Skocz do zawartości

Kemping 24 Międzyzdroje


Mandos

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 75
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

5 godzin temu, patriks napisał:

A jak z toaletami czystością i obsługą ( wczesniej bylo ok )... bo po zmianie właściciela nie byłem na tam. Baru pewnie nie zdązyli jeszcze otworzyc...

 

A ten camper park to jak dla mnie, to taka bardzo fajna atrakcja na weekend trafiony pogodowo... bo daleko stamtąd wszędzie... i jak jest slońce to patelnia że hej... jak wieje i leje niepogoda to nie wyjdziesz z budy/kampera bo cię porwie, jak nieco zawiewa to piasek bedzie nawet na szczoteczce do zębów...

...co nie zmienia faktu, ze stanie na plaży to jest to atrakcja... i pewnie zawitam tam poza sezonem...

Jak się będziesz wybierał to daj znać .... chętnie się przyłączę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.08.2021 o 11:43, patriks napisał:

Też tak uważam, a ze Stilo jest dużo dalej na deptak

Dokladnie, no chyba ze masz ze soba rowery wtedy jest ok.

W Stilo fajnie ze blisko jest morze i basen na stanie.

Reszta kwestia gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Odświeżając temat, jak by ktoś był zainteresowany, Gmina Międzyzdroje wystawiła teren kempingu na sprzedaż.

Cena wywoławcza 2,8 mln zł.

https://www.otodom.pl/pl/oferta/dzialka-inwestycyjna-miedzyzdroje-83-21-i-83-10-ID4iLCA.html

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Piotrek zmienił(a) tytuł na Kemping 24 Międzyzdroje
4 godziny temu, TomekKnaus napisał(a):

Odświeżając temat, jak by ktoś był zainteresowany, Gmina Międzyzdroje wystawiła teren kempingu na sprzedaż.

Cena wywoławcza 2,8 mln zł.

MPZP nie pozwala na mieszkaniówkę. Więc jakaś szansa na chociaż kawałek kempingu pozostaje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cathay napisał(a):

MPZP nie pozwala na mieszkaniówkę. Więc jakaś szansa na chociaż kawałek kempingu pozostaje.

Obawiam się, że to zmieni się w obiekty holelowe. Czas pokaże. Póki co dzierżawca na rok 2023 jest. 

Ale na logikę wydać 3 mln. zł na ten teren, który to wymaga nakładów (ten kemping zawsze był "prowizorką").

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Cathay napisał(a):

MPZP nie pozwala na mieszkaniówkę. Więc jakaś szansa na chociaż kawałek kempingu pozostaje.

Nieco dalej a dokładnie w Pobierowie nie takie działeczki potrafili przekształcić i zrobić korektę w MPZP co ciekawe nie całości terenu gdzie było kilkanaście działek a  tylko niektóre "wskazane" ,które  graniczyły tylko ogrodzeniem !!! . 

Tłumacząc krótko to sąsiad może wszystko następny nie może nic a ten następny może to co ten pierwszy.

Przykład takiej sławnej działeczki to to taki "malutki hotelik" sygnowany pocztowym ptaszkiem w Pobierowie.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
W dniu 28.08.2021 o 12:53, lbuster napisał(a):

No i zajrzeliśmy na Camper Park Beach i powiem Wam, że oprócz tych wiecznie zarezerwowanych miejscówek bezpośrednio nad morzem, nie widzę innych zalet tego ... pola piachu. Madzią bym się prawdopodobnie tam zakopał z przyczepą. No i cały ten pi...dolnik zaokolo.

już chyba inni nie będą mieć okazji tam zajrzeć :

https://camperparkbeach.pl/?fbclid=IwAR0LGuktmki0atiUiWWRXjxM3_sFpAOu84CC7tmUJVFCP6_s4GcaUvqsSWQ

na dzień dzisiejszy  teren nadal jest ogrodzony i zamknięty, ponoć ma w tym miejscu ruszyć budowa hotelu  :niewiem:

 

image.thumb.png.46dae8e8f4e1aecc551cee8c7889ff10.png

Edytowane przez Suzu4x4 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Suzu4x4 napisał(a):

na jedną noc miejsce fajne. W zachodniopomorskim takich miejsc z bezpośrednim widokiem na morze  praktycznie nie ma :mellow:

W Stilo 100m od plazy jest maly kemping w lesie, polecam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Arecky69 napisał(a):

W Stilo 100m od plazy jest maly kemping w lesie, polecam

 dzięki , wiem,  w Pomorskim jest wiele fajnych miejscówek  ale piszę o Zachodniopomorskim bo tu mam ok  4,5h jazdy , takie Stilo to niemal 7 h jazdy  co całkowicie niweluje u mnie sens weekendowego wyjazdu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, lbuster napisał(a):

Dla mnie nie ma czego żałować ;)

Oprócz widoku na w/w miejscówce - również uważam, że tam plusów nie było.

Teren pod budowę - ogrodzony siatką - z sanitariatami w kontenerze - ciężko to nazywać kempingiem.

TOM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla mnie to miejsce miało swój urok, oczywiście poza sezonem, oczywiście tylko przez chwilę - kiedy byliśmy tam na wielkanoc 2021 - nie było zasilania 230V i cena spadła z 200zł na 50zł - mieliśmy miejsce w pierwszej linii, na samej plaży, chyba drugiego takiego w PL nie ma ? 

za cenę regularną - teraz dla mnie pewnie ok 250zł, niestety temat już nie realny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.