Skocz do zawartości

Jesienne Bieszczady


Rekomendowane odpowiedzi

Czy jest ktoś chętny do spędzenia weekendu 12-14 października w Bieszczadach? Camping Górna Wetlinka, a to link do strony campingu http://www.bieszczad...ka.pl/index.htm

 

lista chętnych:

1. JacekSz

2. Artur - nasz znajomy z Łańcuta

3.maciek76

4.adje

5.darek126N

6.maka

7.xcwacek

8.gusia-s?

9. Baraka?

10.sankrystian

11.maciek76

Edytowane przez JacekSz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 104
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Czy jest ktoś chętny do spędzenia weekendu 12-14 października w Bieszczadach? Camping Górna Wetlinka, a to link do strony campingu http://www.bieszczad...ka.pl/index.htm

 

Jak będzie chociaż z 10 na plusie w dzień to czemu nie ? Może będzie mogło być miło :mikolaj:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę 20 do 23 września ale w Ustrzykach Górnych na kwaterce. Gdyby był ktoś w tym czasie na kempingu w Ustrzykach, zawsze można pifo.gif lub ktoś z forumowiczów nie koniecznie na kempingu to też można pifo.gif

 

 

Bieszczady są piękne...

Edytowane przez gch10 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może uda się załapać w tym terminie dobrą pogodę i podziwiać wspaniałą bieszczadzką jesień .

 

 

Leszku,powiedz tak jak przed przed jesiennym spotkaniem w Ustrzykach:"Pogoda będzie"

I....po prostu będzie :ok:

 

A na Wetlinkę wstępnie się piszemy. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Coś cicho w temacie, więc odświeżam. My będziemy (no chyba że jakieś nadzwyczajne okoliczności się zdarzą), no i trzy załogi są też chętne. Pytałem Pani Steni, do kiedy ma czynne - do zamknięcia szlaków po BPN, czyli pewnie praktycznie do większego śniegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacku my oczywiście też chcemy przyjechać. Przypominam nieśmiało że w dalszym ciągu jesteś mi winny wyjście w góry. :) Więc może w sobotę zrobimy małą pentelkę Wetlina-Rabia Skała-CZoło-Borsuk-Czerteż-Kamienna-Krzemieniec-Wielka,Mała Rafka-Wetlina. Piszę o tym wcześniej żeby był czas na przygotowanie kondycji :):winner:

 

Do zobaczenia

 

 

Może znajdzie się więcej chętnych na taki spacer ?

Edytowane przez darek126N (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem co prawda tu nowy - nie znam nikogo ale też bym chętnie ruszył się troszkę. Sezon sie kończy a mi szkoda już odstawić przyczepę na całą zimę.

Jeżeli to nie problem to chetnie bym się dołączył

W@cek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My będziemy w pierwszym tygodniu października. Zastanawiamy się tylko - gdzie. Ustrzyki, G. Wetlinka, a może gdzieś indziej ?

Zostawcie przyczepę i przyjedźcie w kolejnym tygodniu.

 

Jacku my oczywiście też chcemy przyjechać. Przypominam nieśmiało że w dalszym ciągu jesteś mi winny wyjście w góry. :) Więc może w sobotę zrobimy małą pentelkę Wetlina-Rabia Skała-CZoło-Borsuk-Czerteż-Kamienna-Krzemieniec-Wielka,Mała Rafka-Wetlina. Piszę o tym wcześniej żeby był czas na przygotowanie kondycji :):winner:

 

Do zobaczenia

 

 

Może znajdzie się więcej chętnych na taki spacer ?

Ja w ten weekend praktycznie przejdę tą trasę. Oczywiście jestem do dyspozycji. A może inny wariant - przejście brzegiem jeziora solińskiego (jest bardzo obniżony stan wody) z Chrewtu do zatoki teleśnickiej albo i dalej do Jawora? W ubiegłym roku szliśmy z Chrewtu do Rajskiego, było super.

Edytowane przez JacekSz (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.