Skocz do zawartości

Spotkanie na kempingu Pod Lasem w Bolkowie


Rekomendowane odpowiedzi

jeśli chodzi o zasilanie 230V to jest bardzo gęsto, na każdej parceli, jednak obowiązujący standard gniazdek to CEE17 (http://www.malypodroznik.pl/porady/power/pcp2a.jpg), myślę że na miejscu właściciel ma przejściówki, pytanie ile, więc kto ma niech lepiej weźmie ze sobą. Krany z wodą też są dość gęsto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jacek, zejść z górki to każdy potrafi, zwłaszcza po meczu wspólnie polewanym znaczy oglądanym ale pod górkę obawiam się że to może być znaczna sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siemacie ludzie.. Jak mi zdrowie pozwoli to wpadne choćby na jedną noc z cepą na strefę kibica do starych znajomych w piękne miejsce :] .. no chyba, że mnie Szwedki samego nie puszczą to będzie komplet czyli 2+1 Pozdrawiamy :hej:

 

Aktualna lista :

1.finger - 2+1 N 2szt.

2.Piaskowy - 2+2 N2szt.

3.Wiecho57 - 2 N 2szt.

4.Stefan46 - 2

5.kartrait - 2+3 N1szt.

6.Cichy - 2+3

7.Terenowiec - 2+2

8.Szyszki vel Bartekzg - 2 N2szt.

9.KIP-er - 2

10.Osa - 3+2+pies N2szt.

11.ELMO -2+ maluszek + pies N1szt.

12. TURTL - 2 + Zosia - N1szt.

13. Justyna705-omen69 2+2 N1szt.

14.elaola 2 N1szt.

15.RadekP 2+2 - N1szt.

 

16. Szwedek 2+1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek, zejść z górki to każdy potrafi

 

To tylko życie raz z górki raz pod górkę

Ale jak z górki stoczysz się i nabierzesz rozpędu to szybciej wdrapiesz się na szczyt górki

A właściwie to po co wracać z wiaty do przyczep skoro będzie tam lodówka z :piwo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy z Żar jak wjadę na osiemnastkę w stronę A4 (Legnicy) to wpakuje się na płyty czu już normalnie pojadę ?

Aby ominąć "schody do nieba" musisz kierować się z S3 (Nowa Sól) na 297 (Szprotawa, Bolesławiec). Jak wskoczysz na A18 za miejscowością Trzebień będziesz miał już gładko.

 

W drodze powrotnej do samej granicy masz już dobrą drogę więc możesz wracać A18 do DK 27 na Żary. :thank:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My również jeszcze chcemy się dołączyć - chyba nie jest za późno........?????

I pewnie razem z nami futro2606 przyjedzie.

Może jeszcze na naklejki się załapiemy????? Jak nie...... to towarzystwo w zupełności nam wystarczyskromny.gif

 

 

 

Aktualna lista :

1.finger - 2+1 N 2szt.

2.Piaskowy - 2+2 N2szt.

3.Wiecho57 - 2 N 2szt.

4.Stefan46 - 2

5.kartrait - 2+3 N1szt.

6.Cichy - 2+3

7.Terenowiec - 2+2

8.Szyszki vel Bartekzg - 2 N2szt.

9.KIP-er - 2

10.Osa - 3+2+pies N2szt.

11.ELMO -2+ maluszek + pies N1szt.

12. TURTL - 2 + Zosia - N1szt.

13. Justyna705-omen69 2+2 N1szt.

14.elaola 2 N1szt.

15.RadekP 2+2 - N1szt.

 

16. Szwedek 2+1

17. ryba77-79 (2+1)

18. futro2606 (2+2+pies)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby ominąć "schody do nieba" musisz kierować się z S3 (Nowa Sól) na 297 (Szprotawa, Bolesławiec). Jak wskoczysz na A18 za miejscowością Trzebień będziesz miał już gładko.

 

W drodze powrotnej do samej granicy masz już dobrą drogę więc możesz wracać A18 do DK 27 na Żary. :thank:

 

 

 

Dzięki Blus, ja i tak muszę jechać przez Żary. Miałm nadzieje, że coś zrobili z tymi płytami ale Finger już mnie uświadomił:blagac: , że nic się niezmieniło. Pewnie, żeby ominąć kochaną "patatajkę" pojadę z Żar przez Żagań na Szprotawę i dalej tak jak piszesz :ok:.

Edytowane przez Bartekzg (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten odcinek drogi jest delikatnie mówiąc ... ;) miłym przywitaniem kibiców z Niemiec .

Nowy asfalt jest położony w stronę Niemiec .

 

 

Witam świeżo dopisanych . Miło Was będzie widzieć , zwłaszcza , że towarzystwo sprawdzone w bojach .

Niestety na naklejki chyba się nie załapiecie . Zamówienie poszło w poniedziałek rano .

 

Z ostaniej chwili .

Będziemy mieli na terenie kempingu do dyspozycji małe boisko , na którym rozegramy mecz otwarcia . :)

Zagra drużyna - Wasza na naszą lub nasza na Waszą . :lol:

Oj , jak by się przydał sędzia :mod: kalosz ze Sławy . Wotr , odpowiedzi nie dostałem . Ani na tak , ani na nie . Zepnij :pupa: poślady :look: , cooooo ... :-]

 

Od jutra mamy do dyspozycji piwo (butelkowe TYSKIE) w ilości 200 butelek .

Spokojnie . Jak nie dopijemy zostanie zwrócone do hurtowni .

Ceny bez narzutu , więc warto to brać pod uwagę robiąc zakupy .

 

Drzewo już dziś ma być przywiezione i zabezpieczone przed ... dzisiejszym deszczem .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger tym piwem mnie przekonałeś,pożyjemy ,zobaczymy.

Ja myślę , że zobaczymy ... się . :)

 

Już dwa razy byłem w Lubaniu i wołałem Cię przez radio i nic?sciana.gif

Bo ileż można słuchać - Jak dróżka na Zgorzelec ? Jak dróżka na Jelenią ? :bzik: Głowa mała już po godzinie .

Podjedź na dworzec PKS to się spikniemy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.