Skocz do zawartości

LMC 545 Dominant


Speedy

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem świadomy ze pomiar mógł być mało dokładny.Faktycznie ma Siemensa, ale mam też dpf'a, więc sumienia nie zaobserwuje. Na wykresie moment wyszedł seryjny, co jest lekko w sprzeczności z podwyższona mocą.poza tym 160KM byłoby już widać po osiągach...niestety sa katalogowe. Podejrzewam, ze jest tak jak piszesz: +10KM ( siemens) oraz +10KM w wyniku niedokładnego pomiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki uprzejmości obsługi klienta LMC, dostałem cennik z1998r wraz z danymi technicznymi.wklejam jako ciekawostkę.

Wychodzi na to, że 98r. ta przyczepa była warta tylko cit więcej niż....2 nowiutkie polonezy caro.

Preisliste.PDF

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Jak to jest możliwe, że ja jeszcze nie widziałem tej przyczepy w realu :hmm:

 

 

Marcin - wielkie dzięki za sympatyczne spotkanie i miłą konwersację (czyli, jak zawsze, gdy się spotykamy).
Mam nadzieję, że jeśli nie przy następnym, to już przy kolejnym spotkaniu, uda nam się poznać również Twoją rodzinę.
Niewielki tekst dotyczący naszego spotkania, umieściłem w dziale, w którym nigdy jeszcze nie pisałem.
Link dla zainteresowanych.
Jeszcze raz dzięki za Twój niewątpliwy wkład w miłą atmosferę tego spotkania, no i że chciało Ci się nadkładać kilometrów, aby z nami być.
Serdeczności i do następnego

:hej:

Edytowane przez Kristofer (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kristofer: żeby oblookać moją budkę ( do czego Cię mocno zachęcam) trzeba spełnić 2 warunki : właściwe miejsce i właściwy czas;) Bułka z masłem.

 

 

Jeszcze raz dzięki za Twój niewątpliwy wkład w miłą atmosferę tego spotkania, no i że chciało Ci się nadkładać kilometrów, aby z nami być.
Serdeczności i do następnego

:hej:

 

 Nooo całe 7km nadłożyłem;)

Edytowane przez Speedy (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer: żeby oblookać moją budkę ( do czego Cię mocno zachęcam) trzeba spełnić 2 warunki : właściwe miejsce i właściwy czas;) Bułka z masłem.

 

 

 

 Nooo całe 7km nadłożyłem;)

To może jakiś  mini zlocik w 3mieście  co bym i ja się  załapał na to zwiedzanie ładnej budki? Bo niewątpliwie ładny wagonik.

 

......

No dobra, nadłożyłeś  7 kilosów  z czego wszyscy jesteśmy zadowoleni to nie będę  taki ... nie koniecznie u mnie pod nosem (3city) teraz ja  nadłożę gdzie wskażecie na kolejny spocik ;)

 

Pozdrawiamy  Wilczek11 i ja. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kristofer: żeby oblookać moją budkę ( do czego Cię mocno zachęcam) trzeba spełnić 2 warunki : właściwe miejsce i właściwy czas;) Bułka z masłem.

 

Marcin, pozwolę sobie zacytować Twoje słowa:

świat jest mały i wbrew pozorom szansa na miłe spotkanie jest często większa niż się możnaby spodziewać.

Teraz mało jeżdżę, ale kto wie :hmm:

 

Chciałbym zobaczyć, jak pracuje Twój napęd i jeszcze parę "drobiazgów", o których mi mówiłeś.

 

To może jakiś  mini zlocik w 3mieście  co bym i ja się  załapał na to zwiedzanie ładnej budki? Bo niewątpliwie ładny wagonik.

 

......

No dobra, nadłożyłeś  7 kilosów  z czego wszyscy jesteśmy zadowoleni to nie będę  taki ... nie koniecznie u mnie pod nosem (3city) teraz ja  nadłożę gdzie wskażecie na kolejny spocik ;)

 

Pozdrawiamy  Wilczek11 i ja. 

 

Witaj Robert !

Przyznam, że tego nie brałem pod uwagę (chociaż nie wiem dlaczego).

Bardzo dobra myśl :ok:

Przenieśmy dalszą rozmowę do wiadomego tematu, bo zaśmiecimy Marcinowi. :hmm:

 

Marcin, co Ty na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.