Skocz do zawartości

Jesienne Bieszczady


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

A u nas niestety zmalały beksa.gif .

 

U mnie niestety szansy na przyjazd nie ma .

Wyjazd będzie w tym samym terminie , ale w przeciwnym kierunku .

Niestety nie karawaningowy , aczkolwiek z przyczepą .

Bawcie się dobrze

Miejsce , czas i inne mówią że moc będzie z Wami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co lubią jazdę bez korków i z pięknymi widokami polecam jazdę K-ów - Wetlina południową stroną. Przerabiałem ją trzy razy swoim zestawem i sądzę, że każdy ją przejedzie. Drogi są b.dobre, dobre i znośne.

W kolejności: Kraków, Myślenice,Lubień, Mszana Dolna, Limanowa, Nowy Sącz, Grybów, Gorlice, Kryg, Nowy Żmigród, Dukla, Tylawa, Jaśliska, Komańcza,Cisna, Wetlina.

Od Tylawy do Komańczy droga jest nierówna za to pusta a widoki zapierające dech. Wbrew pozorom droga nie jest górzysta. Podjazdy są krótkie i niezbyt strome.

Dwa lata temu między Duklą a N. Żmigrodem kładli asfalt i były wahadła. Chyba już drogowcy skończyli???

Pozdrawiam i do zobaczenia

AdamH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś powie coś o trasie:

1) Kraków-Gdów-Zakliczyn-Biecz-N.Żmijgród...

2) Kraków-Bochnia-Tarnów-Jasło-N.Żmijgród...

 

Heniu - aleś mnie zmartwił... miałem nadzieję że jak uda mi się pojechać na ten zlot, to byśmy się właśnie spotkali :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heniu - aleś mnie zmartwił... miałem nadzieję że jak uda mi się pojechać na ten zlot, to byśmy się właśnie spotkali :(

 

Ja będę miał swój zlot na obczyźnie .

 

https://maps.google....&mra=ls&t=m&z=6

No cóż :klnie:

Zazdroszczę Wam tych Bieszczad , ale obowiązki zawodowe

 

http://www.veterama.de/

 

Przerażają mnie te kilometry , ale niestety raz w roku muszę się poświęcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misio!

1 - przez Gdów do Czchowa spokojnie, dobra równa choć kręta trasa. Od Zakliczyna więcej Tirów i koleiny. Będą kłopoty z wyprzedzaniem.

2 - to główna droga. Duży ruch , Tiry i ew. korki. W piątek bym nie jechał.

Jeżeli już to wybrałbym drogę na Gdów i w Muchówce skręciłbym na Limanową i dalej jak pisałem.

AdamH :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raz mi się udało już jechać (mniejszym zestawem) do Nowego Sącza z Brzeska i raz ze Mszany - malowniczo szczególnie ta druga droga ale jednak z tymi podjazdami i serpentynkami to mniej miło wspominam :(

Tiry jakoś mi mniej przeszkadzają a wyprzedzanie pozostawiam innym - jednak mam stanowczo gorszy zestaw do podróżowania niż Twój :( mimo iż moja przyczepka lżejsza i krótsza.

Korki w sumie przy jeździe z zestawem nie widzę uzasadnionego powodu do wydłuzenia drogi o 50-60km (plus przejazd przez cały Kraków), bo gdy nawet będę stał w korku w sumie godzinę (Łapczyca i później Brzesko) reszta drogi powinna wyjść i tak szybciej...

Oczywiście dziękuję za wszelkie sugestie i wcale nie Twierdzę iż nie wybiorę się proponowaną przez Ciebie Adamie trasa ale...

 

Harnaś - jak to miło coś takiego przeczytać :D

Mam nadzieje że w najbliższym weekendzie widzimy się też w Siamoszycach ? :)

 

 

darek126N - Nie wiem czy to dobry pomysł... kolumna fajna sprawa ale raczej na główniejszych drogach, zestawy kempingowe trudniej jest innym wyprzedzać, ja jeżdżę bardzo wolno i będzie też dość duża rozbieżność między naszymi zestawami, ponad to wiem iż ja wyjadę między godziną 9 a18 :D no i nie jest to żart :(

Więc w tej sytuacji bym się raczej nie pisał na wycieczkę ponad 250km z kimś w kolumnie...

