Skocz do zawartości

Jesienne Bieszczady


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

czy macie ochotę przyjechać , troszeczkę kilometrów macie ale naprawdę warto ( Bieszczady są piękne i zaskakujące)

 

macie macie, ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie określić jak będzie z czasem, będę wiedziała dosłownie na kilka dni przed ...

a że warto nie musisz mi mówić :) byliśmy w Wetlinie w połowie listopada 2008r. i było cudnie, słonko grzało na całego

post-7016-0-28707200-1348614709_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie macie, ale na dzień dzisiejszy nie jestem w stanie określić jak będzie z czasem, będę wiedziała dosłownie na kilka dni przed ...

a że warto nie musisz mi mówić :) byliśmy w Wetlinie w połowie listopada 2008r. i było cudnie, słonko grzało na całego

 

to do zobaczenia w Wetlinie i na króliku pozdrów męża J . J . :dzieki:

 

Kurcze jak tylko uda mi się zarejestrować budkę to też przyajdę, chciałbym ją wypróbować jeszce w tym sezonie.

 

 

 

kolego zawsze możesz wykupić numery próbne lub ubezpieczenie do tablic zjazdowych jeżeli takie były , jest to dodatkowy koszt ale czego się nie robi dla sprawy. Życzę szybkiej rejestracji cepki i integracji w Wetlinie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio podpinaj swoje hobby i przyjeżdżaj ,warto pokonać te kilometry biorąc twoje zamiłowanie do fotografiki na miejscu będziesz mógł się wykazać. ( a czy wrzucisz jakieś fotki ze spędu w Warce bo z aparatem nie rozstawałeś się ) pozdrawiamy :banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiesz... ale 7h w jedną stronę na weekend z dzieciakami... troszkę mało racjonalne ale... myślę jeszcze mocno nad tym :)

Fotki będą - ale nawet ich nie zgrałem :( totalny brak czasu, właśnie wróciłem z roboty :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie warunki cenowe i sanitarne ?

Czy cena przyczepy to 50zł + 2x 8 czy 2x5 (w przypadku rodziny 2+2), a może na zlot są wynegocjowane lepsze ceny, tym bardziej że chyba już sezon kempingowy się ciut skończył :D

 

Jaką drogę dojazdową polecacie - którędy?

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tego co czytałem na stronie kempingu to 50 pln. przyczepa i dwie osoby a następna osoba 8 pln. i jest możliwość negocjacji od 20 osób , ale lepiej zarobić mniej niż wcale jak będą konkretne osoby to organizator pewnie zajmie się tym zagadnieniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też pytam...

Bo jest napisane to 50 + 8 zł za osobę ale... też wyżej jest napisane ze od dziecka 5zł :)

 

Trasa 897 wygląda dość górzysta i kręta, a jednak moja budka troszkę waży a potwora pod maską też nie mam...

 

Nie ukrywam iż rozważam też wyjazd do Czerwonej Wody ale i tu i tu daleko...

I jeszcze nie wiem czy czasowo uda mi się wyrwać z pracy...

Dlatego dopytuję o szczegóły by łatwiej podjąć trafną decyzję :D

 

A dla mnie jednak droga, ceny i warunki sanitarne są ważnym czynnikiem :)

Bo wiem iż i tu i tam będzie przednia zabawa (tylko czemu kurcze mam tak daleko :( ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego też pytam...

Bo jest napisane to 50 + 8 zł za osobę ale... też wyżej jest napisane ze od dziecka 5zł :)

 

Trasa 897 wygląda dość górzysta i kręta, a jednak moja budka troszkę waży a potwora pod maską też nie mam...

 

Nie ukrywam iż rozważam też wyjazd do Czerwonej Wody ale i tu i tu daleko...

I jeszcze nie wiem czy czasowo uda mi się wyrwać z pracy...

Dlatego dopytuję o szczegóły by łatwiej podjąć trafną decyzję :D

 

A dla mnie jednak droga, ceny i warunki sanitarne są ważnym czynnikiem :)

Bo wiem iż i tu i tam będzie przednia zabawa (tylko czemu kurcze mam tak daleko :( ).

 

z Krakowa daleko??? ja to mam daleko :D a też rozważam, jeśli będzie pogoda i uda się wyrwać urlop na piątek to raczej się zdecydujemy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.