Skocz do zawartości

Karta rabatowa na kempingi w UE


mondzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie właśnie wróciłem z wakacji w Chorwacji posiadam kartę PZM-tu na którą zawsze dostawałem 10% zniżki , :sciana: i jakie wielkie było moje zdziwienie kiedy poszedłem się rozliczyć za parcelę na kempingu Pani oświadczyła że tej karty nie honorują tylko pokazała mi jakąś zieloną kartę na którą dają owe 10 % zniżki , moje pytanie brzmi czy może ktoś ma pojęcie co to jest za karta i w jaki sposób można stać się jej posiadaczem za odpowiedzi z góry dziękuję :blagac: pozdrawiam Piotr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wszystkie kempingi honorują wszystkie karty zniżkowe będące w obiegu. Wysokość zniżki też nie zawsze wynosi 10%, często w sezonie % jest niższy. Informacje o kartach jakie są honorowane na danym kemp. można znaleźć przy recepcji.

Kemping, na którym byłam w tym roku uwzględniał zniżki na podstawie karty CCI i ACSI w wysokości 5% przy czym zniżka nie dotyczyła opłaty za prąd i taksy klimatycznej.

Zniżka jaką otrzymaliśmy za 11 dni pobytu 4 osób dorosłych wyniosła jakieś 76zł - przy czym za kartę zapłaciliśmy z przesyłką chyba 52zł :D

Przy 10% byłaby to większa kwota, przy dłuższym pobycie jeszcze większa - ale fajnie jest nawet taką drobną sumkę przyoszcędzić - jakby nie było nasza oszczędność wynosiła 20 welkich kugli :D:slina: albo prawie 20 :piwko:

 

Zielona karta to może właśnie ACSI

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kawałek tekstu ze strony ACSI

"Podczas poszukiwania odpowiedniego kempingu możesz natrafić na niebieskie logo CC. Oznacza to, że dany kemping akceptuje kartę kempingową ACSI (CampingCard), dzięki której otrzymasz zniżkę na noclegi poza sezonem letnim.

Firma ACSI jest inicjatorem tej karty, dzięki której urlopowicze mogą poza sezonem letnim nocować na ponad 2300 kempingach po zredukowanych, stałych cenach. Produkt ten stał się w krótkim czasie niezwykle popularny zarówno wśród kempingów jak i urlopowiczów."

Ja dziękuję za taką kartę -poza sezonem. Gdzie ta niezwykła popularność- za taką cenę

Edytowane przez ed (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym poza sezonem to jakieś nieporozumienie musi być, normalnie akceptowali tą kartę teraz w sierpniu na kempingu w CRO

 

dokladnie nam tez rabaty dawali a co do po sezonie to chyba jest tak ze jest jakas stala kwota za zestaw plus dwie osoby?!?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.