Skocz do zawartości

Ostrzeżenie na Knausa w Łodzi


mario73

Rekomendowane odpowiedzi

Witam pragnę ostrzec zainteresowanych kupnem tego Knausa http://moto.allegro.pl/knaus-1998r-bojler-10l-zbiornik-80l-aku-przetw-i2373181567.html .

Sprzedawca jest oszustem i kłamcą pisze to z pełną odpowiedzialnością . Tego Knausa mogłem kupić dwa tygodnie temu w miejscowości Czaplinek jechałem po niego 530 km w jedną stronę sprzedawca zapewniał mnie że jest wszystko ok nie będę tu opisywał o co pytałem ale wypytałem go o wszystko co możliwe .Wiedziałem że jest wymieniana lewa ściana i że jest po gradobiciu. Na miejscu okazał się najstraszniejszy scenariusz jaki mógł być: ściana która była wymieniana jest cała zgniła i pofalowana od wilgoci po prostu pływa,w środku na wszystkich ścianach i rogach są zacieki przednia ściana też była robiona i są zacieki, przy łóżku francuskim ściany są powyklejane wykładziną PCV stosowaną w łazienkach.Po wejściu do środka czuć stęchliznę.Cena była za nią 10tyś zł ja mogłem kupić za 9 tyś zł. Jechałem po nią całą noc oglądałem ja raptem 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak właścicielem w Czaplinu był auto komis, chęć przycięcia to dużo powiedziane bo jestem bardzo zdziwiony że ten człowiek kupił tą przyczepe poleciał chyba na cene, albo wogóle nie miał kontaktu z przyczepami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak właścicielem w Czaplinu był auto komis, chęć przycięcia to dużo powiedziane bo jestem bardzo zdziwiony że ten człowiek kupił tą przyczepe poleciał chyba na cene, albo wogóle nie miał kontaktu z przyczepami.

 

 

filiżanki na stole jak w albumach, brakuje kwiatuszków...

takie oferty zawsze uruchamiają mi czerwone światelko ostrzegawcze w głowie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno ta sama przyczepa? Cena mi się tu nie zgadza.Klikając na link jest cena inna niż Ty podajesz. :niewiem:

Witam pragnę ostrzec zainteresowanych kupnem tego Knausa http://moto.allegro....2373181567.html .

Sprzedawca jest oszustem i kłamcą pisze to z pełną odpowiedzialnością . Tego Knausa mogłem kupić dwa tygodnie temu w miejscowości Czaplinek jechałem po niego 530 km w jedną stronę sprzedawca zapewniał mnie że jest wszystko ok nie będę tu opisywał o co pytałem ale wypytałem go o wszystko co możliwe .Wiedziałem że jest wymieniana lewa ściana i że jest po gradobiciu. Na miejscu okazał się najstraszniejszy scenariusz jaki mógł być: ściana która była wymieniana jest cała zgniła i pofalowana od wilgoci po prostu pływa,w środku na wszystkich ścianach i rogach są zacieki przednia ściana też była robiona i są zacieki, przy łóżku francuskim ściany są powyklejane wykładziną PCV stosowaną w łazienkach.Po wejściu do środka czuć stęchliznę.Cena była za nią 10tyś zł ja mogłem kupić za 9 tyś zł. Jechałem po nią całą noc oglądałem ja raptem 15 minut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to na pewno ta sama przyczepa? Cena mi się tu nie zgadza.Klikając na link jest cena inna niż Ty podajesz. :niewiem:

 

 

właśnie zauważyłem to samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogłem kupić ja za 9tyś zł przypuszczam że ten człowiek kupił ja za podobną kwote i chce na niej aż tyle zarobić a ona nie jest warta nawet 9tyś zł. Jak będą jeszcze jakieś wątpliwości to jak znajde na drugim kompie aukcje co ją znalazłem w Czaplinku to wkleje. A jak ktoś mi nie wierzy zapraszam do oględzin jest jeszcze na alegro można jechać i zobaczyć na własne oczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak ktoś mi nie wierzy zapraszam do oględzin jest jeszcze na alegro można jechać i zobaczyć na własne oczy.

 

 

Więc poprosimy o namiary...Skoro byłeś widziałeś to daj adresss.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufolz - Maciek ale kolega oglądał ja chyba w komisie w Czaplinku a nie w Łodzi ????? i tam kosztowała 9 tysięcy :niewiem: . i chyba ten koleś co teraz ją sprzedaje kupił ja za te 9 tysięcy lub mniej i chce sprzedać za 17000 - więc zarobek chce mieć nie mały hihihi

 

a co do adresu to jest numer - można zadzwonić i się dowiedzieć gdzie stoi :)

pozdrawiam Marcin - Luksiak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.