Skocz do zawartości

Cepka do remonciku


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich którzy zechcą zajrzeć na mój wątek jak i coś podpowiedzieć odnośnie remontu . Akurat tego drugiego najbardziej potrzebuje . Moja pierwsza cepka to Swift Corniche 14/2 spodobała mi się bo cena była niska wnętrze tak sobie nie zniszczone . Lecz czemu nikt mi nie wysłał esemska że chłopie zajrzyj tu i tam aby nie było niespodzianek . No cóż corniszon stoi na podwórzu odwrotu nie ma i teraz wychodzą kwiatki . Pierwsze oglendziny na spokojnie co działa a co nie :google: . Usterki namierzone w pierwszym dniu :

1- urwany uchwyt szafki

2- nie działa pompka wody

3-brak kominka pieca

 

stwierdziłem że spoko da się wszystko usunąć

1- uchwyt zamówiony

2- pompka sprawdzona nie działa , zamówiona

3-kominek również zamówiony

 

 

dzień drugi oględzin jakos tapeta odstaje tu i tam czarne plamy i tu olśnienie :sciana: nie było pierwsze poszukać szanownego forum i poczytać , a nie mądry polak po szkodzie .

I teraz jak już szanowny " pasjonat "wie czeka mnie mały remącik ścian , no cóż nie takie żeczy się robiło więc i to może się uda :blagac:. No i teraz się za czeło , pompka wody przyszła po podłączeniu nie działa prąd nie dochodzi , ( kilka wyjaśnień korniszon ma ciepłą wodę z termy elektrycznej i chyba gazowej) . Ludzie ratujcie za tydzień chcę wyciognąć gdzieś nad wodę rodzinkę a tu brak wody . Co szukać ? gdzie szukać ?? Proszę o jakieś podpowiedzi sugestie nawet wróżkę . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Ludzie ratujcie za tydzień chcę wyciognąć gdzieś nad wodę rodzinkę a tu brak wody . Co szukać ? gdzie szukać ?? Proszę o jakieś podpowiedzi sugestie nawet wróżkę . Pozdrawiam

 

No dobra chcesz tu pisać o remoncie ścian czy szukać porady dotyczącej pompki? Kwestia jest taka że o pompce to powinieneś pisać w innym dziale rant.gifoslabiony.gif. Rozumiem Twoją desperację, ale prosił bym o nie robienie bałaganu na forum.

 

Pozdrawiam i życzę powodzenia w walce z pompką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam to było tak w akcie desperacji , remonty bęnde opisywał ale gdzieś pod koniec sierpnia . temat pompki przeniosłem tutaj http://forum.karawaning.pl/topic/11910-pompka-zewnetrzna-swift/ , szanowny Domino7 zdjęcia zamieszczę troszkę pużniej , porobię wszystkiego bo nawet nie wiem co do czego służy . Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.