego.Potencjalny ochotnik po spotkaniu z klinem nie ma prawa wstać przez minimum 30 minut,jest na to gwarancja producenta!!!.Jak coś to na PW masz mój numer telefonu,problemy-dzwoń jak w dym.Pozdawiam :drive: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj i mi udało się zrobić parę drobiazgów w cepce , założyłem dwa punkty świetlne do czytania zasilane na 12v post-9139-0-99265500-1366143605_thumb.jpgpost-9139-0-01411100-1366143632_thumb.jpg  oraz zmiana trzech wieszaczków które moim zdaniem nie pasowały post-9139-0-23519100-1366143757_thumb.jpg przed post-9139-0-84761400-1366143772_thumb.jpg i po post-9139-0-06434600-1366143812_thumb.jpg

post-9139-0-89114700-1366143787_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemka,widzę Ziomal,że się coś u Ciebie dzieje na dobre,bo ja narazie ganiam między Włochami,a Litwą i nie mam nawet czasu zwalić pokrowca z cepki.Żona coś tam reanimuje po swojemu ale ponton jeszcze na górze,silnik nie odpalany przed sezonem,a czasu coraz mniej.Gdzie śmigasz na majówke????.Pozdr.Artur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z moim silnikem pasowałby Jeziorak ale mamy zamiar pobuszować z moją ładniejszą połową na Śniardwach z nowym kompletem nowo zakupionych kogutów na szczupłego drania[szczupaka].Nie ma tam strefy ciszy,jeziorko płytkie,a po zimie szczupły pobiera co mu przed nosem śmiga :jesc:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj i mi udało się zrobić parę drobiazgów w cepce , założyłem dwa punkty świetlne do czytania zasilane na 12v attachicon.gif20130416180.jpgattachicon.gif20130416181.jpg  oraz zmiana trzech wieszaczków które moim zdaniem nie pasowały attachicon.gif20130416176.jpg przed attachicon.gif20130416177.jpg i po attachicon.gif20130416179.jpg

Gdzie nabyłeś takie fajne lampecki?????.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śniadrwy to może na koniec maja wtedy będzie więcej wolnego ale to się jeszcze zobaczy . A lampeczki nabyłem w leroy merlin za jekieś śmieszne pieniądze za 20 zł za oprawki , do tego przerobiłem żeby były od razu na ledy 12V i taki właśnie halogenik ledowy kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie trochę trudniej ale nasza córeczka lubi bawić się na podłodze i tak będzie jej wygodniej , a po wyjeździe wykładzinka wyjmuje się w trzech kawałkach i da się wytrzepać . W przyczepie którą pożyczaliśmy w zeszłym roku też była i nie było na co narzekać .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pewno będzie trochę trudniej ale nasza córeczka lubi bawić się na podłodze i tak będzie jej wygodniej , a po wyjeździe wykładzinka wyjmuje się w trzech kawałkach i da się wytrzepać . W przyczepie którą pożyczaliśmy w zeszłym roku też była i nie było na co narzekać .

W sumie racja, wystarczy nie wchodzić z brudnymi butami,  zresztą dzieci są najważniejsze :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykładzina wygląda fajnie, ale jakoś nie widzę realnej możliwości "nie wchodzenia z brudnymi nogami :-)". więc kup też odkurzacz  :skromny: . W przyczepie to możesz go zabudować w bakiście zamiast koła zapasowego (koło pod podłogę) i masz odkurzacz stacjonarny, a to już luksus większy niż w domu. Już widzę oczami wyobraźni zamontowaną samą górę z odkurzacza bezworkowego - bez zbiornika - a wylot pod podłogę przyczepy. Nawet nowe budki tego nie mają  :hmm: .

Powodzenia w wyjazdach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.