Skocz do zawartości

Zakup przyczepki bez WC


keram

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 38
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jak na taki super stan i rocznik to bardzo tania ta przyczepa.

 

chociaż my też naszą kupiliśmy w cenie o 7000zł mniej niż takie same tego rocznika.

Jesli jest możliwosć zamontowania wc i nic innego nie jest podejrzane w tej przyczepie, to można kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tą kasę :hmm: ?!?! 2 tyg temu kupowałem zbiornik na brudną wodę. Pojechałem odebrać osobiście, bo akurat mi pasowało. Stał Fendt Saphir 2008r ten z nową stylizacją, Naprawiana tylko przednia szyba. Reszta bez zastrzeżeń. Cena 32000-do negocjacji. Nie mogę znaleźć tej aukcji, ale wyślę Ci coś na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy warto kupić przyczepę kempingową bez WC jaka jest możliwość zamontowania. Oto link do niej : http://otomoto.pl/fe...a-T3000689.html

 

 

nie wiem ale dla mnie kupować przyczepę za 30 tys. bez WC ??:niewiem: to jakaś porażka

można znaleźć przyczepę za 7 tys. z WC kasetowym czy nawet mniej

 

w ogóle się w to nie baw tylko szukaj innej cepy od razu z WC

ten Fendt nawet nie ma łazienki - nawet bym z takim budżetem nie zastanawiał nad nia tylko szukał innej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spodziewam się, że za 2000 zł zamontujesz WC. Bo przecież łazienka jest, a brakuje (jak sądzę) jedynie samej toalety i luku serwisowego w burcie. Dolicz do ceny albo spróbuj tyle utargować. Jeżeli ta przyczepa jest w takim stanie jak twierdzi sprzedawca to jest podejrzanie tania. Sprawdź z fachowcem i jeśli jest ok to bierz. Będziesz miał piękny sprzęt, a dołożenie WC to nie jest jakaś super skomplikowana sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kempingach są toalety i miejsca do mycia i kąpania więc ........... gdzie bedziesz jeździł ,za to masz wiecej miejsca na inne cele np taniec .

 

 

zależy kto co lubi...ja np. wolę umyć zęby przed snem już w przyczepie a nie biec do sanitariatów

ręce jak grilla rozpalam czy stopy z piasku mogę na miejscu umyć. kwestia podejścia

 

ale kolega wyraźnie zasygnalizował, ze chce własne WC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosolez pooglądaj dokładnie zdjęcia. Ten Fendt łazienkę ma, nie ma tylko WC.

Jeden forumowy kolega kiedyś kupił podobną budkę i WC bez problemu dołożył.

Jeśli stan budki jest naprawdę taki dobry jak w opisie i wszystko z tą budką jest w najlepszym porządku to IMHO warto.

Fendt to porządna marka i na pewno w razie czego będziecie z takiej budki zadowoleni. Cena za 2005 rok też nie jest jakaś wygórowana.

Mnie zastanawia tylko foliowanie wszystkich kanap, siedzisk i blatów, ale z takimi foliami właśnie pewne budki co jakiś czas się pojawiają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zależy kto co lubi...ja np. wolę umyć zęby przed snem już w przyczepie a nie biec do sanitariatów

ręce jak grilla rozpalam czy stopy z piasku mogę na miejscu umyć. kwestia podejścia

 

ale kolega wyraźnie zasygnalizował, ze chce własne WC

 

 

wydawało mi się że ręce mozna umyć i zęby -jest pomieszczenie łazinkowe wg opisu sprzedajacego .czy warto to raczej kupujacy sam oceni .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1339922953[/url]' post='276540']

Witam,

Czy warto kupić przyczepę kempingową bez WC jaka jest możliwość zamontowania. Oto link do niej : http://otomoto.pl/fe...a-T3000689.html

 

 

Mozna nie mieć prysznica bo używa się w wyjątkowych sytuacjach raczej na postojach, ale WC to podstawa.Na kempingu używasz stacjonarnego, ale: Jak padaJak jest kolejka ranoJak dziecko chce się załatwić w nocy (lub ty)Lub toalety są w takim stanie jak na zlocie w Białym Brzegu.To WC na wagę złota.Za 29000zł budkę bez WC raczej bym odpuścił. Za taką kwotę jest z czego wybierać.

Jeśli posłuchasz doradców z forum i dorobisz WC to pomyśl co będzie się działo za kilka lat jak będziesz sprzedawać. Co wtedy powiedzą potencjalnemu kupcowi?" przyczepa przerabiana nie ma dokumentacji zdjęciowej nie kupuj" "tem model przyczepy oryginalnie nie posiada WC więc sprzedający dokonał przeróbki być może po wypadku lub ... Nie kupuj." itd, itp.

Dorabiać bez straty na wartości budki to można klimę, movera, markizę, bagażnik na dyszel lub tył na rowery, kamerę cofania itp.To moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady ... (@kurrarras)

 

jak masz zdjęcia to nawet auto po stłuczce można sprzedawać... zrobi zdjęcia jak wstawiał WC i następny kupujący nie będzie miał z tym problemów.

Jeśli stan jest faktycznie taki jak opisuje sprzedawca to bym jechał oglądać ... targować się i kupować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale pytanie było o co innego :niewiem:

kolega chce kibelek zamontować

 

ja to widzę tak, jest budka tańsza bo nie ma kibelka, kupuje, dokładam kibelek i mam budkę z kibelkiem za mniejszą kasę, zwłaszcza jak zrobi to ktoś samemu

IMO ze sprzedażą takiej budki też nie będzie problemu, zwłaszcza jak montaż zostanie wykonany fachowo, ew w jakimś zakładzie co da na to papier ;)

montaż klimy to taka sama ingerencja w budkę jak nie większa :niewiem:

 

przekalkulować i jeśli tylko jest miejsce to spokojnie można kupować :skromny:

Edytowane przez konrad_b (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1340007588[/url]' post='276712']

ale pytanie było o co innego :niewiem:

kolega chce kibelek zamontować

 

ja to widzę tak, jest budka tańsza bo nie ma kibelka, kupuje, dokładam kibelek i mam budkę z kibelkiem za mniejszą kasę, zwłaszcza jak zrobi to ktoś samemu

IMO ze sprzedażą takiej budki też nie będzie problemu, zwłaszcza jak montaż zostanie wykonany fachowo, ew w jakimś zakładzie co da na to papier ;)

montaż klimy to taka sama ingerencja w budkę jak nie większa :niewiem:

 

przekalkulować i jeśli tylko jest miejsce to spokojnie można kupować :skromny:

 

Za takie pieniądze kupi bardzo fajną budkę. W tym sezonie wymieniłem moją starą na 8-mio letniego Dethleffs który ma wszystko łącznie z WC. Więc uważam, że nie ma sensu kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.