Skocz do zawartości

Czas się żegnać... Dzwirzyno


Serek

Rekomendowane odpowiedzi

 

Do morza było około 150-200 m max, wiec to na plus , ale dość mocno kamienista (-), ale gdzie niegdzie dało sie znalezc kawałeczek piasku czystego- bardzo trudne do wykonania :):)

 

Serek1 kolejne 100-150m na prawo od schodków na plażę i był koniec kamieni :ok: Plaża szeroka na 50m a po wejsciu do morza płytko i bez kamieni! A przy większych falach na plaży robiło sie "jeziorko" do pluskania dla dzieci :) Ja tam na plażę nie mogę narzekać!!

post-25753-imported-dc91f43e-2961-44a3-857b-1adbcc6ea183_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serek słusznie prawi,było super :) .Szkoda tylko,że wakacje są takie krótkie.

 

wakacje możesz Michał mieć długieok3 miechy , ale wtedy co z praca ???? jeszcze nikt nie wymyślił tak długich urlopów :ok::)

 

póki co zostają nam urlopy 26 dniowe :):) i z tego sie mozemy Michał cieszyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrsulki, no niby wrzsien ba byc pnienkny.. ale gdy my mamy pare krokow to koledzy inni troszke dalej i chyba sie juz niestety nie wybiora w tym roku nad baltyk .. a szkoda..

zreszta na koniec wrzesnia mam zaplanowane wlochy a wczesniej weselicho tak wiec plan mocno napiety... ale niedziela pamietaj spot nad jeziorkiem przy :ok: i :) moze inni znajomi przeczytaja i sie dolacza.. :) milo by bylo/..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Co ja tu widzę...nasz ulubiony kemping w Dzwirzynie "Biała mewa" :swieca: Byliśmy tam końcówka lipca -początek sierpnia /do2.08/. A tak wogóle to na tym kempigu byliśmy już 7 razy. Szczerze polecam.

Serek1 kolejne 100-150m na prawo od schodków na plażę i był koniec kamieni Plaża szeroka na 50m a po wejsciu do morza płytko i bez kamieni!

Tak tak to prawda..My na plaże też nie narzekamy. A ważne jest też to, że to wejście na plażę nie jest główne i nie ma tam tyle ludzi co w centrum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

witam wszystkich miłośników Białej Mewy 88 jest to moje ulubione miejsce już odchyba 12lat jeżdzimy tam ze szwagrem zawsze w połowie lipca i w tym roku też jedziemy 18,kemping naprawdę rewelacja cisza i spokój,miejsce naprawdę do polecenia jak ktoś lubi cisze,w razie niepogody jest gdzie pojechać do Kołobrzegu 12 km,piękne okolice(Niechoże,mżerzyno,trzebiatów,nawet molo w kołobrzegu fajne,w Dzwirzynie wieczorami pusto bo koloni naprawd malo ,a ceny na kempingu naprawdę przystępne do tego jeszcz zniżki przy pobycie powyżej 14 dni i stałego bywalca naprawdę kęping polecenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.