Skocz do zawartości

Jezioro Czorsztyńskie.


pastuch75

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Chcielibyśmy w tym roku pojechać z dziećmi (wiek:14,12,1) i z psem nad jezioro czorsztyńskie.

 

W związku z tym moje pytanie: czy ktoś może polecić jakieś pole kempingowe, które położone jest blisko wody, posiada jakieś atrakcje dla dzieci (boisko do siatkówki, stół do ping ponga itp.) no i nie robią problemów ze zwierzakami.

 

Jeśli ktoś może podpowiedzieć to bardzo proszę bo coś skąpo w Internecie na ten temat.

 

Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie.

 

Chcielibyśmy w tym roku pojechać z dziećmi (wiek:14,12,1) i z psem nad jezioro czorsztyńskie.

 

W związku z tym moje pytanie: czy ktoś może polecić jakieś pole kempingowe, które położone jest blisko wody, posiada jakieś atrakcje dla dzieci (boisko do siatkówki, stół do ping ponga itp.) no i nie robią problemów ze zwierzakami.

 

Jeśli ktoś może podpowiedzieć to bardzo proszę bo coś skąpo w Internecie na ten temat.

 

Wielkie dzięki.

 

 

 

bo i skąpo jest w naturze z polami :oslabiony:

jesienią robiłem objazd jeziora i tylko we Frydmanie trafiłem na czynne pole :niewiem:

ale std cieniutki - brak ogrodzenia, brak zaplecza, patelnia ...

pole które było w lesie (przy rzece, wjazd od Nowego Targu) było zamknięte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak szukasz kempingu "normalnego" to masz "Polane Sosny" http://www.niedzica....a-sosny/camping ale do jeziora będzie trzeba dojeżdżać autem.

Resztę wokół to trudno nazwać kempingami ;) (i w Sromowcach i Frydman) a za co pobierane są na nich niewiele mniejsze opłaty to już niezła zagadka ;)

Pozdro.

Edytowane przez Przemo.D (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jak szukasz kempingu "normalnego" to masz "Polane Sosny" http://www.niedzica....a-sosny/camping ale do jeziora będzie trzeba dojeżdżać autem.

Resztę wokół to trudno nazwać kempingami ;) (i w Sromowcach i Frydman) a za co pobierane są na nich niewiele mniejsze opłaty to już niezła zagadka ;)

Pozdro.

 

Byłem tam kilka lat temu, polecam fajny kemping.

Pozdrawiam. :hej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od siebie mogę polecić Polanę Sosny. Kemping czysty, minusem moim zdaniem są płatne prysznice. Na terenie pola jest boisko do siatkówki plażowej. Rok temu z psem w sierpniu byłem i nie było problemów ( labrador od rodziców ).

Po deszcze na polu było mokro i bardzo powoli schło. Może trafiłem na takie miejsce ale było to pewne utrudnienie. Na terenie pola dodatkowo bar a więc można i zjeść i piwko wypić :)

Od razu za płotem płynie Dunajec i jest do niego łagodne zejście ( max 10 schodków ). Jest tam trochę piasku i można nogi pomoczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Jezioro Goczałkowickie: może tam jakieś kempingi???

 

Przede wszystkim zależy mi aby nie była to "patelnia" ale aby dzieciaki mogły znaleźć sobie rówieśników do zabawy. Ale oglądając zdjęcia satelitarne to tam też licho........

Edytowane przez pastuch75 (wyświetl historię edycji)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może Jezioro Goczałkowickie: może tam jakieś kempingi???

 

Przede wszystkim zależy mi aby nie była to "patelnia" ale aby dzieciaki mogły znaleźć sobie rówieśników do zabawy. Ale oglądając zdjęcia satelitarne to tam też licho........

 

Jest kemping ale w Łące. Temat kempingu był omawiany w jednym z tematów:

http://forum.karawaning.pl/topic/6816-kemping-nad-zapora-pszczyna-laka/page__p__178054__hl__%2B%C5%82%C4%85ka+%2Bpszczyna__fromsearch__1#entry178054

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie
  • Witamy

    Witamy na największym polskim forum karawaningowym. Zaloguj się by wziąć udział w dyskusji.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.