Edytowane przez Misio (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już tak nie umawiane to prędzej :)

Chociaż uważam iż spotkanie w trasie jest mało prawdopodobne - już nawet ze względu na różnorodność wyboru trasy :)

Ale też już mi się raz udało spotkać z Gfizykiem w trasie, mieliśmy zupełnie w innych terminach jechać a wspólna droga z nad morza gdzieś się nam tam "w Polsce" krzyżowała i wiodła razem na odcinku około 12km :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych co lubią jazdę bez korków i z pięknymi widokami polecam jazdę K-ów - Wetlina południową stroną. Przerabiałem ją trzy razy swoim zestawem i sądzę, że każdy ją przejedzie. Drogi są b.dobre, dobre i znośne.

W kolejności: Kraków, Myślenice,Lubień, Mszana Dolna, Limanowa, Nowy Sącz, Grybów, Gorlice, Kryg, Nowy Żmigród, Dukla, Tylawa, Jaśliska, Komańcza,Cisna, Wetlina.

Od Tylawy do Komańczy droga jest nierówna za to pusta a widoki zapierające dech. Wbrew pozorom droga nie jest górzysta. Podjazdy są krótkie i niezbyt strome.

Dwa lata temu między Duklą a N. Żmigrodem kładli asfalt i były wahadła. Chyba już drogowcy skończyli???

Pozdrawiam i do zobaczenia

AdamH

 

Jeżdżę tą trasą przez Duklę na Zakopane. Bardzo dobrze się jedzie, ruch mały i droga bardzo dobra. Wahadła już nie ma więc śmiało można jechać ta trasą.

Chętnie przyjechalibyśmy ale do ostatniej chwili mogą się zmienić nasze plany. Może uda nam się przyjechać na "chwilę" w sobotę, tak.....w odwiedziny :)

Pozdrawiamy wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś chętny do spędzenia weekendu 12-14 października w Bieszczadach? Camping Górna Wetlinka, a to link do strony campingu http://www.bieszczad...ka.pl/index.htm

 

lista chętnych:

1. JacekSz

2. Artur - nasz znajomy z Łańcuta

3.maciek76

4.adje

5.darek126N

6.maka

7.xcwacek

8.gusia-s?

9. Baraka?

10.sankrystian

11.maciek76

 

Jacku jestem na liście 2 x , jak będę to tylko raz :niewiem:

 

Chociaż wczoraj miałem odwiedzić Gfizyków ale nie dałem rady bo najmłodszy "załogant" z przedszkola z gorączką wrócił :piaskownica:

 

Dziś tam" leje" ale od jutra już ma być ślicznie :ok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JacekSZ proszę dopisz moją załogę do listy : 2+3 :dzieki: .

Wyjazd w kierunku Wetliny prawdopodobnie w czwartek ok. 16. :drive: , dojazd w piątek w godzinach porannych .......... :yay: .

 

Widzę że kolega Harnaś podjął rozsądną decyzję , bo do Wetliny jest bliżej jak do Kijowa a i towarzystwo nie pozwoli się nudzić.Czekam na telefon to omówimy szczegóły wyjazdu i ile napoi energetycznych schłodzić a z Garwolina masz 280 km i z Przemyśla jest 127 km lub 115 km opcje są dwie, pozdrów żonkę za mądry wybór . Oj zabawa będzie :bevil::bevil::bevil::bevil::bevil::bevil::bevil::pub:

 

Jeżdżę tą trasą przez Duklę na Zakopane. Bardzo dobrze się jedzie, ruch mały i droga bardzo dobra. Wahadła już nie ma więc śmiało można jechać ta trasą.

Chętnie przyjechalibyśmy ale do ostatniej chwili mogą się zmienić nasze plany. Może uda nam się przyjechać na "chwilę" w sobotę, tak.....w odwiedziny :)

Pozdrawiamy wszystkich.

 

Witam wreszcie się spotkamy w plenerze a tak to wybieram się do Ciebie i ciężko mi trafić ale jeszcze w tym tygodniu zaglądnę pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.