Skocz do zawartości

dla rodziny


rzech

Rekomendowane odpowiedzi

Co do górnego narożnika, zasłaniającego go gałązkami sosny, to się nie wypowiem - no bo nie widać.

Zauważyłem natomiast, iż coś było robione po tej samej stronie, lecz z przodu - dolny narożnik przy bakiście. Widać nawet niedomalowane poszycie.

Edytowane przez mirekg9 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 42
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No mieliscie racje

 

Naroznik jest "lekko uderzony ale szczelny" Sprzedaje bo kupil nowa (widac w odbiciu na 1 ze zdjec)

co do tego lewego boku to faktycznie wyglada jak malowane (brak paska do konca w okolicach klapy serwisowej) szkoda ze nie zauwazylem tego wczesniej bo tez bym sie zapytal

 

Po zastanowieniu jestesmy na nie. uklad lozek nie do konca nas satysfakcjonuje a nawet w ogole nas nie satysfakcjonuje

 

szukamy dalej tzn blizej siebie

 

w ogoel to taki maly zastoj na rynku . myslalem ze po sezonie wiecej bedzie sprzedajacych.

 

chyba zaczne przegladac oerte komisow choc mam mieszane uczucia nt. handlarzy ktorzy potrafia trzymac pojazd kilka lat ale nie sprzedac za nizsza cene

 

Macie jakies doswiadczenia z komisem spod Kielc?

http://stamserwis.pl/

Edytowane przez rzech (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

popatrzcie na ta aukcje

 

http://allegro.pl/pr...2649808117.html

 

czy ta listwa na przodzie to tak powinna byc?

no i sa drzwiczki rewizjne aby wyciagnac wc kasetowe a w srodku wc przenosne

 

poza tym zauwazylem ze nie wszystkie marki robia przyczepy na 4-5 osob

LMC, Tabbert no i te angielskie marki tam latwiej znalezc

czy warto celowac w te marki?

Edytowane przez rzech (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym avento to szczera prawda.Swego czasu mial ja znajomy. nowy wlasciciel dolozyl zderzak, markize no i wykladzine wewnatrz. miala uszkodzony lewy tylni naroznik z tego co pamietam nic tam nie cieklo. tak samo z przodem byl malowany ale takie kupil i nie narzekal zeby cos cieklo Jezdzil nia do CRO i Bulgarii. Ale on jezdzil z rodzina 2+2 a na 2+3 sie raczej nie nadaje.

Obecnie jezdzi Sterckemanem i cos przebakiwal ze bedzie sprzedawal a uklad ma 2+2+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzecz - piszesz o listwie w kształcie litery L? Podobno LMC tak miewało. Ale nie jestem fachowcem. Mnie bardziej dziwi klapa bakisty, która jakby nie do końca pasowała do przedniej ściany. Bardzo niepodobają mi się zdjęcia wewnątrz. Wszystkie jakieś takie blade, bez szczegółów i jeszcze do tego ten kwiatek, który więcej zasłania niż coś upiększa. Łazienka ewidentnie była przerabiana - nawet widać ordynarne zaślepki na meblach w miejscu, gdzie powinna być toaleta. No i jeszcze co jest na podłodze? Wygląda mi to znowu na panele, ale przy tej jakości zdjęć, to może być nawet klepka podłogowa - i tak się nie dopatrzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michalc3 masz calkowowita racje. ogladnalem dokladnie i jestem na nie. i do tego ta lazienka. a nawet gdyby byla kompletna wyciaganie kasety od strony przedsionka to chyba nie bardzo.

 

gofer daj namiar na tego kolege gdyby sie oglaszal gdzies. A skad jestescie?

Edytowane przez rzech (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nic strasznego. Dużo przyczep tak ma, np. Knaus. Zbiornik jest przecież szczelny.

