Skocz do zawartości

Knaus Sudwind 485


MarcinW

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po kilkumiesięcznych poszukiwaniach nareszcie i ja mogę pochwalić się swoją pierwszą przyczepą, jest to knaus 8805, rok '93, DMC 1200kg. Jak na moje oko przyczepa jest w pięknym stanie, na zdjęciach trochę brudna, prosto po podróży z Holandii. Dokładnie takiego modelu szukaliśmy: 2 sypialnie bez piętrowych łóżek(małe dzieci) i DMC nie większe niż 1200kg. Ogólnie z zakupu jesteśmy bardzo zadowoleni, tym bardziej że dostaliśmy do niej kilka fajnych akcesoriów. Mam nadzieję, że długo i bezawaryjnie nam posłuży Oto kilka fotek:

 

post-10498-0-83786900-1351022379_thumb.jpg

 

post-10498-0-76719700-1351022462_thumb.jpg

 

post-10498-0-91879700-1351022490_thumb.jpg

 

A to fotka z ogłoszenia:

post-10498-0-55363700-1351022528_thumb.jpg

 

post-10498-0-77928900-1351022562_thumb.jpg

 

post-10498-0-77318300-1351022609_thumb.jpg

 

post-10498-0-95376200-1351022622_thumb.jpg

 

W zamykanej sypialni poprzedni właściciel położył stelaż i materac łóżkowy,

ale oryginalne materace oraz stolik też dostałem, więc w poł minuty mogę przywrócić stan oryginalny:

post-10498-0-51238200-1351022677_thumb.jpg

 

post-10498-0-02474600-1351022695_thumb.jpg

 

 

Pozdrawiamy, Marcin i Magda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyczepa wygląda świetnie waytogo.gif.

 

Napisz coś o samym zakupie w NL.

Gdzie szukałeś ogłoszeń? Czy wytypowałeś kilka budek i pojechałeś oglądać, czy jechałeś tylko po ten konkretny egzemplarz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie byłem po nią osobiście, kupiłem ją siedząc w domu przed kompem:) Wypatrzyłem ją na marktplaats.nl i od razu się zakochałem. Mam znajomego, który mieszka w Holandii, zadzwoniłem by podjechał pogadał, oblukał i potargował;) Sprzedający (prywatny) mówił, że stan idealny, wszystko sprawne, nowiutkie opony itd. Znajomy pojechał potwierdził no i zakup zrobiony. Kilka dni później wracał do Polski i mi ją przyprowadził. Zwróciłem mu za to wszystko, także podróż miał za darmo, a ja przyczepę bez wychodzenia z domu. Cenowo wyszło mniej więcej tak samo jakbym kupił w Polsce, ale u nas nie mogłem długo znaleźć egzemplarza konkretnie takiego jak chciałem i tak zadbanego, więc jak ją zobaczyłem to zdecydowałem się na zakup w Holandii. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładnie się prezentuje ten Knausik, gratuluje odważnych zakupów na odległość ;) ja swojego czasu również szukałem na markplaats, no ale, w końcu znalazłem coś krajowego :)

Edytowane przez tokyo (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna, mogę dumnie powiedzieć- jak moja, ale dłuższasmirk(1).gif Wyposażenie indentiko- u mnie + łóżko piętrowe, DMC to samo smirk(1).gif Pozdrawiambanan.gif

Edytowane przez Pszczola (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super naprawdę super przyczepka.

Super że udało Ci sie kupić bez podróży do Holandii ja niestety musiałem sam pojechać i przywieźć ale nie żałuję bo sobie zobaczyłem trochę Holandii i mogłem na żywo pooglądać to co mi będzie odpowiadać.

Jeszcze raz gratuluję :winner:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.