Skocz do zawartości

Rączka manewrowa


keruj

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, miło mi gościć na tym forum - niedawno kupiłem przyczepkę i podczas "parkowania" zniszczyłem jedną rączkę manewrową tylną - szukałem w internecie i "kiszka", może mam bardzo nietypowa przyczepę - jeżeli ktoś może pomóc, to poszukuję tylnej rączki manewrowej /a nawet 2 sztuki/ do przyczepki Beyerland 2031 rok budowy 1990. Będę zobowiązany. Pozdrawiam serdecznie

keruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem, to z częściami do Bayerlanda jest cienko. Kiedyś znajomy kupił tanio takiego z pękniętą przednią szybą...Co się nakombinował, żeby taką szybę zdobyć to szok. W końcu ktoś kupił mu ją chyba w Holandii, ale wtedy okazało się, że cena była przytłaczająca. A z Twoimi rączkami to co dokładnie się stało? Pękły, czy wyrwały się ze ściany? Bo jak odpadły to może być nieciekawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, miło mi gościć na tym forum - niedawno kupiłem przyczepkę i podczas "parkowania" zniszczyłem jedną rączkę manewrową tylną - szukałem w internecie i "kiszka", może mam bardzo nietypowa przyczepę - jeżeli ktoś może pomóc, to poszukuję tylnej rączki manewrowej /a nawet 2 sztuki/ do przyczepki Beyerland 2031 rok budowy 1990. Będę zobowiązany. Pozdrawiam serdecznie

keruj

 

Powiem Ci,,ze łatwo chyba nie będzie.Czytałem,ze częściami do Beyerlanda baaardzo ciężko.:oslabiony:

Pisza,ze w Holandii to dość popularna marka,niestety już nie istnieje,(forum campen.de 20.07.2011, 10:17 Beyerland-Tirus Gruppe, die bekanntlich Pleite ist)

 

Pisza,ze Cristall i Kip są jakoś powiązane z tym Beyerlandem i części pasują..może to jakaś droga :niewiem:..faktycznie foto by może pomogło,,jak pisał kolega powyżej :)

Edytowane przez johndoe (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób zdjęcia i wrzuć je, łatwiej będzie pomóc

 

 

 

Witaj weteran - spróbuje załączyć zdjęcia.

 

Podaj rozstaw otworów będzie łatwiej coś doradzić

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za zainteresowanie, próbowałem pisać do Holandi - znalazłem jakiś adres, ale dostałem zwrotkę, że adres nie jest nigdzie przypisany :(.

Myślę, że może jakiś ślusarz na frezarce by coś wyskrobał ?

 

Załączyłem dwa zdjęcia, może coś pomogą

 

Pozdrawiam serdecznie

 

keruj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że lepiej jest pokleić tą rączkę w profesjonalny sposób. We Wrocławiu jest gość, który zajmuje się tego typu sprawami. Mi pokleił profesjonalnie klape schowka i podłogę. Trzyma jak ta lala i do tego po polakierowaniu wygląda jak nówka. Jak chcesz to podam Ci namiar. Gość zajmuje się między innymi klejeniem samolotów po wypadkach wiec jeśli wszystko co zrobi - wytrzymuje w powietrzu to przyczepka to pikuś. Gość ma smykałke do klejenia wszystkiego. Klei i dorabia wiec może warto spóbowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej wymiary ktore podales sa na 100% co do milimetra bo hyba znalazlem na ebay

 

http://www.ebay.co.u...=item2a1a0e70ad

 

 

Wielkie dzięki Misiek, wygląda, że to to samo, spróbuję jakś zorganizować przesyłkę. Cena jak na nasze warunki - trochę duża, poproszę znajomych może mi przywiozą. Naprawdę mnie ucieszyłeś tą wiadomością. Zapraszam do odwiedzenia fajnych miejsc na wodą - Koszelówka, Wąsosze ...

Pozdrawiam

keruj

 

Uważam że warto rozejrzeć się za innymi rączkami. Ten typ nawet nowy nie jest zbyt solidny.

 

 

Wiem, wcześniej miałem niewiadówkę, rączki były mniejsze, ale bardzo wytrzymałe - wiesz chcę uniknąć nowych wierceń, uszczelnień itd, a poza tym niechciałbym odchodzić od oryginału.

dzięki, pozdrawiam

keruj

 

Z tego co słyszałem, to z częściami do Bayerlanda jest cienko. Kiedyś znajomy kupił tanio takiego z pękniętą przednią szybą...Co się nakombinował, żeby taką szybę zdobyć to szok. W końcu ktoś kupił mu ją chyba w Holandii, ale wtedy okazało się, że cena była przytłaczająca. A z Twoimi rączkami to co dokładnie się stało? Pękły, czy wyrwały się ze ściany? Bo jak odpadły to może być nieciekawie...

 

 

Cześć, widziałeś zdjęcia ? - jeszcze nie bardzo "chodzę" po tym czacie. Rączka jest wyrwana - pęknięta, "uszy" zostały przy ścianie, a uchwyt urwał się w dwóch miejscach - koledzy proponują klejenie we Wrocławiu ... Może spróbuję ...

Pozdrawiam

keruj

 

myślę, że lepiej jest pokleić tą rączkę w profesjonalny sposób. We Wrocławiu jest gość, który zajmuje się tego typu sprawami. Mi pokleił profesjonalnie klape schowka i podłogę. Trzyma jak ta lala i do tego po polakierowaniu wygląda jak nówka. Jak chcesz to podam Ci namiar. Gość zajmuje się między innymi klejeniem samolotów po wypadkach wiec jeśli wszystko co zrobi - wytrzymuje w powietrzu to przyczepka to pikuś. Gość ma smykałke do klejenia wszystkiego. Klei i dorabia wiec może warto spóbowac.

 

 

Witaj, pewnie, że chcę spróbować pokleić - mam info, że można kupić w Anglii, ale daleko i drogo, może rzeczywiście pokleję i bedzie dobrze.

Proszę podaj mi namiary na adres keruj4@o2.pl

Pozdrawiam

keruj

 

Powiem Ci,,ze łatwo chyba nie będzie.Czytałem,ze częściami do Beyerlanda baaardzo ciężko.:oslabiony:

Pisza,ze w Holandii to dość popularna marka,niestety już nie istnieje,(forum campen.de 20.07.2011, 10:17 Beyerland-Tirus Gruppe, die bekanntlich Pleite ist)

 

Pisza,ze Cristall i Kip są jakoś powiązane z tym Beyerlandem i części pasują..może to jakaś droga :niewiem:..faktycznie foto by może pomogło,,jak pisał kolega powyżej :)

 

Witaj, dzięki za podpowiedź, koledzy sugerują klejenie i jest też "do wzięcia" w Anglii.

Dziękuje Wszystkim za pomoc.

Pozdrawiam

keruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz jeszcze kiedyś szukał części do Beyerland, to patrz też na ABI, gdyż te dwa modele w wielu miejscach są kompatybilne.

Edytowane przez kmtaxi (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz jeszcze kiedyś szukał części do Beyerland, to patrz też na ABI, gdyż te dwa modele w wielu miejscach są kompatybilne.

 

 

dzięki Krzysztof za podpowiedź.

pozdrawiam

keruj

 

Hej za kilka dni wysylam paczke do pl wiec zaplacil bys za przesylke w pl hyba taniej by bylo jak z uk do pl

 

 

dzieki za zaangażowanie, chętnie skorzystam, z Twojej propozycji - skalkuluj proszę koszty i wrzuć mi na maila - dobrze ? Gdzie miałbym odebrać w PL ? policz dwie rączki

pozdrawiam

keruj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.