Skocz do zawartości

Zakup w Polsce przyczepkiCo sądzicie?


brankiniol

Rekomendowane odpowiedzi

Powiedzcie mi ,co widzicie na zdięciach?

Podjechałbym pooglądac ,wyglądają jak dla mnie fajnie i cenowo też nie jest źle

 

1. to

http://moto.allegro.pl/knaus-500-r-2001-przesionek-i2393230078.html

 

Podobno naprawiany przód lewy ...blacha wymieniona

 

 

2 to

 

http://moto.allegro.pl/przyczepa-campingowa-hobby-de-luxe-495-przedsionek-i2380513528.html

 

 

 

Na plus łóżko dwupiętrowe dla moich dzieci.Żadnych informacji ,aby była jakaś niespodzianka.

 

Proszę o info ,dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 33
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Co do tego punktu 2 jedna rzecz, którą zauważyłem, to przy niewidocznym na zdjęciach wywietrzniku heki jest jakiś cień. Być może to kwestia zdjęcia, ale trzeba się przyjrzeć. Zdjęć w sumie nie ma zbyt wiele, za to dość dobrej jakości. To, co jest na nich pokazane wygląda nieźle. Pytanie jak wygląda to, czego nie widać. Z przodu nad oknem też plama, ktra wygląda na plamę na zdjęciu, a nie na przyczepie, ale.... Trzeba popatrzeć. Narożnik zaraz nad piętrowym łóżkiem - tam też lekki cień. No i podłoga. Albo jest to wykładzina udająca deskę, albo jest to deska podłogowa, a wtedy podwójna uwaga. Standardowo przyczepy mają wykładzinę, jeśli podłoga była robiona, to mogło to być albo ze względów estetycznych (wtedy dlaczego tak szybko się wytrzaskała oryginalna wykładzina?) Albo coś się z podłogą działo (co?) - sprawdzić, powąchać, mnie się podoba.

 

Co do pierwszej przyczepki - zdjęcia słabsze i też ich niewiele - trudno cokolwiek powiedzieć. Wygląda nieźle, ale trzeba by jeszcze poczekać na opinie kolegów, którzy porównają roczniki z malowaniami, kolorystyką itp. Ci fachowcy potrafią wymacać co i jak było zrobione na podstawie koloru blachy. Warto poczytać. Na pewno obie przyczepki warto zobaczyć z bliska - to tak moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł bo to jest pewnie haczyk :) A tak na poważnie to są różne ustrojstwa do mocowania na hak . może miał tam jakiś kufer ( podobny do mojego) albo bagażnik na rowerki .

Edytowane przez 100pa (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam się nie znam, ale może ktoś mnie oświeci: do czego w tej Hobby (drugie ogłoszenie) jest z tyłu hak ? :niewiem:

 

 

do bagażnika rowerowego :-]

 

 

 

 

a tego Knausa jak tylko się zagoje to pojade obejrzeć :slina:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co to to nie ja :nono: w życiu bym nie podkupił nikomu sprzed nosa :nono: chciałbym tylko na niej oko zawiesić :ok:

 

 

Daj znać czy ją oglądałeś, jak wypadła i czy kupiłeś??:hmm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo sie nie znam ale Knaus w porównaniu do modeli z mobile.de nie ma charakterystycznych malowań na wszystkich ścianach, Hobby chyba ma w innej kolorystyce przednią ściane. Warto sie przyjrzec obydwu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za bardzo sie nie znam ale Knaus w porównaniu do modeli z mobile.de nie ma charakterystycznych malowań na wszystkich ścianach, Hobby chyba ma w innej kolorystyce przednią ściane. Warto sie przyjrzec obydwu.

 

jestem ciekawy dlaczego wielu użytkowników z cztero osobowa rodzina wybiera własnie przyczepy na jednej osi , bo na dwoch osiach mozna znalezc o wiele ciekawsze oferty,jest wiecej miejsca a poza tym taka przyczepe bardzo pewnie sie prowadzi nawet przy wiekszych predkosciach (no chyba ze ktos ma mniejszy holownik oraz niema prawka B plus E jezeli zestaw przekroczy 3,5 t)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekawy dlaczego wielu użytkowników z cztero osobowa rodzina wybiera własnie przyczepy na jednej osi , bo na dwoch osiach mozna znalezc o wiele ciekawsze oferty,jest wiecej miejsca a poza tym taka przyczepe bardzo pewnie sie prowadzi nawet przy wiekszych predkosciach (no chyba ze ktos ma mniejszy holownik oraz niema prawka B plus E jezeli zestaw przekroczy 3,5 t)

 

 

No i już sobie odpowiedziałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

prawko po pierwsze primo

 

via toll po drugie primo

 

Chcę oglądnąć dzisiaj tematy.

Ten Knaus mówił że z przodu po lewej był naprawiany-blacha wymieniana.Stąd taka cena?

 

Knaus z wyglądu mi się bardziej podoba,no i miałem Knausa 530

 

A Hobby ma łóżko piętrowe jak było w moim Knausie 530 :)

 

Knaus ma niższą cenę i rocznik młodszy ...

 

Na zdięciach nie widać ile mają miejsca .Najgorsze ,że są 270km od siebie.Jak obejrze jedną i będzie fajna?Pojade do drugiej i ta pierwsza będzie lepsza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na zdięciach nie widać ile mają miejsca .Najgorsze ,że są 270km od siebie.Jak obejrze jedną i będzie fajna?Pojade do drugiej i ta pierwsza będzie lepsza?

 

To proste: wrócisz do pierwszej :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Na zdięciach nie widać ile mają miejsca .Najgorsze ,że są 270km od siebie.Jak obejrze jedną i będzie fajna?Pojade do drugiej i ta pierwsza będzie lepsza?

 

to się wrócisz:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta pierwsza wydaje sie ciekawsza ale decydujesz TY:hehe%281%29.gif

a ja długo sie zastanawiałem nad wyborem czy jedna os czy dwie ale wierzcie mi jak podczepiłem dwie osie to nawet bardzo daleka droga nie meczyła mnie (v-max nawet 135 km/h na gps ale wiecej nie probowałem) a propos viatola to podroz z Wrocławia do Mielna kosztowała mnie 3 złote ale moze akurat tak sie złozyło , a prawko to jak ktos chce za granice to i tak musi zrobic E do B -

no ale kazdy ma własne zdanie :drive:

Edytowane przez jubi-tom (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.