 

 

do czasu jak się przeleje bo za późno zauważysz, wyciagasz delikatnie a i tak leci na podłogę....

pomimo sprzatania wietrzenie nieuniknione co przy letnich upałach jest lekko dyskomfortowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Stamserwis kupiłem w 1999 r przyczepę KNAUS MONSUN z 1976 r, Jeżdżę z nią do dzisiaj. wszystko było sprawne i jest do dzisiaj.Dopiero w ubiegłym roku wymieniłem opony, w tym roku na poważnie uszczelniłem okno dachowe, pomalowałem dyszel, wymieniłem reduktor, amortyzatory. Znajomi którzy tam kupowali byli zadowoleni, ale na Forum znalazłem też krytyczne uwagi. Polecam/

 

No mieliscie racje

 

Naroznik jest "lekko uderzony ale szczelny" Sprzedaje bo kupil nowa (widac w odbiciu na 1 ze zdjec)

co do tego lewego boku to faktycznie wyglada jak malowane (brak paska do konca w okolicach klapy serwisowej) szkoda ze nie zauwazylem tego wczesniej bo tez bym sie zapytal

 

Po zastanowieniu jestesmy na nie. uklad lozek nie do konca nas satysfakcjonuje a nawet w ogole nas nie satysfakcjonuje

 

szukamy dalej tzn blizej siebie

 

w ogoel to taki maly zastoj na rynku . myslalem ze po sezonie wiecej bedzie sprzedajacych.

 

chyba zaczne przegladac oerte komisow choc mam mieszane uczucia nt. handlarzy ktorzy potrafia trzymac pojazd kilka lat ale nie sprzedac za nizsza cene

 

Macie jakies doswiadczenia z komisem spod Kielc?

http://stamserwis.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co koledzy powiecie o tej?

 

http://allegro.pl/sterckeman-nie-hobby-knaus-tec-chateau-lmc-adria-i2613341805.html

 

markiza - jest

przedsionek - jest

wc kasetowe wyciagane nie po stronie przedsionka - jest

lozko pietrowe - jest

 

zno ktos? widzial? ma podobna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co koledzy powiecie o tej?

 

http://allegro.pl/st...2613341805.html

 

markiza - jest

przedsionek - jest

wc kasetowe wyciagane nie po stronie przedsionka - jest

lozko pietrowe - jest

 

zno ktos? widzial? ma podobna?

 

fajnie, że tyle zdjęć choć niektóre nieostre.

Ogólnie budka bez większych uwag oprócz sporej ilości silikonu transparentnego za kibelkiem i moja watpliość: dlaczego koła tak bardzo schowane w nadkola??

Może tak ma być, może belka wyzionęła ducha.

Niech się wypowiedzą właściciele steckermanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś mi nie gra z tylną ścianą. Ze zdjęć nie do końca widzę, ale chyba coś tam było uszczelniane. Pytanie jak. Chodzi o górne narożniki. Zdjęcia przyczepy na Picassa są w sporej ilości i wyglądają na rzetelne. Przy zdjęciu wewnątrz szafy ubraniowej mam wrażenie, że sufit jakoś nie pasuje do ściany. Ale trzeba by to pomacać z bliska. W łazience wokół toalety jest silikonowane. Znowu pytanie - dlaczego i jak to zostało wykonane. Ogólnie przyczepka wygląda dobrze - moim zdaniem. Pytanie jeszcze co z podłogą. Gdzieś tam widziałem wykładzinę, wyglądała na taką standardowo wykorzystywaną w przyczepach. Ale trzeba by dokładnie pomacać. Wg mnie - warta wizyty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym Sterckemanie do wymiany jest według mnie reduktor gazu i wężyk do jego przyłączania. Wąż ma okres używalności 10 lat a data na nim to 1999. Reduktor też chyba zwyczajny a nie karawaningowy, więc trzeba dobrze posprawdzać ciśnienia urządzeń - jaki powinien być prawidłowy założony.

Tu na bezpieczeństwie nie warto oszczędzać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niestety jak na razie pozostaje mi ogladanie zdjec tego sterckemana

 

http://allegro.pl/sterckeman-nie-hobby-knaus-tec-chateau-lmc-adria-i2613341805.html

 

aktualnie jest w trasie. wraca z chorwacji i bedzie w tygodniu do obejrzenia.

 

Powiedzcie mi koledzy na co zwrocic jeszcze uwage przy ogledzinach?

a moze natkneliscie sie jeszcze na cos podobnego?

 

czekam na (p)odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.