Skocz do zawartości

O aukcjach taniekempingi


ufolz

Rekomendowane odpowiedzi

Przez przypadek w dzisiaj w Obi nabyłem kosz transportowy. Koszt 35 zł. Wreszcie nie będę tachał w rękach wc i brudnej wody do zlewni. Uf...od razu lżej :-)

 

porównajcie sobie tę cenę - czyżby stwierdzenie "ALLEDRO'go" to jest trafne??

http://allegro.pl/wozek-koszyk-na-kolkach-transportowy-skladany-i2587621789.html

A user tanikemping wcale nie jest tani.. ? :krzykacz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo zapomniał dopisac, że to specjal-edyszyn z posrebrzanymi rączkami i łożyskowanymi kółkami......

 

swoja droga podziwiam ludzi, którzy wywalą 99 zeta na takie... cuś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

porównajcie sobie tę cenę - czyżby stwierdzenie "ALLEDRO'go" to jest trafne??

http://allegro.pl/wo...2587621789.html

A user tanikemping wcale nie jest tani.. ? :krzykacz:

 

Nie mam czasu szukać - ale gość ma okazje - dobre używane lusterka po 60zł, które sam nabyłem - stan bdb.

 

ale gość ma też kliny podporowe, które w markecie nowe kosztują 6zł, a on sprzedaje chyba po 30zł jak nie po 60 - i to używane - ułamane...

 

jak zwykle - trzeba uważać co się kupuje i za ile

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja już kiedyś pisałem czy na jakimś zlocie stwierdziłem że jak wystarczy żeby cokolwiek sprzedawane jest przez sklepy i sprzedawców o profilu karawaningowym to odrazu cena wzrasta dwu albo trzy krotnie niż to można kupić w zwyklym sklepie, czy to krzesełka czy naczynia z melaniny czy inne akcesoria odrazu cena idzie w górę. Ale wtedy wszyscy wsiedli na mnie że przesadzam bo napewno te droższe to są inne i napewno lepsze (wtedy była gadka na temat kopletu naczyń z melaniny)

ale dość tego żeby nie zaśmiecać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie

Jak każdy przeglądamy oglądamy akcesoria do przyczep i często zwracam uwagę na: ofertę na allegro firmy "Tani Kemping", wydaje mi się że im sufit spadł na dekiel :krzykacz::czerwona:, szukają naiwnych, ceny walą 2 a nawet 3 krotnie wyższe, grabią przyczepy prawie jak Turcy czy Ukraińcy oferujący auta polakom w Niemczech.

Tani to on jest z nazwy, i przestrzegam przed naciągaczami.

Stare reduktory gazowe (to akurat mnie rozbawiło) sprzedają w cenie nowych.

Złom który powinien trafić w odpowiednie miejsce - wystawiają na ALLEGRO :niewiem: czyż by to nowa złomnica?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę ze każdy już zna tego sprzedawce - jak na początku szukałem przyczepu to oglądałem jedną u niego na allegro. Wyglądała dobrze - zadzwoniłem i usłyszałem że przyczepa jest w super stanie i mogę ją zobaczyć na polu namiotowym tylko zanim przyjadę to muszę się umówić, to on wtedy da znać najemcą aby mnie wpuścili oslabiony.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Produkty chyba sa z marketu, a ceny z kosmowu. Tak na powazniej to ceny wysokie, jak na uzywane produkty. W tej cenie kupi sie nowa rzecz. Co do stanu przyczep, ktore to ogladalem w poprzednim i tym sezonie.. szkoda czasu, paliwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeeeeeeeeeeeeetam jak kilka drobiazgów na licytacjach wyszarpałem u nich po naprawdę śmiesznych (niskich) cenach ............ ale budy to chyba bym od nich nie wziął bo jakieś takie "zużyte" czy jak to określić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Odświeżam temat bo właśnie rozpakowałem towar zakupiony w "Tani Kemping" , oraz jestem świeżo po rozmowie ze sprzedawcą :krzykacz: .

Jako, że wystąpiła "różnica zdań" co do zgodności towaru z opisem, napiszcie proszę  jaka waszym zdaniem powinna być długość tego daszka, aby była zgodna z opisem aukcji.

To nie żart tylko specyficzna interpretacja opisu przez Tani Kemping.

 

 

post-6371-0-84224300-1420831631_thumb.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzicie skąd moje pytanie.

Ja czytam tak jak Artur to co jest napisane, czyli długość 775-800 cm i taki chciałem kupić. 

Sprzedawca interpretuje swój własny opis przedmiotu jak Piotrek.

 

Niedomówienie czy celowa manipulacja ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek według mnie daszek pasuje do przyczepy o długości likszpary 775-800 cm, więc raczej mała przyczepa.

 

Ja również tak to rozumiem.

Gdyby sprzedawca napisał, że daszek ma wymiar 190 na np 790 to można by interpretować tak jak Ty.

W ogłoszeniu napisano natomiast 775-800, czyli podano sposób dobierania przedsionka do przyczepy. 

Ja rozumiem, że wspomniany w ogłoszeniu daszek pasuje do takiej przyczepy, do jakiej standardowo pasuje przedsionek zawierający się w rozmiarze 775-800 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.