Skocz do zawartości

Spotkanie na kempingu Pod Lasem w Bolkowie


Rekomendowane odpowiedzi

StefanDla mnie też "N"Naklejka, naklejki, i żadne inne skojarzenia.Kazimiero obiecane wino już się chłodzi, tylko proszę ze szklaneczką zapraszam w środę bo później- to jakoś "wychodzi" i nie wiem gdzie.KIP-er

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 174
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajnie się zapowiada to spotkanie. Po usilnych telefonicznych naleganiach Fingera i Piaskowego oraz po oświadczeniu mojej żonki, że sama pojedzie kamperkiem (czego wolę nie ryzykować) zostałem zmuszony do wyciśnięcia jakiegoś wolnego lub złożenia wypowiedzenia w trybie natychmiastowym. Wobec powyższego oświadczam że przyjedziemy w piątek około 17:00 z pobytem do niedzieli z czego cieszymy się jak biadli. Dlatego uaktualniam listę startową:

 

Aktualna lista :

1.finger - 2+1 N 2szt.

2.Piaskowy - 2+2 N2szt.

3.Wiecho57 - 2 N 2szt

4.Stefan46 - 2

5.kartrait - 2+3 N1szt.

6.Cichy - 2+3

7.Terenowiec - 2+2

8.Szyszki vel Bartekzg - 2 N2szt.

9.KIP-er - 2

10.Osa - 3+2+pies N2szt.

11.ELMO -2+ maluszek + pies 1N

12. TURTL - 2 + Zosia - N 1szt.

 

Wotr - N 2szt.

Bodzioklb - N 1szt.

Edytowane przez TURTL (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooo ! Teraz to rozumiem . :brawo:

Zatem do prac porządkowych przed Euro należy doliczyć sprzątanie podestu na balety .

Może przyjadą "Jarzębiny" ??? :lol:

Myślę , że możemy liczyć Turtliku na sprzęcior , cooo ??? :)

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brawo :brawo: Turtliku postaram się bardzo dobrze was ugościć na mojej ziemi

Dzisiaj dzwonił do mnie właściciel kempingu i prosił abyśmy rozstawiali się na polance po prawej stronie pod lasem

Tv będzie miał dla nas 27 calowy dostępny na trzeciej polanie (ma bardzo wielki zamiar kupić projektor na okoliczność przyjazdu naszego i meczy a z związku z tym zrobić małe otwarcie sali kinowej )

jak będziemy chcieli to udostępni nam duży namiot wojskowy abyśmy rozbili blisko przyczep w razie załamania pogody

Czyli zapowiada się bardzo ciekawie

WIĘC PRZYBYWAJCIE MOI DRODZY DO BOLKOWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tak zacnego grona grzechem było by nie dołączyć. Więc ekipa z Wołowa zgłasza swój przyjazd.

Aktualna lista :

1.finger - 2+1 N 2szt.

2.Piaskowy - 2+2 N2szt.

3.Wiecho57 - 2 N 2szt

4.Stefan46 - 2

5.kartrait - 2+3 N1szt.

6.Cichy - 2+3

7.Terenowiec - 2+2

8.Szyszki vel Bartekzg - 2 N2szt.

9.KIP-er - 2

10.Osa - 3+2+pies N2szt.

11.ELMO -2+ maluszek + pies 1N

12. TURTL - 2 + Zosia - N 1szt.

13. Justyna705-omen69 2+2 N. szt. 1

 

Wotr - N 2szt.

Bodzioklb - N 1szt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tak zacnego grona grzechem było by nie dołączyć. Więc ekipa z Wołowa zgłasza swój przyjazd.

Myślałem o Was i czekałem cierpliwie , wierząc , że się odezwiecie .

Romuś , chyba Ci nie muszę pisać , że masz zabrać to cudne pachnidło ze Sławy . :)

Dżastinko , dopilnuj żeby Romuś nie zapomniał zabrać ;) sprzętu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś po ;) burzliwych naradach z wykorzystaniem gorącej linii oraz spotkania w realu doszliśmy do pewnych ustaleń , o których chcę poinformować resztę uczestników spotkania .

 

Z Panem Robertem , właścicielem kempingu , ustaliliśmy (dzięki Jacek :ok: ) , że dowiezie nam pocięte drzewo na ognisko .

Koszt 90 zł podzielimy przez liczbę załóg biorących udział w spotkaniu .

 

 

Kolejna sprawa - pifffko . Chcąc pominąć sprawy finansowe związane z wynajmem kega oraz nalewaka oraz jakiejś marży za piwo ustaliliśmy , że po cenach sklepowych czy też hurtowych będziemy mieli do dyspozycji w strefie kibica i ogólnie , schłodzone piwo , a ściślej , kilka krat piwa butelkowego (TYSKIE). Lodówka z piwem będzie umieszczona pod wiątą po to by mieć je pod ręką podczas meczu , wieczornych baletów oraz przy paleniu ogniska .

Piwo ma być rozliczane na miejscu przez nas samych (wystawi się puchę gdzie wrzucać będziemy kasiorę). Kto ile będzie chciał wypić za tyle zapłaci . Nic na siłę . Nadwyżka piwa zostanie zwrócona do hurtowni .

Myślę , że można tą informację uwzględnić przy robieniu zakupów . Parę kg nam z samochodu odejdzie .

 

 

Sprawy kulinarne to indywidualna sprawa każdego .

Zakupy robimy we własnym zakresie .

 

 

Na zdjęciach poniżej widać wiatę , z której będziemy korzystać podczas oglądania meczów , baletów i ogniska .

Drzewo będzie na miejscu , granie będzie na miejscu .

Na miejscu będziemy mieli też projektor z ekranem , więc prośba do Was aby z wiaty na czas naszego spotkania zrobić prawdziwą strefę kibica .

Liczę na Waszą inwencję . Niech każdy przywiezie jakieś gadżety w naszych narodowych barwach .

Bez względu na wyniki meczów naszej drużyny niech to będzie nasze spotkaniowe , piłkarskie święto . :mod:

 

 

 

 

A oprócz zdobywania bramek przez naszych będziemy w międzyczasie mieli do zdobycia dwa zabytkowe obiekty .

 

 

 

Jutro rano (8.00) zamykam listę na naklejki i składam zamówienie do poligrafii .

 

To tyle z informacji bieżących .

Pozdrawiam . :ok:

 

 

Ten post zawierał zdjęcia lub inne załączniki, które zostały utracone w wyniku awarii technicznej.

Edytowane przez finger (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkich uczestników spotkania zainteresowanych pachnidłem pragnę uspokoić.

Sprzętu na pewno nie zabraknie.

Jeśli chodzi o strefę kibica to ,to jest to co naprawdę mnie rajcuje.

Jeszcze bardziej podoba mi się miejsce na balety.

Odliczamy już godziny do spotkania..

Pozdrowienia dla Wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacjawaytogo.gif jak widzę przygotowania to już palę się w blokach startowych. Mam nadzieje, że uda nam się wyrwać w Piątek wcześniej z pracy i jak najszybciej dołączyć do Was.

 

strefa kibica - super! mikolaj.gifmikolaj.gifmikolaj.gif - wszyscy na biało czerwono :grinser006.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.