Skocz do zawartości

Kemping "że mucha nie siada"


Speedy

Rekomendowane odpowiedzi

Lazurowe może i jest na klifie, ale nie ma sie o co martwic, skarpa jest zabezpieczona wysokim plotem, takze zadnmu maluszkowi nic sie nie stanie. A co do zejscia na plaze to ejst na prawde lagodne, 5 minut i juz jestesmy na miejscu, a mysle ze taka odleglosc jest na prawde niewielka w porownaniu z innymi kempingami w tych okolicach.

 

I jezeli znajdziesz drugi kemping z nowymi i tak czystymi sanitariatami z goraca woda 24/dobe to daj mi znac, bo ja znam tylko ten na polwyspie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dwa tygodnie temu byłem w Łebie na kempingu Morski 21, uważam, że jest super, czysto, wygodnie, utwardzone uliczki, sanitariaty w wystarczającej ilości, by nie stać pod drzwiami i ściskać kolana, czyściutkie, do plaży normalnym krokiem max 6 min (wg mojego zegarka), spacerkiem do 10 min. Polecam całkowicie. Doba: 4 osoby, auto, cepa, prąd ~100zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnówek polecam. Oba świetne, ale Biały Dom bliżej "centrum". Faktycznie są dość drogie, jednak jakość najczęściej musi kosztować. Trzy panie sprzątające kible cały dzień, grabienie szyszek na ścieżkach, co by można na boso chodzić. Osobne wyjście na plaże na kluczyk. Polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lazurowe może i jest na klifie, ale nie ma sie o co martwic, skarpa jest zabezpieczona wysokim plotem, takze zadnmu maluszkowi nic sie nie stanie. A co do zejscia na plaze to ejst na prawde lagodne, 5 minut i juz jestesmy na miejscu, a mysle ze taka odleglosc jest na prawde niewielka w porownaniu z innymi kempingami w tych okolicach.

 

I jezeli znajdziesz drugi kemping z nowymi i tak czystymi sanitariatami z goraca woda 24/dobe to daj mi znac, bo ja znam tylko ten na polwyspie!

 

weź już człowieku skończ z tą reklamą swojego pola bo żal to czytać, chciałem przyjechać już na długi weekend majowy ale taka nachalna reklama mnie na stałe odstrasza.

 

po 1 - są już jakieś drzewa na terenie ? czy dalej tak jak za czasów Pomarańczowego - przed przejęciem jest to wielka patelnia - bez odrobiny cienia ?

po 2 - czy zejście na plaże nadal po deszczu jest śmiertelnie niebezpieczne - śliskie ? nawet bez sprzętu plażowego ?

po 3 - czy dalej są wydzielone białą taśmą w trawie parcele takiej wielkości - że ciężko zmieścić tam auto i namiot ? bo na p-pę miejsca zero ?

 

sanitariatów nie oceniam bo nie byłem po remoncie.

 

dla mnie w tej okolicy wygrywa HELCAMP.PL - jest tam płasko do morza - blisko do miasta jak i do portu, kemping niewielki ale dobrze wyposażony, brak ekip z Warszawki, które są na wszystkich pozostałych kempingach na Hel-u.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem stałym gościem Pomarańczowego, a obecnie Lazurowe, może i kiedys nie było tam drzew, ale teraz już są. Sektory tez są duże, zmieściłam przyczepę a nawet namiot dla dzieci obok mogłam postawić. Z zejściem na plaże tz nie miałam żadnego problemu, a raz nawet zeszłam w szpilkach!!

 

No i sanitariaty na prawde na plus, jezeli ktos widzial tylko pomarnczowe to nie moze oceniac Lazurowego, teraz to pole wyglada zupelnie inaczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem stałym gościem Pomarańczowego, a obecnie Lazurowe, może i kiedys nie było tam drzew, ale teraz już są. Sektory tez są duże, zmieściłam przyczepę a nawet namiot dla dzieci obok mogłam postawić. Z zejściem na plaże tz nie miałam żadnego problemu, a raz nawet zeszłam w szpilkach!!

 

No i sanitariaty na prawde na plus, jezeli ktos widzial tylko pomarnczowe to nie moze oceniac Lazurowego, teraz to pole wyglada zupelnie inaczej

 

no i o to chodzi, skoro przez te 3 lata od mojej ostatniej wizyty jest już zalesione - to brawa dla właściciela, że stać go na inwestycje - i sadzi już kilku letnie drzewa.

 

nie ważne, witam na forum, pomarańczowe... przepraszam lazurowe ma już 2 fanów i oby tak dalej.

 

a na poważnie - faktycznie kilka drzew tam jest, plus dosadzone nowe 2 metrowe - jak ich naród nie zniszczy to za 15 lat można powiedzieć że nie będzie już patelni.

 

P.S

 

AUDYCJA ZAWIERA LOKOWANIE PRODUKTU

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ciężko jest zrozumieć niektórym, że taką nachalną reklamą pola zrobią sobie tu na forum znacznie więcej złego PR niż osiągną coś dobrego?

Ale pewnie AnnaR to siostra Larego i na tej zalesionej parceli mieli i namiot i przyczepę i najnowsze na świecie sanitariaty.

 

Ale jak ktoś chodzi na plażę w szpilkach to pewnie wszystko może.

W sumie widziałem już dużo na kempingach, więc te szpilki to nic specjalnego, pytanie tylko po co na plażę w szpilkach.

 

Maarec trzeba skończyć temat i nie karmić jednego i drugiego trolla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tak ciężko jest zrozumieć niektórym, że taką nachalną reklamą pola zrobią sobie tu na forum znacznie więcej złego PR niż osiągną coś dobrego?

Ale pewnie AnnaR to siostra Larego i na tej zalesionej parceli mieli i namiot i przyczepę i najnowsze na świecie sanitariaty.

 

Ale jak ktoś chodzi na plażę w szpilkach to pewnie wszystko może.

W sumie widziałem już dużo na kempingach, więc te szpilki to nic specjalnego, pytanie tylko po co na plażę w szpilkach.

 

Maarec trzeba skończyć temat i nie karmić jednego i drugiego trolla.

 

Dodam tylko, że dla mnie pole, które w swojej reklamie zamieszcza zdjęcia innego pola, jest niepoważne. "Zadrzewione" zdjęcie numer 4 od Maarec'a: na pierwszym planie "Horyzont", a dopiero gdzieś w oddali majaczy "Lazurowe". Na temat Chłapowa już nic nie dodaję, wg mnie polecanie tej miejscowości dla ludzi z dziećmi to nieporozumienie. Pozdrawiam miłośników pola z podkarparpacia i Wrocławia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie chcesz zrazić żony, to TOPAZ w Lubiatowie omijaj z daleka. Moja do dzisiaj mi wypomina kolejki do toalet, do których najlepiej byłoby iść w kaloszach i z katarem, brak ciepłej wody w umywalkach a nawet na stanowiskach do mycia naczyń oraz obskurny i płatny prysznic czynny tylko w określonych godzinach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.