Skocz do zawartości

Polak potrafi


geloo77

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłem w sieci ciekawy artykuł i nowinkę techniczną

http://www.strefabiz...zepe-campingowa

Ciekawe czy to cię przyjmie u nas :)

Z drugiej strony to fajny bajer zwłaszcza na Mazury tak mi się wydaje

Edytowane przez geloo77 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

firma dziala od lutego... maja chetnych na to co juz zmlodzili w garazu... zbyt pieknie to brzmi

 

pozatym pomysl ten nie jest wcale nowy - co jakich czas pojawiaja sie plywajace przyczepki... i poza wzmiankami przedprodukcyjnym - pozniej cisza o nich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski sceptycyzm :swieca: Typowe ;)

 

Lepiej podpowiedzcie co zrobić by było to lepsze.

Mi pomysł się podoba i kto wie czy w przyszłości nie zamieniłbym zwykłej budy na pływadło-budę. Już mi się wydzi wycieczka kanałem augustowskim... :gitara:

 

 

Dla mnie tylko mogłoby to być nieco większe. 4m to niewiele. No i możliwość doczepienia spalinówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cenę proszę ...cenę :dzieki:

 

 

 

 

cała historyjka z fotkami jest tutaj http://www.facebook.com/pages/Unicamp-P%C5%82ywaj%C4%85ca-Przyczepa-Campingowa/231100007000559?ref=tn_tnmn#!/photo.php?fbid=231765333600693&set=a.231765040267389.45006.231100007000559&type=1&theater i z tego co widzę , to nie jest przyczepa kempingowa tylko łódka przystosowana do podwozia czyli to co jest wszędzie ..... czym to się tak naprawdę różni od innych sprzętów pływających transportowanych na cepkach ????

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z gościem.... za dwa tygodnie pierwsze wodowanie ( jak podkreślił i zaznaczył z TELEEXPRESSEM), na tą chwilę jest jedna sztuka , która będzie certyfikowana i podobno ją już sprzedali za pół ceny ze względu na wady wrodzone prototypów , .... cena wersji handlowej, podstawowej , kpl z cepą to około 60 000 netto ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Mnie się pomysł , design i wykonanie podoba.

Jak dla mnie trochę za mała ale są pasjonaci miniaturek.

Za tę cenę można kupić jacht , przyczepę i opłacić wieloletnie hangarowanie . Z drugiej strony materiały użyte nie są z biedronki. Nierdzewka polerowana. żywice i szyby (profilowane tworzywo) . Pewnie silniki, i akumulatory też nie z promocji. do tego robocizna . Hmmm ..........

 

Mam tylko nadzieję ze pływa bez podwozia :) bo ten ocynk w wodzie raczej nie długo, no i opory szybko wykończą aku.

 

No ale fajna , fajna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja cały czas nie rozumiem dlaczego ten stateczek nazwano kempingiem ??? Przecież to yachcik ,motorówka kabinowa napędzana elektrycznym silnikiem , kanciasty katamaran ... do tego podwozie jest identyczne z tymi do innych stateczków .... coś tu nie jest tak jak powinno i na końcu może się okazać , że to przepisy i polityka w PL skłaniają do nazewnictwa z tych rejonów działalności gdzie szlaki są przetarte albo podatki mniejsze ....:swiety:

Edytowane przez Kogut69 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Za tę cenę można kupić jacht , przyczepę i opłacić wieloletnie hangarowanie .

 

Dodaj ,że ten "jacht" bedzie wymagał kilkuset godzin pracy przed pierwszym wodowaniem ;) bo chyba nie mówisz o nowym.Tutaj dostajesz nówke z gwarancją i holujesz tylko jedno, jednym holownikiem.

Pomysł bomba ,szkoda że taka mała konstrukcja, ciekawe czy przewidują większe.Jesli jet w tym jakieś wyposażenie typu WC,ogrzewanie itp. to mysle,że będą zapisy.Wystarczy ,że zrobią ofertę na Skandynawie tam jest mocny poptyt na małe łódki a ta jest nietypowa ale mega praktyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą cenę nie ma wc , ogrzewania ani innych bajerów , jeden pokoik dla 3 osób dorosłych albo 2+2 , są za to cztery solary które ładują aku żelowe by 48 V przekazać na zasilanie silników a będą dwa .... 1,4 KW o ile pamiętam .... ma to wystarczyć na 3h pływania non stop ..... Już widze wersję wypasiona za 80 tyś netto.... ale kibelka nie zmieszczą , więc przyzwyczajenia wodniaków będą mogły się zachować ..... za burtę :gitara:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za tą cenę nie ma wc , ogrzewania ani innych bajerów , jeden pokoik dla 3 osób dorosłych albo 2+2 , są za to cztery solary które ładują aku żelowe by 48 V przekazać na zasilanie silników a będą dwa .... 1,4 KW o ile pamiętam .... ma to wystarczyć na 3h pływania non stop ..... Już widze wersję wypasiona za 80 tyś netto.... ale kibelka nie zmieszczą , więc przyzwyczajenia wodniaków będą mogły się zachować ..... za burtę :gitara:

 

 

A po co rufa dzielona? Wystawiasz koniec pleców za rufę trzymasz się i w pozycji Małysza przed skokiem wodujesz bombę głębinową :) .

 

Dodaj ,że ten "jacht" bedzie wymagał kilkuset godzin pracy przed pierwszym wodowaniem ;) bo chyba nie mówisz o nowym.

 

Jasne że używkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.